www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 20 tra 2024 01:35

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 17 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2
Autor Poruka
PostPostano: 20 sij 2013 21:16 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 06 sij 2013 09:10
Postovi: 5
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Je u misi je i u pričesti svih zadnjih mjeseci bio, i napravio je životnu ispovijed u nekoliko navrata, kako je slabio utjecaj zloga nadnjim sjećao se još toga. Kako nemam auto za veća putovanja nisam ga odveo još na molitvu za ozdravljenje i rukopolaganje, premda je bio na jednom seminaru Fra Zvjezdana Linića. Prije kada bi upadao u ovakve situacije bio je mnogo mnogo gori da sad ne opisujem to sve jer je mučno, ali u misi ga prikazujem gotovo svaki dan i pričest za njega za njegovo ozdravljenje u duhu, duši i tijelu. Kroz zadnje godine molitve za njega prigrlio je Isusa i upoznao ga, tako da sam sretan i zahvalan Bogu na tome. Ali zlo je još jako i ne daje mu mir nego ga svako 6 mjeseci tako maltretira da utone u paranoju shizofreniju halucinacije agresiju i ostalo. Ostalo vrijeme ljudi bi rekli da je najnormalniji dobar kao čovjek i otac. Sad je još više utonuo u halucinacije i drugi svijet , molili smo krunicu pa je malo izašao tog drugog svijeta ali se opet vratio u to sve. Hvala vam svima na molitvama i podršci Bog vas sve blagoslovio svojom predragocjenjenom krvlju.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 sij 2013 11:18 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Jeshua2512..
Molite se, za "roditelje-tatu i mamu ,od tvoga oca" To jest i za baku i dida...od oca..Postoji mogucnost da ga je netko od njegovih jako raninio u ranom djetinjstvu ,mozda ne namjerno ili nije znao drugacije,pa je tako postupio..i naneo stetu tvome ocu..Tvoj otac je to osjetio ,stvorilo mu ranu ,ali s vremenom je to zanemario ...i mozda nikada nije pravo oprostio.. :a1250:
Navedite sva imena...za koga molite..za one ukucane kada se tvoj tata rodio i s kojima je odrstao..( nije bitno da li su zivi i vec umrli)Molitve da tvoj tata, oprosti...!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 sij 2013 12:48 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 06 sij 2013 09:10
Postovi: 5
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Molim za duše obiteljskog stabla, i prikazujem mise za njih, sad nisam bas pojedinačno spominjao u molitvama roditelje i dalje od oca u molitvi ali pokušat ću baš naznačiti tako. Mislim dosta je otac bio proklinjan kao beba i dijete u susjedstvu i od raznih ljudi. Doduše moje mjesto ima "kulturu" govora da svoju djecu i svaku osobu koja im se zamjerila proklinju i šalju "k vragu".


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 22 sij 2013 08:09 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Jeshua2512 napisao:
Molim za duše obiteljskog stabla, i prikazujem mise za njih, sad nisam bas pojedinačno spominjao u molitvama roditelje i dalje od oca u molitvi ali pokušat ću baš naznačiti tako. Mislim dosta je otac bio proklinjan kao beba i dijete u susjedstvu i od raznih ljudi. Doduše moje mjesto ima "kulturu" govora da svoju djecu i svaku osobu koja im se zamjerila proklinju i šalju "k vragu".


Ne vjerujem da ovakva vrsta proklinjanja moze stvoriti rane..Kod nas u Slavoniji je uobicajeno kod nekih da kazu " idi k vragu" ali oni to tako kazu,drugim rijecima "makni se od mene"..Zato to nitko ne uzima za nesto tragicno ..Nikada nisam primjetila da se netko uvrijedio..Ipak,to je jedna vrsta proklinjanja,samo oni koji to izgovaraju nisu svjesni toga..i nikako nije dobro da se to izgovara..Imali smo u selu covjek koji je govorio..." Bog te u sumu okrenuo"..Neuobicajena,ali isto bez potrebe...

Pokusaj s tatom razgovarati..Pitaj ga kakvo je imao djetinjstvo..Sta mu je posebo ostalo u sjecanju...nesto dobro,nesto lose..i kako su njegovi roditelji ,gledali na sve to...Cesto se dogodi da jedan od roditelja i sam bude ranjen od svojih ,i odgojen po nekom pravilu ( koje je vladalo u obitelji),koji i sam poslje prenosi na svoju djecu...!Pa tako kako se prenosi dobro,isto tako i ono sto je lose..!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 22 sij 2013 17:29 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 06 sij 2013 09:10
Postovi: 5
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Bih pitao ali trenutno je u halucinacijama cijelo vrijeme i izvan stvarnosti naše.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 22 sij 2013 19:39 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Onda uzmi blagoslovljene vode i pocni blagoslivljati...

Uzmi blagoslovljene vode i pocni ga blagoslovljivati,da ga Bog promjeni ,da osposobi njegovo srce za ljubav,mir i pravdu..da sva Bozja dobota bude usmjerena na njega ,da zlo u njemu bude unisteno...to je najbolja zastita protiv zla.
Sto god vise budes blagoslovljivao tu situaciju ( ovog zla,to jest bolesti),sve ce te manje povrijediti .trenutne halucinacije.. .Moze ti donesti nevolje,ali i one cu s vremenom nestati.Znaj , to ti je blagoslov za tvog oca,a i za cijelu obitelj..Bog po tvojim blagoslovima ,to jest molitvi okrenut ce na dobro...ili bar smanjiti,da bude podnosljivo..Blagoslov je od velike vrijednosti ,svu Bozju silu usmjeravas na tvog oca.Okolnosti su nepovoljne ,stvaraju teskoce ....zato moli, i blagoslivljaj.
Pokusaj nekoliko puta na dan da blagoslivljas mjesto gdje ti je otac,a i njega ako mozes ..(ako se slucajno protivi) ostavi to za kraj,ili ga tajno blagoslivljaj)S vremenom ce se sve poceti mijenjati na bolje..


Evo nekoliko blagoslova ,izaberi nesto od ovoga,ili sastavi sam jedan blagoslov.. :a1250:
Uz škropljenje blagoslovljenom vodom:Blagoslov Boga Svemogućega, Oca i Sina i Duha Svetoga, sišao na naš dom i sve članove naše obitelji. Po Kristu, Gospodinu našemu. Amen.

(Reci ovako,dragi tata..)
Smilovao ti se Bog i blagoslovio te , obasjao te licem svojim, da bi sva zemlja upoznala putove Njegove , svi puci Njegovo spasenje! ( ovdje sam preuredila za tvog oca)

Neka te slave narodi, Bože, svi narodi neka te slave! Zemlja plodom urodila! Bog nas blagoslovio, Bog naš! Bog nas blagoslovio! Neka ga štuju svi krajevi svjetski! (usp. Ps 67)



“ Dobri moj Boze, blagoslovi mojeg oca i njegovu bolest svojim mirom ,duhovno i tjelesno ,svojim zadovoljstvom i zastitom. ..usmjeri njegove korake prema Tebi ,da bude vjerni svjedok Tvoga imena.."

Blagoslov Boga svemogucega Oca i Sina i Duha Svetoga
sasao na tebe
( kazi ime svoja oca) i ostao vazda s tobom.Amen

Neka te blagoslovi Gospodin i neka te čuva! Neka te Gospodin licem svojim obasja, milostiv ti bude! Neka pogled svoj Gospodin svrati na te i mir ti donese!" Tako neka stavljaju moje ime nad sinove Izraelove, i ja ću ih blagoslivljati."



Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 sij 2013 00:04 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 06 sij 2013 09:10
Postovi: 5
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Tako cu i cinit hvala ti Bog te blagoslovio.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 17 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 14 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr