www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 21:05

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 36 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4
Autor Poruka
PostPostano: 19 sij 2014 16:28 
Božja ovčica napisao:
O velik je Booooog, svet, dobar i blag.. O velik je Bog, svi slavimo ga...

Predivno!
Neka ti Bog uvijek podari ustrajnost, ljubav i strpljenje prema majci kakvo sad imaš! Svaka čast... :b206:

Hvala, al' prije svega hvala Bogu! Velik i divan je naš Bog koji uslišava molitve svojih vjernih i drži in na dlanu Svome!
Slava Bogu našemu. Aleluja!


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 19 sij 2014 16:35 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 lis 2013 12:42
Postovi: 290
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
dado1642 napisao:
Hvala, al' prije svega hvala Bogu!


Naravno, ali u ovom vremenu kada se svi "rješavaju" svojih roditelja, pogotovo bolesnih, ti ostaješ uz majku i vidi se koliko ju ljubiš.. Znaš da će to Gospodin obilno nagraditi.. ;)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 sij 2014 17:15 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 01 sij 2014 13:14
Postovi: 52
Podijelio: 2 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
dado1642 napisao:
Hvaljen Isus i Marija!
Hvala I Slava Isusu Kralju mom I Gospodinu mom!

Evo još jednog slavnog djela Gospodnjeg. Nakon 3 sata vožnje od Valpova do Rečkog polja kod Koprivnice koje sam jedva našao (odnosno Ustanovu Kristofori), čak ni navigacija nije pomogla po makadamskim cestama. Stigli mi tamo, (Udruga Kristofori - to su kao dvije katnice spojene u jednu) uđemo u kuću, a unutra 10-15 ljudi koji su također došli na molitvu. Primali su na molitvu po više osoba, tako da smo mama i ja skupa, da joj pomognem. Ušči smo u sobu, unutra su bila 2 čovjeka ispunjena Duhom Svetim koji su nakon razgovora o problemu, bolesti počeli moliti. (također i u jezicima, a ja sam im se pridružio, jer mi je došlo) Nakon molitve pitam ih da li se mogu pomoliti za mene da me Gospodin izliječi od multiple skleroze. Čovjek se okrene prema meni stavi na me ruku i u Isosovo ime zapovijedi i kaže mi da je bolest otišla....jaao kakva sreća...zahvaljujem Isusu i Slavim Ga...i taman kad smo trebali izaći iz sobe čovjek pu Duha Svetoga naglo se okrene, upre pogled u mene i kaže ček samo malo...položi ponovno ruku na mene a ja pao ko' kruška uz smijeh poput dječjeg znajući što me čeka...(Evo i sad se smijem kad se prisjetim kak je to bilo dobro)...a uz moj smijeh i čovjek se odvali u smijeh. Hvala i Slava Isusu!

Majka je bolesna iako vjerujem da će sad biti bolje jer je čovjek osjetio u duhu da se nešto promijenilo, iako još treba molitvi, ispovijedi...
I još je molio za mene da mi Bog da snage da mogu nositi svoj križ i zahvaljivao je Isusu.

Sad čekam kontrolu EEG, MMR da potvrdim Isusovo čudo...skeniram sve nalaze i uploadam na TT.
Ostanite u Kristu, Silna djela učini Gospodin!


dado1642,mi smo uz tebee i kad ti je lijepo i kad ti teško..hvala ti sto nam daješ to pravo :lol:
Vidim da ti se isplatio taj mukotrpni put, vidiš, Isus te zove...primi ga za ruku i predaj mu svoju bol .
Blagoslovljen ti dan ,dragi prijatelju


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 sij 2014 18:34 
Oče naš, koji jesi na nebesima,  sveti se ime tvoje Dođi kraljevstvo tvoje Budi volja tvoja  kako na nebu tako i na zemlji. Kruh naš svagdanji daj nam danas,  i otpusti nam duge naše,  kako mi otpuštamo dužnicima našim i ne uvedi nas u napast,  nego izbavi nas od Zla.

Amen. :a1250:

Uz Božju pomoć biti će sve dobro.Naš Bog je dobar Bog. :)


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 19 sij 2014 19:45 
Hvala vam svima na divnim riječima, suze su mi krenule dok sam čitao. Onak, kolika god da je bol, ja sam jedno malo sretno Božje dijete koje se veseli. Hvala vam svima još jednom, dali ste mi veliku podršku na cijelom mom putu. I želim vam reći da, iako nikoga od vas nisam osobno upoznao da ste mi srcu dragi i da često znam zaplakat u tišini iako sam muškarac.
Neka vas sve blagoslovi naš dobri Bog. :)))))))))))))))))))


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 19 sij 2014 22:21 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2013 22:53
Postovi: 451
Lokacija: Zadar
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
Brate drzi se... samo se moli sve ce doci na svoje... nisam citao postove... kako ide?Kakva je situacija?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 36 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 6 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr