www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 18:51

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: 31 svi 2013 12:07 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 30 svi 2013 12:16
Postovi: 1
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
draga braco i sestre...ovdje sam prvi put...zelim vas zamoliti da se u svojim molitvama sjetite mene i covjeka kojeg volim svim srcem a kojeg sam izgubila...dvanaest godina smo dijelili sve,dobro i zlo...zajedno prosli kroz bolesti,smrt,financijske probleme,probleme na poslu i u obitelji...mislila sam da cemo provesti zivot zajedno a onda su nas neke situacije i ljudi razdvojili i mi smo digli ruke od nase ljubavi,ljubavi koju nam je dragi BOG dao,ljubavi, koja me digla kad mi je bilo najteze.... :twisted: bez puno rijeci smo odustali i okrenuli leda jedno drugom...dvanaest godina smo se voljeli,uvijek jednako i iskreno,ali smo zaboravili razgovarati i tu ljubav jedno drugom pokazati...kad je otišao nisam izgubila samo ljubav,decka nego i najboljeg prijatelja...zato vas molim da se molite za nas,da nam dragi Bog pokaze pravi put,da nam pomogne da se vratimo jedno drugom i budemo ono sto smo nekd bili...da prebrodimo ovo kao sto smo i sve nevolje do sad :a1250: ... hvala vam od srca.....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 31 svi 2013 16:42 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
vjera je spas napisao:
draga braco i sestre...ovdje sam prvi put...zelim vas zamoliti da se u svojim molitvama sjetite mene i covjeka kojeg volim svim srcem a kojeg sam izgubila...dvanaest godina smo dijelili sve,dobro i zlo...zajedno prosli kroz bolesti,smrt,financijske probleme,probleme na poslu i u obitelji...mislila sam da cemo provesti zivot zajedno a onda su nas neke situacije i ljudi razdvojili i mi smo digli ruke od nase ljubavi,ljubavi koju nam je dragi BOG dao,ljubavi, koja me digla kad mi je bilo najteze.... :twisted: bez puno rijeci smo odustali i okrenuli leda jedno drugom...dvanaest godina smo se voljeli,uvijek jednako i iskreno,ali smo zaboravili razgovarati i tu ljubav jedno drugom pokazati...kad je otišao nisam izgubila samo ljubav,decka nego i najboljeg prijatelja...zato vas molim da se molite za nas,da nam dragi Bog pokaze pravi put,da nam pomogne da se vratimo jedno drugom i budemo ono sto smo nekd bili...da prebrodimo ovo kao sto smo i sve nevolje do sad :a1250: ... hvala vam od srca.....


..kako misliš sad da ti mi pomognemo...???
..ako vas dvoje , to niste u stanju..a vama je to NAJVAŽNIJE..


..nisi živjela u braku..zajedno da stvarate obitelj ,djecu..
..i U braku ima kriza...ali prolaze gdje ima ljubavi..
..djeca rastu...život ide dalje...postajemo roditelji...dede i bake i život prođe..zemaljski..
..jer nije ni predviđeno da se ovdje živi vječno.. 8)

.vi ste UZELI..samo onaj segment iz opusa ljubavi ..koji se zove " oblizeke"
..i sad se plačeš jer si mislila da će to vječno trajati.. 8)

..ako niste zajedno..onda to i zaslužujete jedno od drugoga... 8)

...Ljubav počinje tamo GDJE..VEĆINA LJUDI ODUSTAJE..

..eto i ti imaš dokaz..zasitio se tebe..dosadila si mu..
..sad će naći neku mlađi u nju oženiti za 3-mjeseca..

..no ..što je bilo bilo je...Tko te voli...voli TKO NE..NE..

..NITKO te ne može voljeti na SILU..

..pa se sad eto saberi..I KRENI ISPOČETKA..ali ovaj put..neka Ljubav ..
..bude..okrunjena brakom...što prije..

..da živite blagoslovljeno..kao muž i žena...
..a ne kao komad s komadom.. 8)

..i svakako od jadikovanja i plakanja za prošlosti...slabe koristi... 8)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 31 svi 2013 20:45 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 19 kol 2012 21:39
Postovi: 92
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Reci hvalu Bogu što više niste zajedno, što je iskoristio taj grijeh preljuba i jeftinih emocija da uvidiš gdje ti je stvarni mir i radost i CJELOVITOST.
Potreba za samo ljudskom emocijom je "falung" i zato si sad i tužna i u bedari. Ponizuje i izjednačava Boga sa čovjekom (stvorenjem) i onime što ti on daje ; u ovom slučaju posljedicu grijeha - žalost, tugu, neispunjenost,potrebu da se vratiš natrag na staro - grijehu i svim tim i još gorim stanjima nemoći.

Uglavnom ideš na bolje, a niti ne znaš. :)

Ps. Moliš pogrešne nakane - ne ono što ste nekad bili

+ ono kaj je Naggar rekel je također taman


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 31 svi 2013 21:30 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 15 vel 2013 00:14
Postovi: 56
Lokacija: Slavonija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ja sam za ljubav :D dosta godina si provela i to je puno za izbrojati a kamoli proživjeti ...... plakat nemoj, ali nemoj ( po mom mišljenju ) ni odustati ....... nema komunikacije nema ni ljubavi ..... pričam tj. pišem ovo zato što sam imao slično iskustvo ...... sljepo tražiti ljubav nemoj, ali nemoj je ni odbaciti ....... večeras si u mojoj molitvi :a1250: , nadam se da ćeš pronaći svoju sreću :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 31 svi 2013 22:22 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 svi 2013 22:07
Postovi: 116
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
S osobom koja te je jednom ostavila nije baš pametno započinjati iznova, to je kao kad pokušaš zalijepiti razbijenu vazu, izgleda slično ali to više nije to. Sad te još emocije drže i misliš da je kraj svijeta, ali možda ti je učinio uslugu. :a1163:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 8 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr