www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 ožu 2024 11:07

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 36 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 17 sij 2014 19:38 
Draga,sestro u Kristu. Hvala ti na molitvi, vjerujem da je i tebi teško, pogotovo biti bez majke.
Dragi Bog nam je dao Nebesku majku Mariju za naše utočište.
Dao nam je Isusa, oh Bože kolike boli i tuge, ali ti si sve to proživio Isuse, moli te Isuse utješi našu Kutijicu i blagoslovi ju.
Kutijice, Gospodin ti je blizu i voli te i nikad te neće ostaviti.

Isus je moj Gospodin i moj Kralj.


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 17 sij 2014 20:10 
Hvala svima na podršci, evo samo da javim...fra Ivo Pavić mi je poslao mail da je mami potrebna molitva oslobađanja i liječnička pomoć.
Sad, jel to znači da je neko zlo u njoj?


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 17 sij 2014 20:22 
Odsutan
Moderator
Moderator

Pridružen: 09 lis 2013 19:27
Postovi: 828
Lokacija: Požeška biskupija
Podijelio: 358 zahvala
Zahvaljeno je: 292 zahvala
Mislim da se to ne može tak lako utvrditi.
Tako da,nemoj o tom previše misliti.Ne boj se.
Važno je da ima pomoći i da bar znaš što sad trebaš napraviti,
a moliti svakako treba o čemu god da se radilo.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 17 sij 2014 20:33 
Hvala ti Ita, ne bojim se, Isus je samnom i Njemu se utječem u pomoć.
BTB


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 19 sij 2014 00:31 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 lis 2013 12:42
Postovi: 290
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
dado1642 napisao:
Hvaljen Isus i Marija!
Kontaktirao sam Udrugu Kristofori i sutra 18.01.2014. u 18h vodim majku na molitvu u Koprivnicu.

Kako je bilo? Jel ima plodova? :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 sij 2014 01:08 
Hvaljen Isus i Marija!
Hvala I Slava Isusu Kralju mom I Gospodinu mom!

Evo još jednog slavnog djela Gospodnjeg. Nakon 3 sata vožnje od Valpova do Rečkog polja kod Koprivnice koje sam jedva našao (odnosno Ustanovu Kristofori), čak ni navigacija nije pomogla po makadamskim cestama. Stigli mi tamo, (Udruga Kristofori - to su kao dvije katnice spojene u jednu) uđemo u kuću, a unutra 10-15 ljudi koji su također došli na molitvu. Primali su na molitvu po više osoba, tako da smo mama i ja skupa, da joj pomognem. Ušči smo u sobu, unutra su bila 2 čovjeka ispunjena Duhom Svetim koji su nakon razgovora o problemu, bolesti počeli moliti. (također i u jezicima, a ja sam im se pridružio, jer mi je došlo) Nakon molitve pitam ih da li se mogu pomoliti za mene da me Gospodin izliječi od multiple skleroze. Čovjek se okrene prema meni stavi na me ruku i u Isosovo ime zapovijedi i kaže mi da je bolest otišla....jaao kakva sreća...zahvaljujem Isusu i Slavim Ga...i taman kad smo trebali izaći iz sobe čovjek pu Duha Svetoga naglo se okrene, upre pogled u mene i kaže ček samo malo...položi ponovno ruku na mene a ja pao ko' kruška uz smijeh poput dječjeg znajući što me čeka...(Evo i sad se smijem kad se prisjetim kak je to bilo dobro)...a uz moj smijeh i čovjek se odvali u smijeh. Hvala i Slava Isusu!

Majka je bolesna iako vjerujem da će sad biti bolje jer je čovjek osjetio u duhu da se nešto promijenilo, iako još treba molitvi, ispovijedi...
I još je molio za mene da mi Bog da snage da mogu nositi svoj križ i zahvaljivao je Isusu.

Sad čekam kontrolu EEG, MMR da potvrdim Isusovo čudo...skeniram sve nalaze i uploadam na TT.
Ostanite u Kristu, Silna djela učini Gospodin!


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 19 sij 2014 06:44 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 15 ožu 2011 16:49
Postovi: 1617
Lokacija: severna Bačka
Podijelio: 48 zahvala
Zahvaljeno je: 31 zahvala
https://www.youtube.com/watch?v=R8tWYRvZ6fo


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 sij 2014 12:02 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 ruj 2013 22:40
Postovi: 179
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
dado1642 napisao:
Hvaljen Isus i Marija!
Hvala I Slava Isusu Kralju mom I Gospodinu mom!

Evo još jednog slavnog djela Gospodnjeg. Nakon 3 sata vožnje od Valpova do Rečkog polja kod Koprivnice koje sam jedva našao (odnosno Ustanovu Kristofori), čak ni navigacija nije pomogla po makadamskim cestama. Stigli mi tamo, (Udruga Kristofori - to su kao dvije katnice spojene u jednu) uđemo u kuću, a unutra 10-15 ljudi koji su također došli na molitvu. Primali su na molitvu po više osoba, tako da smo mama i ja skupa, da joj pomognem. Ušči smo u sobu, unutra su bila 2 čovjeka ispunjena Duhom Svetim koji su nakon razgovora o problemu, bolesti počeli moliti. (također i u jezicima, a ja sam im se pridružio, jer mi je došlo) Nakon molitve pitam ih da li se mogu pomoliti za mene da me Gospodin izliječi od multiple skleroze. Čovjek se okrene prema meni stavi na me ruku i u Isosovo ime zapovijedi i kaže mi da je bolest otišla....jaao kakva sreća...zahvaljujem Isusu i Slavim Ga...i taman kad smo trebali izaći iz sobe čovjek pu Duha Svetoga naglo se okrene, upre pogled u mene i kaže ček samo malo...položi ponovno ruku na mene a ja pao ko' kruška uz smijeh poput dječjeg znajući što me čeka...(Evo i sad se smijem kad se prisjetim kak je to bilo dobro)...a uz moj smijeh i čovjek se odvali u smijeh. Hvala i Slava Isusu!

Majka je bolesna iako vjerujem da će sad biti bolje jer je čovjek osjetio u duhu da se nešto promijenilo, iako još treba molitvi, ispovijedi...
I još je molio za mene da mi Bog da snage da mogu nositi svoj križ i zahvaljivao je Isusu.

Sad čekam kontrolu EEG, MMR da potvrdim Isusovo čudo...skeniram sve nalaze i uploadam na TT.
Ostanite u Kristu, Silna djela učini Gospodin!


Kako lako povjerujemo ljudima, a Boga tako slabo cujemo?
Bog nikad ne kasni, i kod Boga nema hitnosti.
Ali ako Gospodin nesto dopusti to je uvijek iz ljubavi.
Zar nije Marta rekla, Gospodine da si tu bio, Lazar nebi umro...ljudski sud
Nema kriza bez Isusa kao sto nema Isusa bez kriza. To je najvisa mudrost. Bog se daje iz ljubavi. Tako da onomu koga voli daje ono najdraze sto ima, svoj kriz.
Tek poslije kriza dolazi slava.
Sto mi to Bogu mozemo dati, a da to nismo od Njega primili? Samo pristanak i volju za nositi svoj kriz.

Trebamo biti oprezni...pogotovo sa kratkim i brzim rjesenjima, nekako su u duhu ovoga svijeta...ali ovo ne iskljucuje da je Bogu SVE moguce.

Dopusti plodovima da sazriju u srcu...a za svjedocanstva nikada nije kasno...kako bi i sebe i druge zastitio od sumnji ili ljudskih sudova.
Sve na vecu slavu Boziju!


Bože , u pomoć mi priteci . Gospodine,
pohiti,da mi pomogneš.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostOvaj post je obrisan od SlijepiPutnik na 19 sij 2014 12:08.
Razlog: duplikat
PostPostano: 19 sij 2014 15:56 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 lis 2013 12:42
Postovi: 290
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
O velik je Booooog, svet, dobar i blag.. O velik je Bog, svi slavimo ga...

Predivno!
Neka ti Bog uvijek podari ustrajnost, ljubav i strpljenje prema majci kakvo sad imaš! Svaka čast... :b206:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 36 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 7 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr