www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 25 tra 2024 16:26

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 
Autor Poruka
 Naslov: Velika
PostPostano: 20 sij 2009 21:58 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 18 tra 2007 14:35
Postovi: 374
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
evo ja sam isto u krstenkoj familiji odrasla uvjek isla u crvku dok jenog dana se nisam pocela druzit sa mojom bivsom drugaricom eto kroz to drustvo sam se ja omakela od crvke negjde sona ja sam nakon ttoga svoji 6 godina skirguno ako nije mlao duze

toje zenske kod njih je na kravu samo bilo ono vidi sta je ova obukla sta ova vidi ovo onda sam sebi rekla ne ide tako u to virme sam radi nih neki strah imala nostop sanaja neke snove sa zmijama sa kako propadan , ok ja sam toga hvala bogu rejsli ti ljudi

onda 2005 godine sam otisla na tabor , eto ono tao da vidim sta je to pa na to tad nisam dopustila da udje isus u moj zivot gorila sam u sebi ne ne ne , ajde ja to nisam regestriala ok onda tad sam se ostavial cigara vec priko 2 godine omnda sam isusa zamoli da mi bolovi prestanu radi zenski problema jel jako sam ih imala da sam trebala 5 tableta da mi bude laske nekad sam plakala od bolova pa i od djetinstva sam imala migrenu da sam morla 4 do pet puta povratit da ki bude laske i onda samo spavanje od toga sam ja kroz njegovu pomoc ozdravila za to mu kauzem hvala

eto alje u moje zivotu pocela sam redovito ic u crvku molit se al eto i ponekad me bilo uvatilo opet kao da se zelim odvojit al ipak nesto mi nije dalo tako dalje prosle godine onda krenilo dosta krivo u mome zivotu pitala sto ja sto kod mene uvjek zasto zasto sta sam mu krivila ok danas razmiljam malo drugacije svako ima svoj put zivota koji mora da prodje

odna sam upozala mog bivseg zarucnika i to cak u crvki , eto mislia sam on je pravi al dragi bog je imao drugi plan samnjom mi smo bili zajendno i zivjeli zajendo , al sta bih prvo vrime sve odlicno trebali su bit svatovi sve je bilo organiseno ali eto u kratko od baozica je se on poce mjenat nije bija onaj sta sam znaka pokro me lago mi sve i jos dosta stvari samo mi suze svaki dan naijo , ja onda nisam znala kako da to svatove i sve odkazem sve zakavano sramila sam se rodbinne sta ce rec nekako me je imao u svojim rukama al eto moj dragi tata i mama su primetila da neso nije ok negdje 15.1 dan prije sam isla u altötting 100 km od münchena da mi gospa kaze moj put necete mi virovat al taj isti dan sam bivsega polubila ina obraz i za sebe rekla bok , tata me je taj daj nazvo dodji kceri kod nas imam pricat stobom draga moja kceri ja te nemogu tako da vidim zelim da si sretna odluci ti al ti meni nisi sretna jel primjetio je i moj tata da sa mome ivse samo neke lazi su i kako je bog tija meni ko da je nesto olaksalo kad je to reko onda je moj dragi tata preuzeo to u svoje ruke kako je ilo odmah dan kasnije je moj bivis otiso od mene

jos je pokuso da mi mail napise al eto ja nisam ogovorila al neke racune mi je nabio ok on je imao sve i nije tija da radi smao kdo kuce itd pokro me njegova mama me zvala ne on nego mama kako ja to mogu kakva sam ja osoba ja njega nisam voljela itd itd

al eto meni je kad sam se njega rejsila bilo laske , da uz to ja sam trebala sudbeno vec bit vjecana al eto kako me je dragi bog sacuvo dosle su iz splata moje papre sta svabe zatrazivaju 2 puta pogresne od tata sam ja jos vise osjetila boga i od tada se jos vise molim i hvala ti moj dragi isuse da si uvjek tu za mene da me cuvas ja se naj naj vise na svitu pouzdajem u te

eto to je moj dogadjaj


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 36 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr