www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 12:20

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 33 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 04 sij 2010 12:40 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 sij 2010 15:03
Postovi: 177
Lokacija: Split
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Pozdrav svima ja sam novi član moje ime je Marijan i stvarno mi je dargo da ovako nešto postoji na internetu.Uglavnom da ne duužim zamolija bi Vas sve članove za jednu molitvu hitnu,inače člamn sam Marijine legije i tako susrećem mnogo ljudi i nekako Gospodin Bog me poslao u jednu obitelj ne znam ni sam kako i zašto,uglavnom tu obitelj su dosta pogodile tragedije jedan sin poginuo,druga dva u zatvoru bila,stvarno tragredija dosta i njihova majka dosta je stradala psihički i mislim da je potrebna molitva za nju da je Isus ozdravi,mnogi su pune sumnje ali ja vjerujem da to Isus može,a što je najveća ironija meni se sviđa njezina kćer,možda sam i zaljubljen u nju ali ona jadnica prije je bila u ludulima ali se prominila Bogu hvala,ali mene ne šljivi ja sam joj pomogao u svemu doslovce ali ne cjeni nažalost draži sus joj oni šta pričaju lažno da se tako izrazim ja joj mogu ponuditi ljubav ,razumjevanje to sam dragome Bogu prepustijajer mi je on pokaza da je to cura za mene i znam da će se On proslaviti pa tako bi Vas zamolja da se pomolite za njezinu majku maru i za kćer anđelu da ih Bog dragi čuva i da im Isusovo rođenje donese mir


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 sij 2010 16:23 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Marijan napisao:
Pozdrav svima ja sam novi član moje ime je Marijan i stvarno mi je dargo da ovako nešto postoji na internetu.Uglavnom da ne duužim zamolija bi Vas sve članove za jednu molitvu hitnu,inače člamn sam Marijine legije i tako susrećem mnogo ljudi i nekako Gospodin Bog me poslao u jednu obitelj ne znam ni sam kako i zašto,uglavnom tu obitelj su dosta pogodile tragedije jedan sin poginuo,druga dva u zatvoru bila,stvarno tragredija dosta i njihova majka dosta je stradala psihički i mislim da je potrebna molitva za nju da je Isus ozdravi,mnogi su pune sumnje ali ja vjerujem da to Isus može,a što je najveća ironija meni se sviđa njezina kćer,možda sam i zaljubljen u nju ali ona jadnica prije je bila u ludulima ali se prominila Bogu hvala,ali mene ne šljivi ja sam joj pomogao u svemu doslovce ali ne cjeni nažalost draži sus joj oni šta pričaju lažno da se tako izrazim ja joj mogu ponuditi ljubav ,razumjevanje to sam dragome Bogu prepustijajer mi je on pokaza da je to cura za mene i znam da će se On proslaviti pa tako bi Vas zamolja da se pomolite za njezinu majku maru i za kćer anđelu da ih Bog dragi čuva i da im Isusovo rođenje donese mir
Dragi Marjane,lijepo od tebe što radiš i pomažeš drugima u Marijinoj legiji!!!Treba se moliti puno za tu obitelj i prikazati žrtve,jer se vidi iz ovog što je napisano koliko ova majka pati,i nije čudo što je obolila!!!!Što se tiće za njezinu kćer,neočekuj nikakvu protuuslugu i zahvalnost jer sam taj stav uništava dobro dijelo po kojem te Gospodin želi nagraditi!!!Ako si zaljubljen i misliš da necijeni tvoju pomoć dovoljno.pusti to Gospodinu i vidjet ćeš je li za tebe ili nije,to samo On zna!Ti i dalje prilazi sa bretskom ljubavlju,ne očekujući zahvalnost,jer jedino tako pomažeš najbolje i bezuvjetno!!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 sij 2010 21:04 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 04 sij 2010 19:36
Postovi: 8
Lokacija: SRCE PUNO LJUBAVI
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
DRAGI BRATE,NEKA TI ISUS PROSVIJETLI PUT I DALJE BUDI UZ TU OBITELJ....BOG ĆE TE NAGRADITI ONAKO KAKO ZASLUŽUJEŠ....NE SUMNJAJ U TO. :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 sij 2010 22:25 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
Marijan napisao:
l ,razumjevanje to sam dragome Bogu prepustijajer mi je on pokaza da je to cura za mene i znam da će se On proslaviti pa tako bi Vas zamolja da se pomolite za njezinu majku maru i za kćer anđelu da ih Bog dragi čuva i da im Isusovo rođenje donese mir


VJERU IMAJTE VJERU.Bog JE LIJEK I LIJECNIK.

Gospodine Isuse zarko te molimo za ove nakane ,za majku i kcer Andjelu ,
koji su u napasti,i kusnjama...Prosvijetli ih svojim Svetim Duhom...
Daj da postanu svjesni svoje vjere i ljubavi u obitelji..i ozdravi ih dusevno i tjelesno,ako je Tvoja Sveta volja..
Posalji svoje svete andjele,da od njih odtjeraju zlog duha,
a zagovorim presvete Bogorodice,umnozi vjeru ,ufanje i ljubav..
Gospodine Isuse Kriste ,primi i uslisi ove nase molbe..Amen...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 sij 2010 22:58 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3249
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 14 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
Dragi brate,

dobro nam došao.Lijepo je što tako brineš i pomažeš drugima.Pomolit ću se za tebe da te vodi dragi Bog i dalje,a i da pomogne obitelji do koje ti je stalo.

:grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 sij 2010 23:14 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 23 stu 2008 23:28
Postovi: 1052
Lokacija: MOLVE
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvaljen Isus i Marija

dobro nam došao na forum dragi brate Marijane u Kristu.
Neka te Gospodin blagoslivlja i čuva u svojoj ljubavi.
Bit češ u našim molitvama i ti i majka i njena kčer.

Slava Ocu i Sinu i Duhu Svetomu
kako bijaše na početku tako i sada i vazda
i u vjeke vjekova amen


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 07 sij 2010 12:57 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 srp 2009 09:59
Postovi: 145
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Isuse ti ne zelis da itko propadne od onih za koje si prolio svoju predragocijenu krv. Molim te stoga pogledaj blagonaklono vjeru i molitvu Marjanovu i pomozi Mari i Andjeli da upoznaju Tvoju ljubav, a preko njih neka se obrati i cijela obitelj. Budi volja Tvoja Gospodine!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 07 sij 2010 13:24 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2009 00:08
Postovi: 732
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
kao prvo dobro nam došaoSlika
ovo ti i ja toplo preporučujem, što ti je već rekao brat samuel..
Samuel napisao:
Što se tiće za njezinu kćer,neočekuj nikakvu protuuslugu i zahvalnost jer sam taj stav uništava dobro dijelo po kojem te Gospodin želi nagraditi!!!

moraš priznati izgleda malo kao ucjena..nadam se da nisi tako mislio...pomaži im i dalje ali ne dopusti da im zbog toga "ukradeš" osjećaj slobode..da li bi volio da ona bude s tobom iz "zahvalnosti"..
ljubav se rađa u slobodi.. :grlim te:
a tako će i ostali preko tebe spoznati onu Božju ljubav koja je jedina nesebična i bezuvjetna...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 07 sij 2010 14:22 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 sij 2010 15:03
Postovi: 177
Lokacija: Split
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala vam braćo i sestre po Kristu.Ne očekujem nikakvu protuslugu,hvala na upozerenjima,meni je dovoljno što me Bog ljubi,samo bi volija da i njih takne svojom ljubavlju BvB :grlim te: :P


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 svi 2014 08:56 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2994
Podijelio: 149 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
Molim da se spomenete mog oca u molitvi (bolestan je sad i mislim da je na putu prema Gospodinu-neka bude Volja Božja)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 33 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 13 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr