www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 tra 2024 21:35

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Anna_vk
PostPostano: 20 sij 2009 22:06 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 svi 2007 23:12
Postovi: 112
Lokacija: Vinkovci
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi moji,prije nekih sat i pol sam stigla iz Medjugorja i moram ovdje staviti svoje svjedocenje... Vec sam isla u Medjugorje, ali ovako kao sada nikad mi nije bilo... Ne znam ni odakle da pocnem... Najbolje od samog polaska. Ovaj put nisam isla moliti za sebe, isla sam moliti za tatu koji ima rak. Dosla sam tamo puna rana... U subotu ujutro, prvo odlazak na Krizevac... Cijeli krizni put suze, tatu sam prikazivala na svakoj postaji. A onda, zadnja postaja, KRIZ... Kleknula sam i pocela moliti Gospodina za tatino ozdravljenje jer mi je jos uvijek jako potreban. Jednostavno nisam mogla zaustaviti suze i jecaje. Potpuno sam srce otvorila Isusu i pricala mu sve sto mi je bilo na srcu i onda ono najljepse-Duh Sveti me potpuno ispunio. Vec dosta dugo imam taj predivni dar pocivanja u Duhu na kojem bez prestanka zahvaljujem Gospodinu, ali nikad mi nije bilo ovako... Lezeci dolje i dalje sam vapila Gospodinu i plakala, dvoje predivnih ljudi nadamnom je molilo u jezicima, a ja sam i dalje vapila. Suze nisu mogle stati, sve dok nisam cula glas... Ne ljudskim rijecima vec u duhu. Predivan glas naseg Isusa koji mi je govorio "Ana, tata ce ozdraviti". I suze su se zaustavile, a ja sam jos nekoliko trenutaka lezala. Kad sam ustala zahvaljivala sam, iz srca... Bila sam PRESRETNA. A na vecer prije mise na ispovijedi...Jos nesto sto mi se sada prvi put dogodilo. Nikada nisam imala ljepsu ispovijed. U ispovijedaonici sam se zadrzala dosta dugo. I tamo sam plakala, imam osjecaj da su me vani svi culi, a onaj predivni pater (BOG GA BLAGOSLOVIO) imao je toliko strpljenja... Na kraju je polozio ruke na mene i blagoslovio me. Izasla sam van toliko smirena i sretna... Htjela sam trcati okolo i vikati svima koliko volim Isusa... A sto se Podbrda tice, mislim da je tu svaka rijec suvisna... Opet pocivanje u Duhu i neizmjerna Majcina ljubav... Ne mogu opisati koliko sam sretna... Na povratku je bilo svjedocenje u autobusu. Morala sam proslaviti Isusa. Vjerovala sam od pocetka da ce Gospodin uslisati moje molitve, ali ipak postojalo je zrno sumnje (na zalost). Ali sada ga nema. Sada cijelim svojim bicem vjerujem i znam da ce se Gospodin proslaviti kroz moga tatu!!! :D :D :D DOVIJEKA HVALIT CU GA. HVALA TI I SLAVA ISUSE U SVE VIJEKE!!!!
P.S. Sve sam vas preporucila nasoj premiloj Majci i Isusu!!!! BOG VAS SVE BLAGOSLOVIO. :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 sij 2009 12:13 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 svi 2007 23:12
Postovi: 112
Lokacija: Vinkovci
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Najdrazi moji... Ovo svjedocanstvo moram napisati... Evo ovako, kao sto znate moj tata je IMAO rak... Bilo je strasno... Taj karcinom je imao bazu ispod jezika i prosirio se na donju celjust te se i jedna metastaza pojavila na limfnom cvoru. Svi smo na TT-u molili za njega. Vidjela sam da ga je dosta vas stavilo u molitvene nakane. Jucer je imao operaciju koja je bila jaaaaaako teska. Trajala je od 8 do nesto iz 16 sati. Prije operacije doktori su rekli da ce morati napraviti 2 operacije, ali sada... kazu da to uopce nije potrebno. Inace u Dubravi pacijente nakon teskih operacija drze nekoliko dana u centralnoj intenzivnoj, a on je jutros prebacen na odjel. :D Doktori su prezadovoljni!!!!!!!!!! Hvala vam svima na vasim molitvama i HVALA I SLAVA GOSPODINU NASEMU!!!!!!!!!!!!!!!!! Sada mi nakon ovoga ostaje samo svjedociti i zahvaljivati... Eto, radujte se jer velik je nas Bog!!!!!!!!!!!!!!!! :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:

Sve vas ljubim u Kristu Gospodinu nasem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 sij 2009 13:09 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 svi 2007 23:12
Postovi: 112
Lokacija: Vinkovci
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dugo sam razmišljala o tome da napišem svoje svjedočanstvo ovdje, ali uvijek me nešto sprječavalo...
Sada sam napokon odlučila jedan dio svog života podijeliti s vama, dragi moji forumaši...
Krenut ću od samog početka, kako je Bog vratio na pravi put mene i moju obitelj...
Sve se počelo odvijati prije otprilike 2 godine.
Odrasla sam u katoličkoj obitelji, uvijek smo vjerovali u Boga, ali sve je to bilo nekako površno, tradicionalno... :oops:
Prije nekih desetak godina stvari su počele ići nizbrdo... Roditelji su pokušavali naći izlaz iz "bezizlaznih" situacija, ali na žalost na krivim mjestima.
Bolesti, financijski problemi... Mama i brat su išli kod bioenergičara na nagovor susjede koja je tvrdila da on uklanja sve negativno...
Mama je bila 2 puta, ali je brat išao dosta često... Nakon tih njihovih odlazaka tamo sve je postajalo samo još gore...
Brat je prije 6 godina otišao raditi u Split. Tamo je proveo 3 godine, odao se alkoholu(a imao je samo 22 god kad je otišao), 2 puta je pokušao samoubojstvo, doktori su sve činili da bi ga spasili...I uspjeli su(tada sam mislila da je to samo njihova zasluga što je ostao živ).
Ja sam prestala ići u crkvu, molila sam svaki dan, ali kao da nisam... Nakon što bih završila s molitvom nisam se sjećala niti jedne izgovorene riječi...
Sve je trajalo do prije 2 godine. Brat mi se razbolio, našli su mu neku izraslinu na debelom crijevu koju nisu smjeli operirati jer bi trajno oštetili crijevo... Imao je neizdržive bolove u stomaku, pa su počele glavobolje kojima nitko od doktora nije znao uzrok jer su svi nalazi bili uredni.
Sva očajna povjerila sam se tetki. prvo što mi je rekla bilo je da uzmem sve knjige što imamo u kući od onog bioenergičara i da ih zapalim što sam ja i učinila. Rekla mi je da odem na ispovijed i počnem moliti srcem. Dala mi je molitvu opraštanja koju sam molila mjesec dana. Stvari su se počele mijenjati... Bratu su neobjašnjivo nestali bolovi u stomaku, izraslina na crijevu se drastično smanjila, gotovo da je nije niti bilo.
Tada sam shvatila- da, to je Božje djelo.
Počela sam sve usrdnije moliti, redovito išla na ispovijed i sv.misu...
Stanje u kući postajalo je sve bolje i bolje. Nisam odustajala, išla sam i dalje!
Otišla sam u Međugorje gdje sam doživjela nešto najljepše u životu, počivanje u Duhu...
Kad sam se vratila iz Međugorja čula sam da će u jednom selu kod Vinkovaca biti trodnevna duhovna obnova koju je vodio fra Smiljan. Mama i ja smo odlučile ići, ali je bilo pitanje kako odvesti brata koji je tada govorio da ne vjeruje u Boga i da mu On ništa dobro nije dao u životu.
Zamolile smo ga da nas on vozi. rekli smo mu da idemo na misu, a njemu nije bilo jasno zašto baš idemo tamo na misu, a imamo toliko crkvi u Vinkovcima.
Nismo mu rekli zašto idemo i što će to tamo biti.
Išao je s nama, i na mamino i moje veliko iznenađenje ušao je u crkvu s nama.
Baš tada, na toj misi fra Smiljan je govorio o tom bioenergičaru kod kojeg je moj brat išao... Nekoliko starijih gospođa koje su imale na lančićima privjeske koje prodaje taj čovjek tada su izlazile iz crkve. Bojala sam se da će i moj brat izaći, ali on je ostao.
Za vrijeme molitve pred Presvetim Oltarskim Sakramentom fra Smiljan je molio za bolesne. Molio je za one koji imaju velike glavobolje i rekao neka stvave svoju ruku na glavu i molio Isusa da ih izlječi.
Okrenula sam se prema bratu, a on je držao obje ruke na glavi i ljuljao se...
Kolika je tad radost bila u meni... Znala sam da Duh Sveti djeluje i da ga Isus ozdravlja... Samo sam mu zahvaljivala...
nakon toga, moj brat je shvatio da pripada SAMO i JEDINO Bogu. Prestao je piti, a njegove glavobolje-kao rukom odnešene... Nakon toga više ga glava nije zaboljela.
:a1250:
Sve je krenulo na bolje. Tata i mama su se nakon 25 godina braka vjenčali u crkvi... (tata do tada to nije htio, a onda je on predložio da odu i vjenčaju se u crkvi)!!!!!
I taman kad je naša vjera postajala sve čvršća i čvršća, ove godine u 5.mj saznali smo vijest koja nas je sve šokirala.
Tati je otkriven rak u zadnjem stadiju. Baza mu je bila pod jezikom, a proširio se na cijelu donju čeljust i jedna limfni čvor u vratu. Moj svijet se srušio...
Pripremala sam se za prijemni ispit, a stalno sam mislila na tatu... Dane i noći provede u suzama i molitvi uz pjesmu TATICE, tima za slavljenje Dobrog Pastira...
Diktori su rekli da je gotov, nema tu pomoći... Previše je tkiva uhvaćeno, a što je najgore i kost...
Tada je na moju veliku radost moja vjera još više ojačala...Niti u jednom trenutku nisam pitala-zašto Bože? Prihvatila sam to kako je i molila... Mama, brat i ja neprestano smo molili i prikazivali mise za tatu.
8.6. sam otišla u Međugorje i na Križevcu, pod križem, vapila Isusu da mi ozdravi tatu jer mi je još uvijek jako potreban... Jecala sam od boli... Tada sam opet počivala u Duhu, dvoje ljudi je nadamnom počelo moliti u jezicima, a ja sve jače plakala... Tada mi se dogodilo nešto što ću pamtiti cijeloga života. Ležala sam dolje počivajući u Duhu i vidjela pred sobom Isusa u predivnoj bijeloj haljini kako mi govori-Ana, tata će ozdraviti... Suze su stale... Rekli su mi ljudi koji su bili oko mene da im je bilo jako čudnošto sam toliko plakala i onda najednom na licu mi se pojavio ogroman osmijeh... Svi su se piatli što se to događa, a ja nisam mogla progovoriti... Tada sam shvatila da će tata zaista ozdraviti.
Otišao je na operaciju u Zagreb, tako pun volje za životom, ali nesšto ga je boljelo...Boljelo ga je to što neće biti uz mene kad bude moj prijemni na faksu da me zagrli i poljubi kad vidi da sam prošla...
Otišao je na operaciju... Mama me na dan operacije zvala u 8 ujutro iz Zagreba i rekla da ga voze u salu. Pomolila sam se, predala ga Bogu i tada prvi put nisam zavapila Bogu da mi ga ne uzme, rekla sam-neka bude volja tvoja, ti znaš što je najbolje.
Operacija je trajala 8 i pol sati. za to vrijeme sam bila potpuno smirena, kao da se ništa ne događa. Nakon operacije mama mi je javila da je sve prošlo u redu. Na naše veliko iznenađenje, moj tata je nepunih 48 sati nakon tako teške operacije sjedio u krevetu i čitao novine!!!!!!!!!!
Doktori su se čudili, nikad nisu imala takav slučaj da netko nakon takve operacije tako funkcionira... Dijagnoza nakon operacije je bila-NEMA NIŠTA!!!!!!!!!! Nije išao ni na kemoterapije, a zračenje je provedeno samo radi sigurnosti.
Dan nakon operacije ja sam išla na prijemni i-nisam prošla. Nism gubila nadu, otišla sam na drugi rok kad je tata već izašao iz bolnice i prošla sam, ali sada je on bio tu da me zagrli i poljubi i tu radost podijeli sa mnom.
Moj tata je sada zdrav, potpuno, samo još uvijek malo teže priča.
Ali ti nije kraj mojoj priči. Brata mi je Gospodin blagoslovio na najljepsi način...u 7.mjesecu postat će tata... I odlučio je da, ako bude bio si, zvat će se EMANUEL!!!!
Radio je do danas u Zgrebu u mercedesovom servisu samo na probnom radu i danas javlja da je dobio stalni posao!!!!

VELIK JE BOG!!!!!!!!
SLAVA MU IHVALA U VIJEKE!!!!!!!!!!!

Sada shvaćam da je Bog jedini koji nas prati, čuva, brani i voli...
U mojoj obitelji ne čuju se psovke, a Božje ime se hvali neprestano.
HVALA TI MOJ DOBRI BOŽE!!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 sij 2009 19:45 
Odsutan
Admin

Pridružen: 27 sij 2006 14:21
Postovi: 1048
Lokacija: Hrvatska, Požega
Podijelio: 17 zahvala
Zahvaljeno je: 19 zahvala
Dragi moji, nije me dugo bilo ovdje... Faks me spriječio, većinu vremena nisam ni bila uz komp pa nisam ni mogla biti ovdje...
Ali sada sam napokon došla kući i vratiti se u ovu našu prekrasnu zajednicu...
Želim vam nešto posvjedočiti...
Naime, kao što većina vas zna, prije godinu dana mom je tati otkriven rak...
U zadnjem stadiju... Baza ispod jezika, uhvatio cijelu donju čeljust i jedan limfni čvor u vratu... Doktori ga otpisali...
To je bilo vrijeme kad sam završila školu i pripremala se za prijemni ispit...
Sjedila sam uz knjige, učila, a suze nisu prestajale... Moj se svijet rušio...
Tata u bolnici, umire, a najveća mu je želja da se upišem na fakultet i jedino ga to brine... Nije mu bilo važno što će biti s njim nego moj fakultet... Samo je na to mislio... Znao je koliko jako želim studirati hrvatski jezik (to sam oduvijek željela), ali isto tako znao je koliko me pogodilo to što je tako teško bolestan...
Spremao se na operaciju, ali ga nije bilo briga za to...
Pao je u depresiju... Zašto? Jer neće biti uz mene kad budem išla na prijemni i kad vidim da sam prošla, da me zagrli i raduje se sa mnom...
Iskreno, tada me nije bilo briga što će biti s mojim fakultetom...
Bio mi je važan jedino tata...
Molila sam neprestano i vapila Gospodinu da mi ga ne uzme jer mi je još jako potreban...
Kada je išao na operaciju mama me nazvala iz bolnice i rekla da su ga odvezli na operaciju... Tada sam se pomolila i prvi puta otkad smo saznali za njegovu bolest nisam molila Gospodina da mi ga ne uzme...
Rekla sam samo-Gospodine, neka je volja Tvoja... Neka bude kako Ti hoćeš, a ne kako ja hoću...
Operacija je trajala 8 i pol sati...
Najdužih 8 i pol sati u mome životu... Imala sam osjećaj kao da dani prolaze, a ne sati...
Nakon operacije tata se počeo oporavljati, ali još je bilo jako kritično...
Par dana nakon operacije ja sam otišla na prijemni i što se dogodilo...
Nisam prošla, 2 boda mi falila...
Nema veze, kažem ja, idem na 2. rok...
Otišla sam u 9. mjesecu na drugi rok...i prošla...bila prva na listi...
Ali nije me to najviše obradovalo nego to što je tata izašao iz bolnice i sada je bio tu da me zagrli i raduje se sa mnom...
Svo vrijeme mama, brat, i TT usrdno smo molili...
Gospodin ga je ozdravio...
Nakon zračenja morao je svaki mjesec na kontrole u Zagreb...
Prije 2 mjeseca doktor je tražio da se ponovo napravi CT...
U meni hrpa pitanja... Pa zašto sad? Nije se valjda bolest vratila? Pa kako?
I kada je došao na kontrolu s tim nalazom CT-a, doktor uzeo pa gleda...
Pa gleda ostale nalaze... Onda mu gleda usta, vrat, sve on to pipa...
Pa uzme ponovo nalaze i gleda...
Ne vjeruje...
Okrene se prema mome tati i kaže: Gospodine, nakon svega vi ste poptpuno zdrav čovjek...
Kako je to moguće?
Moguće je, VELIK JE BOG........
8 mjeseci moj je tata jeo na sondu, sada jede normalno... Mjesec dana nakon operacije nije mogao pričati, pisao je sve... Onda se počeo govor vraćati...Sada priča puno jasnije, naravno, ne kao prije operacije, ali ga se može sve razumjeti...
Mama i ja išle smu prije 3 tjedna u Međugorje...
Išle smo samo s jednom nakanom, zahvaliti Majčici i Gospodinu našemu na tatinom zdravlju...
Mog tatu Gospodin je vratio u život... Slava mu i hvala u sve vijeke...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 40 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr