www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 19:44

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 29 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 19 svi 2013 18:44 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
kike2212 napisao:
Ja molim Sv.Martu i Sv, Ritu da promijenu i moje ponasanje i da mi sačuvaju brak.

(draga Kike2212- ja ne molim ovakve molitve ,koje su navikane da svaku zelju ispunjavaju)

Ako hoces pridruzi se ovoj moliti..


O Josipe, Oce sveti,
Cuvaj kucu i posveti!
Sva obitelj da se slozi,
Ljubav sveta da se mnozi.
Mir , veselje k nama svrati, strah
Gospodnji nek nas prati.
Krepošću da žiće plodi -
putem raja da nas vodi.
Čuj nam oče molbu vruću,
čuvaj nas i svu nam kuću.
Tebi kljuće sve predajem,
gospodarom pripoznajem.
Sve što može nauditi kući,
dostoj ukloniti.
U Presvetog Srca Rani,
Ti nas Oce sve nastani.
Da zivimo na tom svijetu,
Kao Ti u Nazaretu!"
Amen


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 lip 2013 09:20 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 09 sij 2013 09:04
Postovi: 25
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:a1250: BVB...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 lip 2013 11:19 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 pro 2009 12:28
Postovi: 111
Lokacija: BIH
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
molicu se za vas :a1250:
bice sve to u redu,to je samo prolazna kriza


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 lip 2013 12:07 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 11 lis 2012 08:51
Postovi: 56
Lokacija: Osijek
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Sveta Rita stvarno čini nemoguće, evo i meni je spasila brak, a i živce! :D Volim Sv.Ritu!! :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 lip 2013 12:59 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 pro 2009 12:28
Postovi: 111
Lokacija: BIH
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
HVALA BOGU :D Bas mi je drago .sv Rita hvala ti :grlim te:
super vjest


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 lip 2013 20:25 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 09 svi 2013 10:44
Postovi: 51
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
MOLITVA ZA BRAK

Dobri Bože, klanjam ti se.Vjerujem u tebe i u sve što si Ti po svome Sinu objavio! Molim te da svrneš svoj pogled blagoslova na mene i moju suprugu/supruga (spomenite ime). Ponekad je tako teška situacija u našem braku da više ne znamo što misliti i što poduzeti; ali u Tebi nema beznadnosti. Molim te da nam daš snagu ustrajati u molitvi i borbi za naš brak i naše zajedništvo, koje je pred tvojim Licem sklopljeno kao Savez ljubavi. Pomozi nam da u ovim kušnjama izađemo kao tvoji pobjednici. Amen.

Oče naš.....
Zdravo Marijo....
Slava Ocu....

Ljubljeni nebeski Oče, hvala Ti za tvoj savršeni plan za naš brak. Znam da brak treba funkcionirati po Tvojoj volji i da ga Ti blagoslivljaš svojom puninom i ljepotom. U Ime Gospodina Isusa Krista, donosim naš brak preda Te, da Tvoja svemoć učini sve što je po Tvojoj volji za nas. Oprosti mi grijehe i pogreške u našem braku (spomenite specifična i određena područja neuspijeha u braku).

U Ime Gospodina Isusa Krista, po moćnom zagovoru Blažene Djevice Marije, Svetog Mihaela Arkanđela, Svetih apostola Petra i Pavla, svih svetih i anđela nebeskih, po moćnom autoritetu Imena Isusova,sruši, Gospodine, sva sotonska uporišta koja su usmjerena da unište naš brak.

U Ime Gospodina Isusa Krista, molim Te, Oče da nam pomogneš slomiti sve odnose između nas koje je sotona uspostavio ili njegovi zli duhovi.Prihvaćam odnos koji je uspostavljen samo od Tebe i blagoslovljen Duhom Svetim.

Zazivam Duha Svetoga da mi pomogne povezati me sa suprugom (ime supružnika) na način koji će zadovoljiti naše potrebe.
Dobri Bože, obećajem da ću iznijeti naš razgovor, problem i potrebe preda Te, ako Ti se to sviđa. Predajem Ti naš fizički odnos da on može uživati Tvoj blagoslov.Predajem Ti našu ljubav kako bi Ti učinio da ona raste i sazrijeva.

Želim spoznati i iskusiti puninu Tvoje volje i ljubavi u našem braku. Otvori mi duhovne oči da vidim gdje me neprijatelj obmanjuje u braku. Otvori duhovne oči mome supružniku (navedi ime supružnika) da može uočiti sotonine obmane nad njime i u našem braku.

Marijo, ponizna službenice Gospodnja, zgazi svojom petom neprijatelja koji se usmjerio da razori naš brak, i izmoli nam od svog ljubljenoga Sina da uživamo ljepotu i puninu braka koju je On za nas stekao svojim zaslugama i smrću na križu.

Dobri Oče učini da Krist bude središte našeg bračnog saveza, i blagoslovi našu vezu onako kako si Ti zamislio po svojoj savršenoj volji. To molim sa zahvalnošću, po Kristu Gospodinu našem. Amen

Slava Ocu...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 27 srp 2014 20:36 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 27 srp 2014 15:56
Postovi: 32
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
Molite i za moj brak....tako sam tužna....već 20 dana ja i malecka nismo s mužem/tatom...
nakon 3 godine naizgled skladnog braka doznala sam hrpetinu laži...moj muž živi izmišljen život već godinama...
otkad smo se upoznali on radi...završio je fakultet...prodali smo stan od njegovih roditelja....kupili drugi....kupili auto...
na kraju je sve bilo izmišljeno....
2.7. ove godine otkrila sam gotovo sve...pokrao mi je kartice....dignuo mi je cijelu plaću u 6.mj, dignuo cijeli revolving (15000kn), krivotvorio uplatnice od americana, vrtića, dopunskog...ukrao je zlatni nakit meni, mojoj mami i mojoj baki, nestao je i njegov vjenčani prsten dok smo mala i ja bile na otoku...na mirovinskom sam doznala da nema dana radnog staža (nakon što sam provjerila u firmama u kojima je navodno radio), auto je u najmu a ne kupljen, u stanu smo u najmu već 4mj...reko je da ga kupujemo, samo nikako da stigne ugovor od te firme...doznala sam da smo jednostavno samo u najmu....novaca od prodanog stana nema...66000 eura nema...

od svega ovoga priznao je samo da je pokrao moje kartice...ali je odmah i imao opravdanje za to...ove druge stvari je priznao ali bi odmah smislio novu laž...

svi su u šoku...svi su ga volili...bio je drag, simpatičan, komunikativan, ko god ga je upoznao imao je dojam da ga zna 100 godina...a on je samo izmišljeni lik....

trudim se, šaljem ga psihologu jer mu treba jako dobra pomoć...povrijeđena sam, žalosna jer je sve za što sam htjela živiti cijeli svoj život nestalo u sekundi...
ali ja ga volim....sada ga tek želim više od svega...mala ga obožava....i on voli nas....žalostan je, slomljen, tjeskoban s velikim problemom u sebi...
ne želim odustati od nas tako lako...niko mi do sada nije rekao da ima nade za nas....svi su rekli- bježi dalje od toga...
a ja ne želim pobjeći dok ne pokušam sve...
sigurna sam da više od bilo koje stručne institucije njega može ozdraviti Bog...vjera...
zato vas molim da svi zajedno molite za nas i pošaljite mi jednu preporuku za neku snažnu molitvu...

danas smo bili skupa na Misi...pa ne mogu ga ostaviti ovako jadnog....neću živiti kod njega još uvijek jer je to meni preteško ali ću se brinuti za njega i biti mu pri ruci kad god me zatreba...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 27 srp 2014 22:03 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 02 sij 2010 22:19
Postovi: 97
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
draga Kike,toplo ti preporučujem iz osobnog iskustva,da pokušaš supruga dovesti na razgovor u obiteljski centar i to kod savjetnika koji surađuje sa crkvom,a isto tako ima vlastitu obitelj, takav spoj vjere i obiteljskog iskustva bit če Vama najdragocijenji,uz molitve za dom,obitelj,brak... nemojte prerano tražiti pomoć savjetnika u CZSS,jer tamo če te biti samo broj akta i ništa više....
na internetu postoji i mnogo molitva zastite od zloga,molite,mnogo molite.
I da, budite jaki,sa više molitva bude više i kušnji,no molitva iskrena iz vašeg srca je najjača molitva....

večeras ste u mojoj molitvi,
bvb


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 27 srp 2014 22:40 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 27 srp 2014 15:56
Postovi: 32
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
mi smo bili i u uredu za obitelj pri nadbiskupiji i u obiteljskom savjetovalištu u sklopu CZSS...oba savjetovanja su propala...nisu se dojmila ni mene ni supruga....mene nisu jer mi nijedno od njih nije dalo nadu....i sve se nekako uspjerilo k tome da bolje da podnesem zahtjev za razvodom...
sada idemo u jedno drugo savjetovalište odvojeno i sviđa nam se ali će nam se ubaciti i ovi iz CZSS...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 27 srp 2014 22:50 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 27 srp 2014 15:56
Postovi: 32
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
Pakipokip....pretpostavljam da si meni to govorio...a ne Kike ;)
i svakako hvala...
molim se svaki dan, a od preksutra počinjem sv. Marti....jedva čekam....zašto sada već nije utorak....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 29 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 6 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr