www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 16 tra 2024 04:50

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 
Autor Poruka
 Naslov: Mir
PostPostano: 20 sij 2009 21:50 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 20 ožu 2006 15:21
Postovi: 9
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Što je ozdravljenje u molitvi? Mislim da je to trenutak kad te Bog dotakne u nekakvom ne normalnom stanju i ti postaješ svjestan tog jedinstvenog trenutka. Bio je ponedjeljak, jaka prehlada, bolovi u glavi, grlu, kičmi, kostima, mišićima popraćeno sve sa vrućicom-39-40. Ne jedem već tri dana, a od lijekova konzumiram sve što se može naći u "kućnoj ljekarni" i sve što mi drugi donesu, nekoliko vrsta pilula, čajeva, sirupa, vitamina, i ništa od svega toga, ništa ne pomaže, pa utorak, srijeda predvečer, ne smijem više čekati, morat ću k "ljuudima u bijelom" a tako ih ne volim. Moram odlučiti u tu srijedu ići ili ne ići na karizmatcki susret u CIBONU-ZG. Idem, do nedjelje ću ozdraviti, na molitvu krunice u kapelu Požeške bolnice gdje se sastajemo mrat ću preskočiti. Ništa molit ću kod kuće. Nekako uzimam krunicu, prva desetica, druga je za bolesne, prikažem sve one u bolnici, naše kod kuće, te prijatelje, susjede, i na kraju prikažem i sebe. Ovaj put i meni treba molitva za ozdravljenje. Ne zadugo u pola desetice, počelo mi se nešto čudno dešavati, nisam gorio od vrućice već kao da me je lahor hladio, nježno mi dodirivao čelo, osjetio sam nekakvu milinu i samo rekao: "Bože hvala ti što me sada ljiječiš ". Kada sam bio gotov sa krunicom imalo poslije ja sam bio skoro potpuno zdrav. Bog me je pustio da tri dana eksperimentiram sa svim tim medicinskim preparatima a onda je On stupio na scenu i u trenu me dotakao i ozdravio. Nije iskazao svoju taštinu što sam Ga se tek na kraju sjetio, nije se naljutio kao ovi "ovozemaljski" ljekari što sam tako dugo čekao. Oni što misle da smo mi bolesni ovdje isključivo radi njih i da su oni sami sebi dostatni. To je iskustvo ozdravljenja u molitvi i to iskustvo za mene ima veću vrijednost nego samo ozdravlenje. Pitam se čime sam ga zaslužio, pa ničim posebno, to je dar koji mi je Isus poslao. Bio sam u autobusu za seminar, i u njemu sam svjedočio o Kristovoj ljubavi. Kad je bila skupna molitva za iscijeljenje i ozdravljenje nisam ništa posebno doživio, ja sam imao svoje vlastito iskustvo prije toga, zato i vama svjeočim na forumu. NAŠ BOG JE SILAN BOG I ON OZDRAVLJA ONDA I SADA JEDNAKO...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 3 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr