www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 16 lip 2024 01:46

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 205 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 21  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov: Re: Ela bredi
PostPostano: 11 kol 2011 06:10 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2995
Podijelio: 150 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
ela bredi napisao:
Hrvoje!! :D :grlim te: :grlim te: Nadam se da si dobro!! :D

Nema nikakvih velikih novosti kod mene - i ljubav i brak su još na čekanju!
Inače sam dobro, nadam se da ću početi malo više ponovno pisati!! :D

Svima najtopliji pozdrav i Božji blagoslov!

prvo da te :grlim te: :grlim te: :grlim te:
e sad moram reći: pročitala tamo neku grupu na face-u _ otprilike: nisam ti ja za veze, ja sam ti više za pojest i popit :b101: - e sad.. kod tebe ne bi bilo ni to s obzirom na dobar izgled :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Ela bredi
PostPostano: 11 kol 2011 08:31 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Draga Mica Maca....

..ne znam što više reći.
Ne mogu ti opisati koliko sam i sama bila zgrožena spoznajom da je Mirko totalno zastranio. Bilo je i meni teško povjerovati, ali kad si suočen s takvim činjenicama - ne možeš ne vjerovati. Ne bih nikad to sve o njemu napisala da nisam bila 100 posto uvjerena u istinitost tvrdnje da je on na krivom putu i drago mi je da si i na svoje oči mogla vidjeti taj prizor i povjerovati. No, meni to i ne bi bio dokaz...vidjela sam i čula puuuno čvršćih dokaza da je on za sad, nažalost, na krivom putu.
Nažalost, djevojke se još ne mogu maknuti od njega i slijepo mu vjeruju.

Draga moja Marijo Nado :grlim te: , jel ti to meni pišeš da sam u toj grupi na Fejsu???????? :shock: :shock:
Nevjerojatno, ali sigurno se nisam učlanila u tu grupu.... jako sam rijetko na Fejsu i sigurno ne bih odabrala tako smiješnu grupu za učlanjenje....Hm...hm..jednom se već dogodilo nešto slično, tad je ispalo da sam još u puno goroj grupi...
He he he, definitivno nisam od onih koji su za jelo i pilo...ja jedem i pijem ko ptičica..:)))) I to ona jaako mala!! :)))
Izbrisat ću to prvom prilikom, trenutno ne mogu do Fejsa....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Ela bredi
PostPostano: 11 kol 2011 10:13 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2995
Podijelio: 150 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
ne.. krivo si shvatila Ela moja.. ja sam to pročitala da postoji grupa.. ali nisam rekla da si ti u njoj.. samo sam se ja htjela našaliti s tobom.. :grlim te:
oprosti.. ako sam te uvrijedila s tim.. i rekla sam da ti ni to ne odgovara jer jedeš malo što se vidi po tvom dobrom izgledu.. :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Ela bredi
PostPostano: 11 kol 2011 13:27 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
He he he he he he :D :D :D , ma ja sam sigurna da me ti nikad nećeš moći naljutiti, draga Marijo Nado!! :grlim te: :grlim te: :grlim te:

Ma neka, moramo se šaliti!! :D :D :D :D Ja sam prva uvijek za šalu...
No stvarno sam mislila da sam nekim čudom dospjela u tu grupu, he he he he!!! :D :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Ela bredi
PostPostano: 31 kol 2011 23:32 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 kol 2011 08:26
Postovi: 706
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
ANTE KATOLIK napisao:
Šta se tiče Vassule, imaš po internetu sve i svašta, diže đavao svoju vojsku...nebitno, ja ti svjedočim da sam bio u Zagrebu na Svetoj Misi na kojoj je ona bila i jedan ugledni svećenik ju je pričestio isto kao što ju je u Mariboru slovenski biskup pričestio što sam svojim očima vidio. A i ZNAM da je je fra Jozo Zovko iz Međugorja podržava a on je za mene hodajući svetac. Njeni grčki pravoslavci je ne vole jer ona prenosi Isusove poruke u kojima stoji da Papa ima primat i da se svi moraju ujedinit ali pod Papom što ovima ne paše jer vole vlast. Ma u stvari nebitno za Vassulu ko je voli - voli, ko ne - ne i dobro...ovo sam pismo zaljepio tu da vi po molitvenim zajednicama uvidite koliko ste izloženi sotoninim napadima jer sotona najviše mrzi skupne molitve i ubacuje se među slabe ljude i zavodi ih!
Ako nekome smeta autor neka se obriše sve skupa. 8)

uz dužno poštovanje ali svetac ne može biti neposlušan.Evo ti malo o fra Jozi Zovku sa službenih stranica njegove biskupije,šta o njemu govori njegov biskup

http://www.cbismo.com/index.php?mod=vijest&vijest=194

Koliko sam uspio pročitati na tim stranicama,fra Jozi je već od prije dosta godina oduzeta dozvola za bilo kakvu pastoralnu djelatnost a u sukobu je i sa sadašnjim i s prijašnjim biskupima.A unatoč zabrani on prkosi biskupu i dijeli nevaljane sakramente pošto mu je oduzeta jurisdikcija (pričešćuje,ispovijeda,"Da stvar bude do kraja nezakonita, istoga ste dana krstili i gospođu A. S., koja je tada živjela crkveno nevjenčana"-biskupove riječi).

Kako kaže vlč.Sudac,sotona može ozdravljati ljude,činiti čuda,činiti da lišće pada pa se opet vrati na drvo ali ne može biti poslušan i ponizan.Prema tome ovaj teško da je svetac


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Ela bredi
PostPostano: 01 ruj 2011 00:19 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 ožu 2011 23:52
Postovi: 585
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 7 zahvala
:u215: ajme meni..
ovo postaje bolje od boljeg...

Znači mi ovdje pričamo o biskupu Ratku Periću za kojeg se zna da je najveći protivnik Međugorja i odlučno odbacuje Gospina ukazanja?
I sad taj isti biskup pak pobija glavnog čovjeka ukazanja, čovjeka koji godinama štiti vidjelice koji je bio s njima uz sve nedaće, koji je u zatvoru bio jer je "ometao" tadašnje komunjare, a i danas mnogima smeta očito.

@obični momak: Da, sotona se svakako prerušava u svjetlo. A prepoznaje ga se po "plodovima". Ratko Perić definitivno po mojim saznanjima godinama ometa rad vidjelica i općenito sve što se tiče ukazanja. Zovka je imao posebno na piku, pa mu je zabranio sve što se svećeniku može zabraniti, čak i mogućnost da ispovijeda. Uopće ne želim ulaziti zašto to radi. Očito nema Duha Božjega u sebi, inače ne bi radio to što radi. Unatoč svim svojim naporima nikad neće moći ugasiti vatru koja gori u Međugorju..

Ono što mi je posve jasno je da se sotona svim snagama bori protiv tih ukazanja, protiv vidjelica i svih koji im pomažu. Jer se tu događaju OGROMNE MILOSTI, i upravo oni kojima je puno dato moraju puno i propatiti, velike progone!!!

Fra Jozo Zovko proživljava progon jer je svet, baš kao što ga je proživljavao i drugi svetac Sudac...

što upućeni kažu o biskupu Periću: http://www.tel.net.ba/ziva.crkva/izdanj ... govini.htm


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Ela bredi
PostPostano: 01 ruj 2011 01:07 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 kol 2011 08:26
Postovi: 706
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
courage napisao:
...Fra Jozo Zovko proživljava progon jer je svet, baš kao što ga je proživljavao i drugi svetac Sudac...

što upućeni kažu o biskupu Periću: http://www.tel.net.ba/ziva.crkva/izdanj ... govini.htm

ti tvoji "upućeni" su svi ekskomunicirani,više nisu svećenici jer ih je crkvena vlast izopćila.A to izopćenje je potvrdila i Sveta Stolica.I oni,jednako kao i fra Jozo godinama ljudima dijele nevaljane sakramente.A to je veliko zlo jer ti ljudi niti su kršteni,niti su ispovjeđeni niti pričešćeni,niti vjenčani pred Bogom.Naravno ima onih koji znaju za ekskomunikaciju ali i dalje idu istim svećenicima pa su sami sukrivci svoga zla.

A "sveti" fra Jozo ima razne zabrane već od prijašnjih biskupa s kojima je stalno bio u sukobu prije nego je Perić postao biskup.

Ovdje imaš imena i prezimena svih tih eksomuniciranih svećenika i mjesta u kojima djeluju,i to sa službenih stranica njihove biskupije

http://www.cbismo.com/index.php?menuID=36

Dobro je znati da se neko ne nađe u tom kraju pa da ne ide primiti neki od sakramenata jer sakramenti koje dijele su nevaljali pred Bogom pošto im je oduzeta vlast.

Glede Kardinala Schönborna i njegova posjeta Međugorju kad se nije javio Periću,zbog toga je Schönborn dobio ukor od Pape.

Ovdje imaš šta Vatikan kaže o Perićevom potezu s kojim se dotični čapljinski bivši svećenici ne slažu

http://www.cbismo.com/index.php?mod=vijest&vijest=124

dakle Vatikan je uz Perića i odobrava njegovu odluku


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Ela bredi
PostPostano: 01 ruj 2011 04:46 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
običan momak napisao:
courage napisao:
...Fra Jozo Zovko proživljava progon jer je svet, baš kao što ga je proživljavao i drugi svetac Sudac...

što upućeni kažu o biskupu Periću: http://www.tel.net.ba/ziva.crkva/izdanj ... govini.htm

ti tvoji "upućeni" su svi ekskomunicirani,više nisu svećenici jer ih je crkvena vlast izopćila.A to izopćenje je potvrdila i Sveta Stolica.I oni,jednako kao i fra Jozo godinama ljudima dijele nevaljane sakramente.A to je veliko zlo jer ti ljudi niti su kršteni,niti su ispovjeđeni niti pričešćeni,niti vjenčani pred Bogom.Naravno ima onih koji znaju za ekskomunikaciju ali i dalje idu istim svećenicima pa su sami sukrivci svoga zla.

A "sveti" fra Jozo ima razne zabrane već od prijašnjih biskupa s kojima je stalno bio u sukobu prije nego je Perić postao biskup.

Ovdje imaš imena i prezimena svih tih eksomuniciranih svećenika i mjesta u kojima djeluju,i to sa službenih stranica njihove biskupije

http://www.cbismo.com/index.php?menuID=36

Dobro je znati da se neko ne nađe u tom kraju pa da ne ide primiti neki od sakramenata jer sakramenti koje dijele su nevaljali pred Bogom pošto im je oduzeta vlast.

Glede Kardinala Schönborna i njegova posjeta Međugorju kad se nije javio Periću,zbog toga je Schönborn dobio ukor od Pape.

Ovdje imaš šta Vatikan kaže o Perićevom potezu s kojim se dotični čapljinski bivši svećenici ne slažu

http://www.cbismo.com/index.php?mod=vijest&vijest=124

dakle Vatikan je uz Perića i odobrava njegovu odluku


neki od tih "ti " tvoji "upućeni svećenici i pogotovo fra JOZO su i moji dragi svećenici..i valjanost davanja sakramenata ..ne dolazi od crkvene vlasti iz Vatikana..
..već od ISUSA....

jer i ISUS SAM bijaše u svoje vrijeme izopćen i hramske zajednice
zbog bogohuljenja..

..pa tako ..i dekreti VATIKANA imaju U NEKIM slučajevim..
...političku ili drugu konotaciju..pa možemo govoriti o "pogrešivosti"
..nekih struktura u crkvenoj vlasti..koji su se više okrenuli komercijali
..a ne ..skromnosti i duhovnim vrijednotama..

..pa recimo da u Međugorju ima nekih slabosti i nedorečenosti..
..koji su okrnjili Međugorski fenomen..(npr..fra.Tomislav Vlašić)
..ima i zajednica koji su infiltrirale..u Međugorje..kao vjesnici ljubavi.
..a puni su ezoterije..itd..

..no ipak..Međugorje je posebno mjesto u današnje vrijeme...
..Ispovijedaonica Svijeta...mjesto Susreta mladih..
..mjesto preobraćenja..
..pa ja u svoje ime kažem da ..u % postotku ..vrijednovanja
..nadilazi % postotak Vatikana..i njegove valjanosti..u duhovnim sferama..

..jer jedan bljesak za vrijeme trajanja mandata
..mog najdražeg ..PAPE IVANA PAVLA II..pape iz posebnih vremena..
..bio je samo bljesak..
. ljepota njegove svetosti i jačinu "Svjetlosti svijeta"
..objasjavala je ..crkvene strukture...posebnim sjajem..
..no taj ..sjaj..je otišao ..zajedno s IVANOM PAVOLOM II

..Međugorje...tek dolazi...
..i doći će u srca ...i onih..koji ga sad ne mogu razumijeti...
..Zato...poštujete Međugorje...danas..iako ga ne razumijete..
..da poslije ne bi kose čupali..zbog svoje ...oholosti...

..samoproglašeni tajnik "sekte međugorana"
..naggar


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Ela bredi
PostPostano: 01 ruj 2011 09:51 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 ožu 2011 23:52
Postovi: 585
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 7 zahvala
@ obicni momak nadam se da si si uzeo vremena i procitao link koji sam ti dala, gdje biskup Peric bogohuli, Duha Sv. naziva pticom, vrijeda Gospu i jos kojesta... O tome pise jedan fratar i jos neki drugi.. I sad taj isti biskup nekom zabranjuje ispovijedat?ma nemoj? Pa mozda ta njegova zabrana u ocima Boga zbog vlastite nedostojnosti nema nikakvu vjerodostojnost...

Da se tako nekriticki drzis svega sto kaze Vatikan mi je nevjerojatno,..
Btw Gabriele Amorth, najpoznatiji vatik.egzorcist je izjavio da u Vatikanu djeluje sotona...pa daj si malo promisli i ovoj tvrdnji...
Zasto je nakon svega Peric i dalje biskup??nakon svih bogohuljenja i krivih, protuvjerskih radnji? Jer ga frendovi iz Vatikana drze ...
Ivan Pavao 2 je vjerovao u Medugorje ali se nije pojavio nazalost u njemu kako nebi razjario biskupa.

A Zovko je svetac koji sigurno djeluje u skladu s Gospinom voljom i po Njenom nahodjenju jer je zivot posvetio Medugorju i ukazanjima. Mozda mu je sama Gospa dozvolila da i dalje dijeli sakramente..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Ela bredi
PostPostano: 01 ruj 2011 10:43 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 11 vel 2008 16:08
Postovi: 969
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
courage napisao:
@ obicni momak nadam se da si si uzeo vremena i procitao link koji sam ti dala, gdje biskup Peric bogohuli, Duha Sv. naziva pticom, vrijeda Gospu i jos kojesta... O tome pise jedan fratar i jos neki drugi.. I sad taj isti biskup nekom zabranjuje ispovijedat?ma nemoj? Pa mozda ta njegova zabrana u ocima Boga zbog vlastite nedostojnosti nema nikakvu vjerodostojnost...

Da se tako nekriticki drzis svega sto kaze Vatikan mi je nevjerojatno,..
Btw Gabriele Amorth, najpoznatiji vatik.egzorcist je izjavio da u Vatikanu djeluje sotona...pa daj si malo promisli i ovoj tvrdnji...
Zasto je nakon svega Peric i dalje biskup??nakon svih bogohuljenja i krivih, protuvjerskih radnji? Jer ga frendovi iz Vatikana drze ...
Ivan Pavao 2 je vjerovao u Medugorje ali se nije pojavio nazalost u njemu kako nebi razjario biskupa.

"Btw Gabriele Amorth, najpoznatiji vatik.egzorcist je izjavio da u Vatikanu djeluje sotona" -> a gdje ne djeluje? i u mom i u tvom i u svacijem navodeci nas na grijeh kako bi se sto vise udaljili od Boga... isto tako navodi i glavne ljude u Vatikanu da se sto vise udalji u Gospdina i nauka Njegova... no i za to ima lijek a zove se Duh Sveti ravna krivudave puteve koje mi ljudi pravimo

A Zovko je svetac koji sigurno djeluje u skladu s Gospinom voljom i po Njenom nahodjenju jer je zivot posvetio Medugorju i ukazanjima. Mozda mu je sama Gospa dozvolila da i dalje dijeli sakramente..


osobno sam na strani obicnog sto se poslusnosti tice... jer po poslusnosti se vidi koliko je tko svet... kad je najteze bit poslusan, pognut glavu iz poniznosti i prepustit u toj nepravednosti sve Gospodinu i cekat pravo vrijeme kada ce istina i prave vrijednosti doc na vidjelo...

sama si rekla da Ivan Pavao drugi vjeruje u Medjugorje i da se nije pojavio tamo zbog biskupa... to samo pokazuje koliko je volio i postovao biskupa ma kakav bio... jer Gospodin ga je pozvao na taj poziv i zna zasto je to sve dopustio... koliko tamo drugi postuju i koliko su poslusni nije da kazem jer ne poznam dovoljno situaciju... uostalom tko me sto pita :wink: :wink:

"Btw Gabriele Amorth, najpoznatiji vatik.egzorcist je izjavio da u Vatikanu djeluje sotona" -> a gdje ne djeluje? i u mom zivoti u tvom, i u mojoj obitelji i u tvojoj navodeci nas na grijeh da se sto vise udaljimo od Gospodina i nauka Njegova... isto tako napastuje i ljude u Vatikanu koji su isto tako od krvi i mesa... no i za to ima lijek a zove se Duh Sveti koji ravna nase krivudave pute koje su ucinile ljudske odluke

"A Zovko je svetac koji sigurno djeluje u skladu s Gospinom voljom" -> Gospina volja = Gospodinova volja... a Gospodinova volja je poslusnost i rast u krepostima a mnoge kreposti proizlaze iz poslusnosti Gospodinu koji se "skriva" iza ljudskih odluka ma koliko cudne i neuobicajene bile...

"Mozda mu je sama Gospa dozvolila da i dalje dijeli sakramente"... oprosti, ova izjava je cista glupost... izgleda da Gospa zeli zaratiti sa Vatikanom... bezveze i u to ne vjerujem!! to nije Gospa kojoj se ja molim i ciji zagovor istem svakoga dana :wink:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 205 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 21  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 5 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr