www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 24 tra 2024 10:08

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: 06 svi 2013 16:57 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 08 tra 2013 16:07
Postovi: 1
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvaljen Isus i Marija!

Moj je problem što sam jako puno izostao iz škole i što mi je to gradivo izuzetno teško nadoknaditi. Molim vas da posvetite koju molitvu za to da mi naš dragi Bog podari snage da sa uspjehom završim ovu školsku godinu, te da ne idem na popravak niti iz jednoga predmeta. :a1250: :a1250: :twisted:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 svi 2013 17:37 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 sij 2007 09:44
Postovi: 661
Podijelio: 75 zahvala
Zahvaljeno je: 31 zahvala
Josip29 napisao:
Hvaljen Isus i Marija!

Moj je problem što sam jako puno izostao iz škole i što mi je to gradivo izuzetno teško nadoknaditi. Molim vas da posvetite koju molitvu za to da mi naš dragi Bog podari snage da sa uspjehom završim ovu školsku godinu, te da ne idem na popravak niti iz jednoga predmeta. :a1250: :a1250: :twisted:



:a1250:
pamet u glavu za sljedecu skolsku godinu. :) :) :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 svi 2013 17:50 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 sij 2007 09:44
Postovi: 661
Podijelio: 75 zahvala
Zahvaljeno je: 31 zahvala
Evo dragi maturanti i ostali školarci koji nas pratite :)
Ovdje su vam dvije molitve za što uspješnije učenje i polaganje državne mature :)

Molitva za uspjeh na ispitu po zagovoru sv. Josipa Kupertinskoga

Sv. Josip Kupertinski (1603-1663) zaštitnik je učenika i studenata, spomendam mu je 18. rujna.
Dobri Bože, zahvaljujem Ti na svim darovima koje mi daješ. Udijeli mi milost da se uvijek njima služim Tebi na slavu, za svoje posvećenje i na dobro drugih. Daj da uvijek budem radosna srca. Blagoslovi moje roditelje i bdij nad mojim učenjem. Prosvijetli moje učitelje, nastavnike i profesore, a budi na pomoć i mojim školskim prijateljima i prijateljicama. Utječem Ti se po zaslugama i po zagovoru sv. Josipa Kupertinskoga, koji je i sam iskusio teškoće učenja i tjeskobe ispita, ali je doživio i radost da za svoj trud - uz pomoć svoje drage nebeske Majke Marije - bude nagrađen. Molim Te, vodi moju pamet, učvrsti moju volju i potakni velikodušnu zauzetost, da tako ispunim svoje dužnosti i zaslužim uspješno položiti ispit pred kojim se nalazim. Amen.

Molitva učenika ili studenta sv. Antunu

Sveti Antune! U svome si se životu proslavio učenošću i mudrošću i bio velik prijatelj učenika i studenata. Ti znaš od kolike je za mene važnosti moj studij i kolik trud od mene zahtijeva! Zato mi isprosi čvrstu volju da mu se ustrajno posvetim, bistru pamet da uspješno u njemu napredujem i dobro pamćenje da lakše svladavam studijske teškoće.
Neka mi škola bude ozbiljna priprema za život. Po tvom primjeru želim i ja, uz ljudsko znanje i mudrost, sve bolje upoznati Isusa Krista i njegovu Radosnu vijest.
O dragi Sveče, daj da mogu uspješno nastaviti svoj studij, sretno položiti sve ispite i spreman poći u život na korist društvu i Crkvi. Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 12 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr