www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 23:55

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 3341 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5 ... 335  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 30 stu 2007 18:41 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 lis 2006 19:46
Postovi: 2079
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 13 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
Otvaram ovu temu s razlogom tim,da postoje mnogi članovi TT kojima je potrebna brza i hitna molitva..koji se nalaze u bezizlaznoj situaciji...i svemu što nam ruši Mir i Blagostanje..

Jer što ištiš u svoje ime ,smatraj već učinjenim..

Molim da svi članovi koji imaju potrebu za HITNU molitvu ostave svoj post..
Da sami zatraže ovdje...ukratko..da im je potrebna Hitna molitva...
I zamoljavam..da se tema ne začatava...
BVB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 30 stu 2007 19:17 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
Gospodine Boze Oce,otvaram Ti srce svoje,da mi nahranis dusu i okrijepis tijelo,koje je postalo "umorno".."neispavano""bolesno"
da mogu i danas s ljubavlji ispuniti svoju zadacu,koja mi svaki dan sve vise postaje nejasna..Doktora mi je dosta,ljekova mi je dosta...
pregleda i Specijalista mi je dosta...Hvala im na svemu,sto su do sada ucinili.neka i dalje budu blagoslovljeno...ali je ne mogo dalje.
Evo me sada sam tu...pitam se sto mi je ciniti,daj mi pokazi put,
daj mi odgovor,daj mi snage i ljubavi,daj mi strpljenja...
Gospodine Ti me stalno pozivas,iako tvoj poziv nije uvjek lagan,i prepoznativ,zato prosvijetli moje srce,posalji Duha Svetoga...
da me nadahne,i izlije rosu Bozjeg blagoslova..da ne lutam,da ne sumnjam..nego da PREDAM GOSPODINE TEBI U TVOJE RUKE SVE...
Neka Tvoja rijec Gospodine bude put zivota za mene..
Daj mi blagoslov istinskog zivota,i Tvoje volje..Hvala,hvala Gospodine...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 pro 2007 15:51 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 22 lis 2007 10:34
Postovi: 73
Lokacija: na krilima anđela
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
BOŽE MOJ....Molim te da mi pomogneš da te molim svom dušom svojom,svom snagom svojom....da sve što me tišti bude odagnano od mene...molim te da me pogledaš da me povedeš da oprostim i da mi oprošteno bude....Isuse moj tako mi je teško u duši tako me guši molim te za moj mir za mir svih ljudi koji se osjećaju kao i ja sad ,koji su pred zidom i koji nevide dalje...Pomozi mi da ustrajem u molitvi i sve što osjećam dok molim da me ne omete da ti se pomolim do kraja ,,molim te pratim me u molitvi mojoj.Molim Vas sve koji čitate moj post da me spomenete u svojoj molitvi...BOG VAS BLAGOSLOVIO.... Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 pro 2007 23:41 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 tra 2007 15:52
Postovi: 961
Lokacija: ZAGREB
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Oce.. oprosti za sve grijehe moje.. nisam namjerno.. :twisted: kajem se.. ne zelim vise te razocarati.. nikad... Ta Ti si mi dao zdravlje, i srecu.. i ljubav bez koje se ne vidim na zivotu..a ja ti tako vracam...
i zbog toga sam tuzna... Zelim dalje.. ali bojim se... neuspjeha...
padanja... (kojeg ce sigurno biti..) ali tako sam slaba... malena dusa.. osjetljiva.. koja zeli jos vise.. i jos vise... jer .. zedna sam tvoje ljubavi... :twisted: dode mi da dehidriram... gusim se... ne mogu disati... bez Tvoje prisutnosti... ma koliko god se trudila...
Ostani uz mene nocas, dok ne zaspim... eevo, opet cu ti ustupiti mjesto u krevetu kraj sebe... Ulij mi energiju i hrabrost za sutrasnji dan... Dan odluke koja ce odluciti moj zivotni put.
Bez tebe ne idem nikud... ostajem tu gdje jesam... zato molim te, oprosti. i pomozi.. da krenem dalje.. U nove pobjede..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 03 pro 2007 17:30 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 lis 2007 09:47
Postovi: 118
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Gospodine Isuse, pogledaj me samo jednom milostivo, jer kada sakriješ svoj pogled ja gubim tlo pod nogama. :twisted:

Pomolite se molim vas za mene da nađem konačno posao, jer je već stvarno NEIZDRŽIVO. :twisted: :twisted:

Hvala ti Isuse na toj milosti da sam još uvijek uspravna i na nogama, jer bez tebe je uistinu, iskustveno, NEMOGUĆE ŽIVJETI!!

Hvala svima koji ćete se pomoliti za mene!

Molim se za vas sve i želim da vam Gospodin udijeli i VIŠE nego što bih poželjela samoj sebi, jer su uistinu neke situacije preteške.

Udijelio ti što ti srce želi,
ispunio sve namisli tvoje
Ps 20,5-6


BVB!!! :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 pro 2007 01:24 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 tra 2007 23:28
Postovi: 337
Lokacija: na putu Kući..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Boze moj predivni...molim Te za jacu vjeru..da mogu najjace vjerovati da ces ovu moju situaciju okrenuti svojim putem...da ces mi pomoci..molim Te da jako jako jako vjerujem da ces cudo uciniti..jer znas da bez Tebe ova situacija izlaza nema...ISUSE UZDAM SE U TEBE!

:a1250: :a1250: :a1250: :a1250: :a1250: :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 pro 2007 01:26 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 tra 2007 23:28
Postovi: 337
Lokacija: na putu Kući..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
moxa super ti je tema..hvala...meni su bas potrebne hitne molitve a i mnogima tu mislim..

Boze hvala Ti na moyinim idejama :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 04 pro 2007 11:02 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 22 lis 2007 10:34
Postovi: 73
Lokacija: na krilima anđela
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
..Bože moj vodi me dalje,,vodi me dalje i dalje što dalje od svake napasti.,vodi me najdraži moj Bože danas više od jučer ,sutra više nego danas,,jer sam žedna i željna TEBE!!TVOJE USNE MOJE REKOŠE IME OD SAD IDEM KAMO ŠALJEŠ ME TI!!!! :grlim te: :D
MOYA BLAGOSLOVIO TE BOG TEBE I SVE ŠTO TI BLAGOSLJIVLJAŠ,SPUSTIO NA TEBE POGLED SVOJ I POSLAO TI DUHA SVETOGA DA TE ISPUNI SVOJOM SNAGOM... :grlim te: :grlim te: :grlim te: HVALA SVIMA NA OVAKO DIVNIM POSTOVIMA I SVIMA KOJI SU ME SE SPOMENILI....

DAJEMO TI SLAVU ČAST I HVALU TEBI PODIŽEMO RUKE TVOJE IME SLAVIMO!!!JER VELIK SI ČINIŠ DJELA VELIKA ,NIKO NIJE KAO TI ISUSE,,NIKO NIJE KAO TI JER VELIK SI ČINIŠ DJELA VELIKA NIKO NIJE KAO TI I S U S E!!! Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: MOLIM VAS
PostPostano: 11 pro 2007 23:19 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 22 lis 2007 10:34
Postovi: 73
Lokacija: na krilima anđela
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
RODICA MOG MUZA JE TRENUTNO IZGUBLJENA I U VJERI I U ŽIVOTU ,PROŽIVJELA JE MNOGE TEŠKE TRENUTKE ,U LOŠEM JE STANJU MOLIM VAS SPOMENITE SE JEDNE MLADE ŽENE KOJA JE NA SAMOM DNU I MOLIM VAS DA SE SA MNOM MOLITE ZA NJU,,DA SE VRATI U NORMALAN ŽIVOT..MOLIM VAS POMOLITE SE ZA NJU.....BVB :cry: :cry:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 12 pro 2007 09:41 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 sij 2007 15:19
Postovi: 210
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
danas mi je potrebna molitva za djecu , za njihovu odvaznost ,molite sa mnom ...BVB :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 3341 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5 ... 335  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 7 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr