www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 09:28

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: 11 sij 2014 17:54 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 27 lis 2010 09:29
Postovi: 15
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Pozdrav svima!Davno sam pisala na forumu i molila da se molite za mene i za mog izabranika tada i molitve kako moje tako i vaše su se uslišile i hvala Bogu na tome!

Veza je trajala 7,skoro 8 godina!Bio mi je prva ljubav(prva ozbiljna veza) i beskrajno sam ga voljela i još ga na neki način volim!Nakon prve tri godine počeli smo prekidati ali smo se ponovno vraćali jedno drugome više puta i zadnji put kad smo se pomirili prije tri godine rekla sam mu da je to zaista zadnji put!I tako je to trajalo tri godine,bilo je lijepih trenutaka kao i onih loših ali on se nekako nikad nije emotivno ponovno otvorio prema meni.Uvijek je bio nezadovoljan sa mnom i stalno sam se morala mijenjati i prilagođavati njemu i njegovoj slici o tome kako bi ja trebala se ponašati...da ne ulazim u previše detalja,ostavio me prije tri dana...nakon 8 godina veze...ne bi me ni ostavio da ga nisam pitala o tome dal se vidi u budućnosti sa mnom!samo je rekao ne i da želi prekinuti sa mnom...

shrvana sam od boli,povrijeđenosti,razočaranja...svoju mladost sam dala za njega i tu vezu,bila uz njega kad god je to bilo potrebno,žarko željela zajedničku budućnost (brak,djecu)...molim vas!molite za mene!da se riješim te tuge i ovisnisti o njemu,jer ja ne znam za drugačije..u mojoj glavi je on taj,a očito me već duže vremena ne voli...molite za mene da ga zaboravim,da krenem dalje i da mi Bog dragi da snage da to izdržim i da mogu napokon završiti fakultet koji privodim kraju!

Molite za mene!

hvala!

Bog vas blagoslovio!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 sij 2014 18:22 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 15 pro 2013 14:11
Postovi: 222
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Nek te dragi naš Otac nebeski blagoslovi i da ti snage!

Ako je on doista bio za tebe, ne bi te tražio da se mijenjaš, već bi te prihvatio takvu kakva jesi i voljeo te takvu kakva jesi!

A ti se sada, u ovim teškim trenucima, okreni Ocu koji te beskrajno voli takvu kakva jesi, i Kristu koji je dao svoj život za tebe, Željka. Eto koliko te On voli.
Nadam se da ćeš shvatiti kolika je ljubav Krista prema tebi, jer takva ljubav grije svako, pa i najnapuštenije srce.
Nisi sama, nisi nevoljena!

I znam da ti je teško sada sa tim osjećajima prema tome dečku, ali moraš razlučiti što je doista dobro za tebe i za njega. Ako niste bili sretni u vezi, i niste jedno drugome pomagali u duhovnome rastu, nije dobro da se veza nastavlja unatoč svoj navezanosti (možda baš i zbog sve navezanosti).
Svakako nije dobro ni o kome biti ovisan niti o čemu, tako da predaj svoje slomljeno srce Gospodinu i budi mirna jer je ono na sigurnom!
Bog te blagoslovio!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 sij 2014 18:56 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 27 lis 2010 09:29
Postovi: 15
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala ti na utješnim riječima! Do sad sam se uvijek molila da mi se vrati ali ovaj put molim da mi Bog da snage da krenem dalje sama i da mi da snage da izdržim ovo razdoblje tuge i boli!

Bog te blagoslovio!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 sij 2014 19:02 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 15 pro 2013 14:11
Postovi: 222
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Izdržat ćeš svakako, premda ti je sada teško.
I ja sam bila u vezi u kojoj sam mislila da ne mogu živjeti bez njega, tadašnjeg dečka.
Ali to su sve loše, nametnute misli koje nas drže zaključanima u tim lošim vezama.
Čim odbaciš misli da nemožeš bez njega i shvatiš da zapravo možeš biti bez njega, i da ćeš ponovo i biti sretna,
odmah je lakše sve to podnijeti.
Možeš bez njega, i bit ćeš opet sretna, ne sumnjaj!
Zaslužuješ nekoga tko će te voljeti takvu kakva jesi, i ne pristaj na manje od toga!

Ali svakako ne zaboravi, voljena si cijelo ovo vrijeme, i više nego što možeš zamisliti.
Daj Bože, da osjetiš snagu te ljubavi i da ti Duh zažari srce ljubavlju prema Kristu!
Nema veće radosti od te, ljubiti Krista! Kad bi ljudi to znali, samo bi za dar ljubavi molili!
Iskreno ti želim dar ljubavi, Željka!
Bog te ljubi!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 sij 2014 22:18 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 20 srp 2009 21:37
Postovi: 1065
Podijelio: 10 zahvala
Zahvaljeno je: 33 zahvala
:grlim te: :grlim te: :a1250: :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 ruj 2014 14:13 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 18 srp 2014 09:24
Postovi: 126
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 15 zahvala
zeljka napisao:
Pozdrav svima!Davno sam pisala na forumu i molila da se molite za mene i za mog izabranika tada i molitve kako moje tako i vaše su se uslišile i hvala Bogu na tome!

Veza je trajala 7,skoro 8 godina!Bio mi je prva ljubav(prva ozbiljna veza) i beskrajno sam ga voljela i još ga na neki način volim!Nakon prve tri godine počeli smo prekidati ali smo se ponovno vraćali jedno drugome više puta i zadnji put kad smo se pomirili prije tri godine rekla sam mu da je to zaista zadnji put!I tako je to trajalo tri godine,bilo je lijepih trenutaka kao i onih loših ali on se nekako nikad nije emotivno ponovno otvorio prema meni.Uvijek je bio nezadovoljan sa mnom i stalno sam se morala mijenjati i prilagođavati njemu i njegovoj slici o tome kako bi ja trebala se ponašati...da ne ulazim u previše detalja,ostavio me prije tri dana...nakon 8 godina veze...ne bi me ni ostavio da ga nisam pitala o tome dal se vidi u budućnosti sa mnom!samo je rekao ne i da želi prekinuti sa mnom...

shrvana sam od boli,povrijeđenosti,razočaranja...svoju mladost sam dala za njega i tu vezu,bila uz njega kad god je to bilo potrebno,žarko željela zajedničku budućnost (brak,djecu)...molim vas!molite za mene!da se riješim te tuge i ovisnisti o njemu,jer ja ne znam za drugačije..u mojoj glavi je on taj,a očito me već duže vremena ne voli...molite za mene da ga zaboravim,da krenem dalje i da mi Bog dragi da snage da to izdržim i da mogu napokon završiti fakultet koji privodim kraju!

Molite za mene!

hvala!

Bog vas blagoslovio!

:lol: :a1250: :a1250: :a1250: U mojim si molitvama ...nek ti dragi Bog da snage da ojačaš i ideš dalje vlastitim putem


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 ruj 2014 20:57 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 02 sij 2010 22:19
Postovi: 97
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga sestro po Kristu..
molitva da ga zaboraviš,da izađe iz tvog života.. ne ide to samo tako,
molitva je snažno oružje,najsnažnje protiv svakog zla.. i moli dalje..
ali tvoja molitva je jedno a osječaji tvoji su drugo...razilaze se... dakle nama "smrtnicima" vrijeme lijeći sve
a duhovno treba punina vremena da če tvoj vapaj prema Bogu biti iskren onako "neka je volja tvoja",
zato sestro...molitva što više a očekivanja "čuda prek noći" manje...
tad če se duh sveti lakše u tebi nastaniti,dati ti potrebiti mir...

btb


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 7 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr