www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 16 lip 2024 05:52

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 205 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 21  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov: Re: Ela bredi
PostPostano: 03 ruj 2011 12:21 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
ANTE KATOLIK napisao:
Evo jedan post sa jednog drugog foruma koji po meni dobro govori o važnosti Međugorja...

Lol. Pa to je jedna osoba: Katolik Ante i Sljedbenik, ista osoba. I sad pozivaš sam sebe kao argument? :b101:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Ela bredi
PostPostano: 03 ruj 2011 12:24 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 lis 2010 12:44
Postovi: 657
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Ja ne pozivam sebe za argument nego kopiram post za kojeg vjerujem da je istinit u nadi da će ga što više ljudi pročitati.
A autor uopće nije bitan jer mi je stalo da se razmotri sadržaj.
A jesam li ga ja ili miki maus napisao je nebitno. 8)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Ela bredi
PostPostano: 03 ruj 2011 12:35 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
ANTE KATOLIK napisao:
Ja ne pozivam sebe za argument nego kopiram post za kojeg vjerujem da je istinit...

Istinit jer ga je napisao "Sljedbenik"? :lol:

ANTE KATOLIK napisao:
u nadi da će ga što više ljudi pročitati.

Ja se nadam suprotnome, nadam se da će ga malo ljudi čitati, i ako će ga čitati, da ga neće shvaćati ozbiljno. Lol.

ANTE KATOLIK napisao:
A autor uopće nije bitan jer mi je stalo da se razmotri sadržaj.

U redu. Uglavnom, primijetio san da je Katolik Ante dosta pristojniji u izražavanju od Sljedbenika. Sljedbenik je više kao neki "macho man". :lol:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Ela bredi
PostPostano: 03 ruj 2011 12:42 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 11 vel 2008 16:08
Postovi: 969
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
off: decki ova rasprava se pretvorila u komediju... a jesam se ismija... nadam se samo da nitko nije nista uzeo previse k srcu 8) 8)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Ela bredi
PostPostano: 03 ruj 2011 13:08 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 lis 2010 12:44
Postovi: 657
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Fran26 napisao:
ANTE KATOLIK napisao:
Ja ne pozivam sebe za argument nego kopiram post za kojeg vjerujem da je istinit...

Istinit jer ga je napisao "Sljedbenik"? :lol:

ANTE KATOLIK napisao:
u nadi da će ga što više ljudi pročitati.

Ja se nadam suprotnome, nadam se da će ga malo ljudi čitati, i ako će ga čitati, da ga neće shvaćati ozbiljno. Lol.

ANTE KATOLIK napisao:
A autor uopće nije bitan jer mi je stalo da se razmotri sadržaj.

U redu. Uglavnom, primijetio san da je Katolik Ante dosta pristojniji u izražavanju od Sljedbenika. Sljedbenik je više kao neki "macho man". :lol:


Ante Katolik je podvojena ličnost. :lol:
Ante Katolik je budala. :lol:
Ante Katolik je glumac. :lol:

Ante Katolik je u pravu. 8)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Ela bredi
PostPostano: 03 ruj 2011 16:46 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 15 ožu 2011 16:49
Postovi: 1617
Lokacija: severna Bačka
Podijelio: 48 zahvala
Zahvaljeno je: 31 zahvala
e ajd ovako, onda
predlažem dragovoljni upis u pristalice (pristaše bi se moglo naopako protumačiti, gore nego sekta)Međugorja, s tim da upisnina bude po jedno izmoljeno Oče naš, Zdravo Marijo i Slava Ocu za franjevce i isto toliko i za Biskupa................
korisnije je
a mogu moliti i oni koji nisu pristalice........
neće pogriješiti....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Ela bredi
PostPostano: 03 ruj 2011 18:00 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 15 ožu 2011 16:49
Postovi: 1617
Lokacija: severna Bačka
Podijelio: 48 zahvala
Zahvaljeno je: 31 zahvala
moli se svakodnevno, ........


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Ela bredi
PostPostano: 13 lis 2011 08:26 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Zanima me ukazuje li se naša draga Majka i dalje svakog dana u 18:40h vidiocima iz Međugorja?

Žao mi je da to ne znam, a toliko sam puta bila u Međugorju i mislila da sam dobro upoznata sa svime...

Ima u knjizi jedna predivna ideja o tome kako se lijepo možemo s Marijom dogovarati za svakih tih 24 sata od Njezinog ukazanja danas pa do Njezinog ukazanja sutra...
Npr. odlučiš joj predati neku svoju slabost i ti se trudiš taj jedan dan, tih 24 sata boriti se protiv toga i to predati Njoj kao svoj mali dar....a Ona ti tad isprosti milost da budeš puno bolje u vezi te stvari već sljedeći dan u vrijeme Njezinog ukazanja...a nakon nekog vremena i potpuno oslobođen od toga što te mučilo...

Evo moj mali primjer...

Zadnja 3 mjeseca trpjela sam neku neobičnu tugu kojoj je uzrok zaista nešto nesvakidašnje i ni sama nisam mogla shvatiti kako sam se našla u svemu tome...
Da sam mogla izabrati nešto najljepše na svijetu što bih poželjela da mi uljepša život, ne bih mogla tako lijepo izabrati kao što mi se tad počelo događati....bila sam prepresretna i totalno opijena tim događajima... No vrlo brzo je sve krenulo nizbrdo..toliko nizbrdo da se već mjesecima ne mogu snaći oko toga. Doista onako - u jednom trenu imaš i više nego si ikad sanjao da ćeš imati (radosti, poštovanja, ljubavi)...a drugi tren ti sve to bude uzeto na bolan način. Svi moji pokušaji da to riješim bili su zabranjeni.
No da ne kompliciram, budući da ne mogu reći ništa konkretno...
Mučila me ta bol 3 mjeseca.
S time sam lijegala, s time ustajala, to sam sanjala.... sanjala sa zvukovima, mirisima, nevjerojatno stvarno....a bolni podsjetnici na to pratili su me na svakom koraku.
Gdje god sam bila, makar imala mnogo posla u to vrijeme, makar s nekime razgovarala ili bila na sastancima, ili nešto važno radila gdje mi je trebala potpuna koncentracija, ili trpjela fizičke boli zbog kralježnice - meni je misao na to i na tu bol uvijek bila prisutna. Nikako je se nisam mogla riješiti.
A teško podnosim bol...uvijek volim da je sve mirno i radosno i pošto poto se uvijek želim riješiti boli u roku dan-dva ako je moguće...toliko grčevito to predajem Isusu...Jednostavno nisam još naučena ni trpjeti ni patiti, a pogotovo ne mogu podnijeti da me s nekim čovjekom ne veže mir..sa svima moram biti u miru i u gotovo savršenim odnosima..
Nije išlo na bolje ta 3 mjeseca. Ni ljudi koji su znali što se dogodilo nikako nisu mogli protumačiti zašto je tako ispalo... svima je to bilo potpuno nerazumljivo i nelogično, a meni prvenstveno šokantno jer se ipak doticalo samo mene.

I onda sam prekjučer počela malo čitati tu knjigu Međugorsko čudo i dogovorila sam se s našom drago Majkom da ću joj od danas pa do sutra predavati tu svoju bol i osjećaje prema tome i molila sam je da me toga oslobodi, tj. da mi to sve ublaži...da me to više ne koči i da mogu opet biti nasmijana, sretna i mirna...
I evo, jučer sam (dakle, odmah nakon par sati..) prvi put nakon 3 mjeseca osjetila radost i mir kako dugo nisam osjetila. Od te misli koja je postala gotovo "opsesivno-kompulzivna" nije bilo skoro ni traga.... Pojavio se osjećaj sigurnosti da je to već riješeno i da ne moram brinuti...i da će mi biti data prilika ukoliko ću još željeti, sa svime time se suočiti i osobno..
U meni se pojavio potpuni mir, ali i drugačiji pogled na tu situaciju koja me toliko potresla. Iako mi izvana još nije do kraja jasno što se dogodilo, više me ni ne zanima zašto se tako dogodilo jer vjerujem da je to bilo za moje dobro.

Marija je učinila svojim zagovorom pred Presvetim Trojstvom - čudo.
Nisu mi mogle pomoći ni mise ni ispovijedi, ni najbolji savjeti mudrih vjernika, a evo pomogao je dogovor s Marijom da ću je zamoliti da mi u sljedeća 24 sata pomogne s tim stanjem. :D

Dragi moji, ako imate bilo kakav problem, tugu ili nevolju - odmah otrčite s time pred Mariju i Ona će vam SIGURNO pomoći..... :D :D

I nemojmo zaboraviti pronositi svakome koga susretnemo Njezin poseban majčinski blagoslov... :D ...ja sam i to bila potpuno zaboravila....

Jučer sam nekim ljudima u mislima prenijela taj poseban Majčinski blagoslov.....Ma toliko mi je jučer bio divan dan...toliko su svi oko mene bili radosni, toliko sam sreće primila od nekih dragih ljudi koji su mi jučer dolazili na put da se osjećam presretno i mirno i nema u meni više ni gram tereta koji mi se do prekjučer činio kao planina i potpuno me paralizirao za bilo što! :D

Pokušajte rješavati probleme na taj način - otrčati do Marije!! :D :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Ela bredi
PostPostano: 13 lis 2011 09:18 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
Draga ela (bez bredija valjda),

naša Majka Gospa međugorska se i dalje ukazuje svaki dan u 18 40 trima vidiocima koji još nisu primili 10. tajnu
to su mislim marija pavlović, ivan dragičević i vicka ivanković

drago mi je da si nakon određene emocionalne , pa možda i duševne zbrke i trpljenje uspjela se vratiti u kolotečinu
zbilja je čudesna mož i zagovor naše BDMarije....drago mi je da te na to iniciralo pisanje iz knjige međ. čuda - ako se ne varam to je knjiga od sestre emannuel? :a1250:
ona koja je preko 20 godina u međugorju zbilja ima divna svjedočanstva i iskustva u vezi darova koje nam Gospa međugorska daje, vraća ljudima nadu i vjeru u našeg Boga i Bogorodicu

zbilja je naša Gospa poput Božice ...kada je zamolimo vraća nam mira , nadu , utjehu...kako si sam i sama rekla nekada nam donosi sreću i mir više molitva Gospi nego samom Bogu
jeste da to može izgledati čudno i heretično, ali zbilja je barem nekada tako
kao da nas Gospa bolje čuje nego sam Bog, i želje nam se ispune ...sada bi protestanti skočili i rekli da Godspa nije boginja ni božica :D

kaže se da je Bog mekša srca kada ga Gospa posrednički zamoli..valjda je u tome štos...ili je ipak naša Gospa i Boginja i Božica- barem faktički ako ne i formalno 8)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Ela bredi
PostPostano: 13 lis 2011 14:15 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 svi 2007 11:45
Postovi: 379
Podijelio: 64 zahvala
Zahvaljeno je: 40 zahvala
Draga Ela, tako su poticajni tvoji postovi, i inače, ali ovaj me se posebno dojmio...
Hvala ti na svjedočanstvu... Ja tako često zaboravim uključiti našu dragu majčicu u svoj život...
Iako svaki dan kad spustim onaj "suncobran" u autu(ne znam kako se to ustvari zove, ono što štiti od sunca 8) ), pogledam na medaljicu koju sam tamo stavila i na kojoj su riječi:
Kad biste znali koliko vas ljubim, plakali bi od radosti!

Btb! :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 205 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 21  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 5 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr