www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 14:36

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 29 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3
Autor Poruka
PostPostano: 28 srp 2014 09:16 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 vel 2006 23:15
Postovi: 709
Podijelio: 3 zahvala
Zahvaljeno je: 6 zahvala
jelence1980 napisao:
Molite i za moj brak....tako sam tužna....već 20 dana ja i malecka nismo s mužem/tatom...
nakon 3 godine naizgled skladnog braka doznala sam hrpetinu laži...moj muž živi izmišljen život već godinama...
otkad smo se upoznali on radi...završio je fakultet...prodali smo stan od njegovih roditelja....kupili drugi....kupili auto...
na kraju je sve bilo izmišljeno....
2.7. ove godine otkrila sam gotovo sve...pokrao mi je kartice....dignuo mi je cijelu plaću u 6.mj, dignuo cijeli revolving (15000kn), krivotvorio uplatnice od americana, vrtića, dopunskog...ukrao je zlatni nakit meni, mojoj mami i mojoj baki, nestao je i njegov vjenčani prsten dok smo mala i ja bile na otoku...na mirovinskom sam doznala da nema dana radnog staža (nakon što sam provjerila u firmama u kojima je navodno radio), auto je u najmu a ne kupljen, u stanu smo u najmu već 4mj...reko je da ga kupujemo, samo nikako da stigne ugovor od te firme...doznala sam da smo jednostavno samo u najmu....novaca od prodanog stana nema...66000 eura nema...

od svega ovoga priznao je samo da je pokrao moje kartice...ali je odmah i imao opravdanje za to...ove druge stvari je priznao ali bi odmah smislio novu laž...

svi su u šoku...svi su ga volili...bio je drag, simpatičan, komunikativan, ko god ga je upoznao imao je dojam da ga zna 100 godina...a on je samo izmišljeni lik....

trudim se, šaljem ga psihologu jer mu treba jako dobra pomoć...povrijeđena sam, žalosna jer je sve za što sam htjela živiti cijeli svoj život nestalo u sekundi...
ali ja ga volim....sada ga tek želim više od svega...mala ga obožava....i on voli nas....žalostan je, slomljen, tjeskoban s velikim problemom u sebi...
ne želim odustati od nas tako lako...niko mi do sada nije rekao da ima nade za nas....svi su rekli- bježi dalje od toga...
a ja ne želim pobjeći dok ne pokušam sve...
sigurna sam da više od bilo koje stručne institucije njega može ozdraviti Bog...vjera...
zato vas molim da svi zajedno molite za nas i pošaljite mi jednu preporuku za neku snažnu molitvu...

danas smo bili skupa na Misi...pa ne mogu ga ostaviti ovako jadnog....neću živiti kod njega još uvijek jer je to meni preteško ali ću se brinuti za njega i biti mu pri ruci kad god me zatreba...


.. nešto se slabo molim u zadnje vrijeme ali ću to svakako učiniti za spas i povratak tvoga muža iz nestvarnog svijeta, nasosljetku, možda i spas vašeg braka :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 srp 2014 10:55 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3249
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 14 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
Draga sestro u Kristu,

znam kako ti je, i sama sam prošla muku spašavanja braka.Molit ću za tvoj brak i za tebe da ti Gospodin da snage.

Btb :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 srp 2014 22:18 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 27 srp 2014 15:56
Postovi: 32
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
Hvala vam od srca!!!
Već se bolje osijećam zbog vas...volim vas!
Magda, nadam se da ti je brak spašen....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 srp 2014 08:23 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3249
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 14 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
Draga sestro,

na slavu Božju, prošla je još jedna oluja u mom životu.Bilo je teško...Bog zna, al' eto sve je dobro završilo.Pošalji mi pp, ako ti mogu kako savjetom pomoći.

:grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 kol 2014 21:05 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 27 srp 2014 15:56
Postovi: 32
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
danas je moj muž bio na Trsatu na ispovijedi...išao je po Porcijunkulski oprost...pješačio je s jednog kraja grada na drugi...nema kune u džepu, nema kapi goriva u autu i išao je pješke...3 sata je hodao...
sada sam pričala s njim i jako je umoran...zamišljala sam da će mi se javiti veseliji, sretniji, zadovoljniji....a on tako nekako pokisli...jedino što mi je rekao da ide sutra opet na Misu...
ispovijed ga nije nešto specijalno dirnula, da je bila klasična od 5 minuta...ali želi sutra opet na Misu...
i zato sam ipak sretna...
:a1250: se za njega...
:a1250: za mene da izdržim
:a1250: se za naš brak...
:a1250: neka se makne zlo koje ga tjera na govorenje neistine...neka što prije istina postane jedino što poznaje a sve laži pobjegnu daleko daleko od nas...

Neku kratku molitvu vas molim, samo da uspijemo...

Svima vam skupa hvala!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 04 kol 2014 08:56 
Odsutan
Moderator
Moderator

Pridružen: 09 lis 2013 19:27
Postovi: 828
Lokacija: Požeška biskupija
Podijelio: 358 zahvala
Zahvaljeno je: 292 zahvala
jelence1980 napisao:
Molite i za moj brak....tako sam tužna....već 20 dana ja i malecka nismo s mužem/tatom...
nakon 3 godine naizgled skladnog braka doznala sam hrpetinu laži...moj muž živi izmišljen život već godinama...
otkad smo se upoznali on radi...završio je fakultet...prodali smo stan od njegovih roditelja....kupili drugi....kupili auto...
na kraju je sve bilo izmišljeno....
2.7. ove godine otkrila sam gotovo sve...pokrao mi je kartice....dignuo mi je cijelu plaću u 6.mj, dignuo cijeli revolving (15000kn), krivotvorio uplatnice od americana, vrtića, dopunskog...ukrao je zlatni nakit meni, mojoj mami i mojoj baki, nestao je i njegov vjenčani prsten dok smo mala i ja bile na otoku...na mirovinskom sam doznala da nema dana radnog staža (nakon što sam provjerila u firmama u kojima je navodno radio), auto je u najmu a ne kupljen, u stanu smo u najmu već 4mj...reko je da ga kupujemo, samo nikako da stigne ugovor od te firme...doznala sam da smo jednostavno samo u najmu....novaca od prodanog stana nema...66000 eura nema...

od svega ovoga priznao je samo da je pokrao moje kartice...ali je odmah i imao opravdanje za to...ove druge stvari je priznao ali bi odmah smislio novu laž...

svi su u šoku...svi su ga volili...bio je drag, simpatičan, komunikativan, ko god ga je upoznao imao je dojam da ga zna 100 godina...a on je samo izmišljeni lik....

trudim se, šaljem ga psihologu jer mu treba jako dobra pomoć...povrijeđena sam, žalosna jer je sve za što sam htjela živiti cijeli svoj život nestalo u sekundi...
ali ja ga volim....sada ga tek želim više od svega...mala ga obožava....i on voli nas....žalostan je, slomljen, tjeskoban s velikim problemom u sebi...
ne želim odustati od nas tako lako...niko mi do sada nije rekao da ima nade za nas....svi su rekli- bježi dalje od toga...
a ja ne želim pobjeći dok ne pokušam sve...
sigurna sam da više od bilo koje stručne institucije njega može ozdraviti Bog...vjera...
zato vas molim da svi zajedno molite za nas i pošaljite mi jednu preporuku za neku snažnu molitvu...

danas smo bili skupa na Misi...pa ne mogu ga ostaviti ovako jadnog....neću živiti kod njega još uvijek jer je to meni preteško ali ću se brinuti za njega i biti mu pri ruci kad god me zatreba...



Draga jelence(pretpostavljam da si Jelena),nadam se i vjerujem da će se sve riješiti.
Nevjerovatno je to što vam se dogodilo,zapravo to što je tvoj muž napravio i
čovjek pred tom spoznajom ostane bez riječi,ali ljudi griješe,pa je tako i on pogriješio.
Drago mi je da želiš ostati uz njega i pomoći mu da se izvuče iz svega toga,jer
ljudi se danas rastaju radi sitnica,a ti si spremna oprostiti i spasiti brak i prije svega
pomoći mužu da se izvuče.To je ljubav i tako i treba biti.Svaka čast.
Sad samo treba izdržati i vjerovati i moliti i truditi se.Ne daj se i samo vjeruj.
Drži se i bit će to sve kako treba biti..
Btb :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 lis 2014 19:17 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 03 lis 2014 16:25
Postovi: 23
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Molim vas da se molite za spas mog braka. Muž se jako udaljio od Boga i nije spreman na pomirenje. Ja se pouzdam u Boga i znam da nas nije spojio u sveti brak da bi nas sad razdvojio. Znam da Bog najbolje zna sto je za nas dobro i ja vjerujem da je ovo put da nadjemo pravu vjeru u Boga, kao sto sam je ja pronasla. Zato Vas molim da se molite kako bi i on pronasao ljubav u Isusa i da nam se sto prije vrati, jer i naša tri anđela pate bez oca. Bog vas blagoslovio


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 stu 2014 09:05 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 27 srp 2014 15:56
Postovi: 32
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
:a1250: za vaš brak...i ne odustaj...meni dođe 100 puta u danu da dignem ruke od svega ali mi nešto ne da da to i učinim stvarno...
i dalje :a1250: za svoj...
kod moga muža nikakvog napretka...on uopće ne shvaća Boga za ozbiljno...i dalje laže, otići će na Misu samnom ali sam nikako...i svaki put će se na Misi pričestiti...jeza me uhvati...
nakon svega ostaje mi samo još molitva oslobađanja kod nekog svećenika...to mu zaista treba...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 stu 2014 12:05 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 06 lis 2014 20:21
Postovi: 216
Lokacija: zd
Podijelio: 166 zahvala
Zahvaljeno je: 101 zahvala
u molitvi za vas brak Jelence i mmmm i za sve koji imaju toliko velike probleme :a1250: ,cesto se kroz najtezu muku dodje do Boga,prema tome molite,postite,otvorite se Bogu,On zna zasto,ali dao nam je i slobodnu volju....
Bvb


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 29 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 13 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr