www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 21:02

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: 28 svi 2012 14:04 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 03 svi 2012 12:10
Postovi: 16
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
dragi Isuse i dragi svi vi na njegovom putu!

u srijedu 30.05. nakon 20 godina grešnog braka imam crkveno vjenčanje na kojem dobijam i taj konačno jedini preostao sakrament vjenčanja. moj suprug je u ovom slučaju isključivo kao svjedok jer nema porebne sakramente (on je ateista) i pristao je na ovaj čin zbog mene i moje potrebe. već odavno smo sve odredili i dogovorili datum, ali kako se bliži taj dan mi smo sve napetiji, nervozniji, nemirni...znam da nas to zlo napada ...znam da me zlo miće od molitve..znam da me zlo hoće zaustaviti...U velikoj sam potrebi za Isusom i njgovom milošću a nikako da se skoncentriram i molim..nikako da se opustim i prepustim...
i sada na rubu suza VAPIM, ISUSE MOJ NEKA ME DUH TVOJ SVETI PREUZME...NEKA MI PODARI MIR I SPOKOJ PO VOLJI TVOJOJ...DOĐI DUŠE SVETI...DOĐI DA ZASVIJETLIŠ U MOM SRCI...DUŠE SVETI SMILUJ MI SE!

BOG VAS SVE BLAGOSLOVIO!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 svi 2012 14:50 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
manuel33....Neka ti je sa secom i Blagoslovljeno vjencanje.. :b232: :b232: :b232: :b41:
Bog vas blagoslovio cuvao u miru i ljubavi!

1636 U mnogim krajevima, zahvaljujući ekumenskom dijalogu, zainteresirane kršćanske zajednice mogle su organizirati zajedničku pastvu za mješovite ženidbe. Zadaća joj je pomagati dotičnim parovima da bi mogli svoje osebujno stanje živjeti u svjetlu vjere. Treba im također pomagati svladavati napetosti između obveza što ih supružnici imaju jedno prema drugome i prema svojim crkvenim zajednicama. Treba također poticati razvoj onoga što im je u vjeri zajedničko i poštovanje onoga u čemu se razlikuju.
1637 U brakovima s različitošću vjere katolički supružnik ima naročit zadatak. Doista "muž nevjernik posvećen je ženom i žena nevjernica posvećena je bratom" (1 Kor 7,14). Velika je radost za kršćanskog supružnika i za Crkvu ako to "posvećivanje" dovede do slobodnog obraćenja drugog supružnika na kršćansku vjeru.[145] Iskrena bračna ljubav, ponizno i strpljivo življenje obiteljskih kreposti i ustrajna molitva mogu supružnika koji nije vjernik pripremiti za primanje milosti obraćenja.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 svi 2012 15:16 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 03 svi 2012 12:10
Postovi: 16
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
hvala ti Rebeka, hvala na tvom blagoslovu! ja sam tek odnedavno bliža Isusu i vjeri pokušavajući kročiti putevima vjere. molim za tu milost koju vi već imate iako još lutam...kucam i tražim mog Isusa. pripremam i supruga na obračenje ali vjerujem da tek kad ga ja primim potpuno i predam mu se u cijelosti, tek tada ću moći jače i milosnije djelovat na supruga. za sada na putu vjere smo moja kćer i ja...muški (sin i suprug) još su daleko....

BOG BIO UVIJEK S TOBOM I U TEBI! HVALA TI!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 11 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr