www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 22:52

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: 26 lip 2012 16:19 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 28 svi 2012 13:50
Postovi: 70
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi prijatelji molim vas za pomoć u molitvi.Tražila sam tu molitve za plodnost i našla sam ih i stoga vas molim da molite za mene i mog supruga.Naime mi već godinama pokušavamo zanijeti ali nažalost bezuspješno :( Imamo jedno dijete koje je već skoro u pubertetu i zahvalna sam dragom Bogu na njoj.Muči me godinama isto pitanje :Zašto? Zašto smo prvo dijete uspjeli začeti bez problema a toliko godina poslije ništa.Nekako sam već mislila odustati jer sam zaključila da je volja Božja ali opet me nekako kopka da nas Bog ljubi i htio bi da smo mi sretni.Ako netko od vas zna koju molitvu za plodnost molim vas da mi ju napiše.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 26 lip 2012 18:03 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 srp 2007 15:48
Postovi: 374
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga sestro, tisuću razloga može biti zašto ne mžete imati više djece... najbolja molitva ti je ona iskrena i koja proizlazi iz Vaših srdaca... Predlažem ti neke stvari: posveti se ovom djetetu, nemojte biti fiksirani na to da morate imati još djece, prepusti tu odluku Bogu.. mirno reci Bogu da a On neka dalje odluči... pitanje je biste li bili sretni s više djece... čovjek vidi samo ono što mu odgovara, a Bog gleda šire i sveobuhvatnije... i moli za nerodjenu djecu... posveti se u životu radu u Božjem vinogradu koliko možeš, a ostalo će ti On dati u izobilju, i djece, i novaca, i zdravlja... Nisi nesrena jer nemaš još jedno dijete, nego jer se čvrsto držiš te ideje da ga doista nemaš .. pa zna Bog da želiš dijete, i prije tebe... takodjer budi zahvalna na jednom djetetu, jer mnogi žele to jedno, a ne mogu ga nikako dobiti


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 srp 2012 09:09 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 28 svi 2012 13:50
Postovi: 70
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Zahvalna sam i svaki dan zahvaljujem na tome...Želim još djece jer nije to samo neki hir niti ishitrena odluka.Znam da da bi to dijete usrećilo cijelu moju obitelj...mene ..Sad se tek osjećam potpuno spremnom biti majka i posvetiti se svojoj djeci u potpunosti i ne dozvoliti da se više itko mješa u moj odgoj i brak.Ironija je što sam sve to shvatila i ohrabrila se sad kad to izgleda više nije moguće.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 srp 2012 09:18 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 kol 2011 08:23
Postovi: 682
Lokacija: Podravina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
MAGDALENA-GORDANA napisao:
Zahvalna sam i svaki dan zahvaljujem na tome...Želim još djece jer nije to samo neki hir niti ishitrena odluka.Znam da da bi to dijete usrećilo cijelu moju obitelj...mene ..Sad se tek osjećam potpuno spremnom biti majka i posvetiti se svojoj djeci u potpunosti i ne dozvoliti da se više itko mješa u moj odgoj i brak.Ironija je što sam sve to shvatila i ohrabrila se sad kad to izgleda više nije moguće.


Draga sestro, samo se moli Gospodinu. On zna tvoje zelje a ti mu samo vjeruj. Moze biti puno razloga zasto nemozes jos imati djecu..moze biti stres, upala nekakva..neznaci da si zauvijek neplodna. Kada dođe vrijeme sigurna sam da ce ti Bog podariti jos barem jedno dijete. :) Djece su dar od Boga, zato mu se moli, budi strpljiva i vjeruj. :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 srp 2012 12:59 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 svi 2007 11:45
Postovi: 379
Podijelio: 64 zahvala
Zahvaljeno je: 40 zahvala
Draga Magdalena-Gordana,
samo zahvaljuj... Bog zna što je najbolje za vašu obitelj, vjeruj u to... ne daje nam uvijek ono što tražimo, ali uvijek nam daje sve što nam treba za puninu života, sve što nam treba da bi mu svakim danom bili sve bliže...
Kad Bogu potpuno i bez ustezanja predaš svoj život, svoju obitelj, tek onda mu dopuštaš da djeluje, da vas daruje, da vas usrećuje... dok se grčevito držiš svojih želja, ne daješ Mu prostora za djelovanje...
Svu onu ljubav koju želiš dati svojoj bebici, svu tugu koju osjećaš, sve pretoči u ljubav za svog muža i dijete... a djetešce će doći, kad se najmanje nadate...
Bvb!
:grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 srp 2012 13:51 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 20 srp 2009 21:37
Postovi: 1065
Podijelio: 10 zahvala
Zahvaljeno je: 33 zahvala
Draga sestro opusti se i moli iskreno i srcem,vjerujem da Bog čuje tvoje iskrene molitve,budi strpljiva i kad se najmanje budeš nadala dijete će doći..BTB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 srp 2012 15:37 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 28 svi 2012 13:50
Postovi: 70
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala vam na riječima utjehe.BVB.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 17 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr