www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 23 tra 2024 14:34

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Aleluja
PostPostano: 21 sij 2009 12:05 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 lip 2007 13:01
Postovi: 784
Lokacija: na litici spremna da poletim visoko visoko
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
u zadnje vrijeme me hvata strah prije spavanja a nekad i usred noci izmedu 2 i tri, ili ne mogu spavat dok ne izmolim neke molitve, onda molim sve psalme koje znam o bozjem strahu i gospodin je pastir moj

moram jos reci da sam imala san da me covjek koji se mota oko mojih nogu kao zmija..odvratan, jezik mi izpazuje..ja sam pobjegla i zgazila mu glavu a on se meni cereka..uh strahote..to je bilo tocno u tri sata ujutro ( to je bas bilo kad sam se "obratila" to jest kad me Isus iz blata uzvukao van i pokaza mi gdje sam ja i cija sam)...i tako se ja molila sva u strahu i prodje me strah...nakon nekoliko dana zaspala sam i sanjala da na nebu vidim Gospu prekrasnu, onakvu kakva je u Medjugorju..i prekrasan miran osjecaj...i onda sam citala od sv. katarine emerich njena videnja Isusove muke, i kako je ona trpjela, njene svete rane, i grozan strah me uhvati prije spavanja..i mislim si to se zlo boji nje, te svete zenice koja je svojom mukom spasila tolke..ja opet zaspem sa krunicom u ruci ili drzim ruku na isusovom kipu..jer me je strah prije spavanja..

jucer mi se desilo sljedece: izpricam svoj san jednom karizmckom sveceniku, on mi ja objasni, i utjesi me, ali kad je cuo san o zmiji, trese mu se noga naglo; onda je uzeo svetu vodu i dao mi blagoslov, dok me blagoslivljao toplina mi napuni glavu i cijelo tijelo, tako da su mi uha bila cijeli dan crvena..
poslije sam isla na karizmatsku molitvu i molitvu za ozravljenje i prekrasno mi je bilo kau u raju..pjevalo se u jezicima..i slusala sam te glasove. kao od andjela..prekrasno..onda sam i ja molila Duha Svetoga neka side..neka dodje sa vatrom..i ja sam pocela tiho pjevati i onda su rijeci dolazile..kao kod bebe..i glas je bivao sve jaci a tako njezan..(ja bas nemam takav lijep glas)..ili nisam ga imala do sada..ajme ljepote..Hvala Ti, Hvala Ti, Blagoslovljen Bog u Svojim cudima
I na kraju isla sam kod svecenika koji su molili nad ljudima..i ja mu kazem kratko svoj problem..molim Isusa..svecenik stavi ruku na mene..i gledamo Isusa..i onda me prostrujao Duh Svete..i Svecenika kao Vihor, joj ljepote, zadovoljstava, kakve radosti, i kakve tuge istodobno, kao u Raju, prvo je svecenik molio na njemackom onda je poceo moliti na jezicima, a ja sam samo jecala od radosti i odusevljenja..kakav dar..

i tako sva u :D sreci, legnem spavat..i nema straha..ali u 2 se probudim i nemogu spavat,stah, cujem nesto, molim se prvo krunicu..legenem i opet ne mogu zaspat..pa Isuse blaga i ponizna srca, i opet nista, sat vremena molim, vidim na sat 3, i onda nestane strah i zaspim mirna...ujutro se probudim i sve me boli, vrat..

i sada moja razmisljanja..ako je strah u pitanju, nekako je jasno da je tu sotona u pitanju..ali zasto je mene tako strah...non stop izpocetka, dok ne izmolim neke molitve...i znam da i neki od vas imate takvih losih susreta sa crnim..jel se vi bojite???
neznam jel je dosta da se molim pa ce proci ili da ja tu nesto konkretnije poduzmem, ali ispovjedila sam se (skoro svaka 2 tjedna), na misu idem (2-3 puta na tjedan, nekad i cesce), molim..ok post mi teze pada..mozda zbog toga? Ili je taj strah normalan?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 sij 2009 13:15 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 lip 2007 13:01
Postovi: 784
Lokacija: na litici spremna da poletim visoko visoko
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
i ovo mi je jako poznati, prije Bozica zbog kucanskih poslova, kolaca i slicno, zaboravimo Isusa...onda smo nervozne mi zene, jer je previse posla...

Ja ovog Bozica sve radim za Isusa, sve sto cistim io kuham, spremam za moga Kralja, tako je rad blagoslovljen i molim Gospodina da nam svima raspali ljubav, da spremamo za naseg novorodenog kralja!

I ja moram ponovno svjedociti darezljivost Gospodinovu!

Znate da dam trazila posao dugo, Bl. Ivan Merz izmolio je posao koj Isus zeli za mene, i taj je posao bio u Austriji, a mislila sam se vratiti u Hrvatsku...sada znam zasto sam morala ostati u Austriji, jos sam morala za Isusa zapoceti jedan projet ovdje...opet sam trazila psoao u Hrvatkoj, i nekako mi je doslo moli sada sv. Leopolda onako usput za posao, pa kako Gospodin hoce...ako trebam ostati u Austriji hocu ako ne onda se spremam za Hrvatsku...i izolila sam devetnicu...
i evo dobila sam super posao u Hrvatskoj...hvala Isuse i sv. Leopolde...
ne moram vam niti reci kako mi se taj posao cini dobrim... Gospodin daje vise nego sto trazimo...a sada dalje u boj za Isusa...ako netko trazi posao od vase obitelji...toplo preporucavam molitvu devetnica nasim svecima....Bog je velikodusdan..On voli davati puuuuuuno...joj tako sam sretna...za sve hvala Isuse!

sada dalje u boj za Isusa!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 sij 2009 19:44 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 lip 2007 13:01
Postovi: 784
Lokacija: na litici spremna da poletim visoko visoko
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Počelo s tim da upravo gradimo krov na kući, i tata je organizirao radnike - kad ono prvi dan kad su bili meni kao neki nemir u trbuhu - nervoza- i vidim ja i svi ostali živčani - od buduće svekrve i svekra- dečko, tata a radnici Bože sačuvaj - čujem ja onda njihove priće bezobrazno - prosto pričaju i meni dobacivaju ja sam se onda tako naljutila da sam se počela derati na njih i da mise tako ne obračuju - pravi ispad - nažalot jer sam izgubila mir - nakon toga slijedilo je pravo zlo - počeli su piti jer je bilo vruće - svi pijani - onda sam čula priće - sve i jedan je rastavljen - djecu su im douzeli, jednom je žena napravila samoubojstvu, drugi je ženu zatekao u krevetu sa drugim, odrezao joj je uho, treći ne plaća alimentaciju već godinama mora u zatvor - i dok su radili čim bi se ja približila počele su psovke Isususovog imena i Boga - na to bi ja se opet derala i blagoslovljala ime Isusovo i rekla da samo još jednom pokušaju psovati; E onda je uslijedila katastrofa - meni je njih već bilo dosta - i u Subotu kažem tati da je to strašno i da ja njih neću - on se naljutio i nije htio ništa čuti - i nisma mogla vjerovat da brani njih a mene vrijeđa kako sam glupa i tako - i mislim si pa što je sad ovo???
I kad ono radit će i u nedjelju - ja sam bila taku tužna i nemirna - i ta nedjelja je bila katastrofa - i tata je bio tako nervozan jer sam mu rekla u nedjelju da ne rade dobro jer piju i baš nije dobro zidano da me uzeo za ruku i bacio skoro postepenicama - još me vrijeđao i psovao me (to niekad prije nije radio - nikad) - i bila sam u crkvi trebala je početi misa - kad dođe po mene u crkvu!!! moj dečko da idem van jer moramo ići kupiti farbu - ja njega gledam vidim da je ljut i da samo čeka da mu kažem sad da nejdem da napravi scenu - i ja kažem ajde idemo - i plačem cijelim putem - onda sam došla doma - plakala sam 4 sata jer sam htjela prikazati i tatu i Marija i radnike Isusu na misi - ali toiko se demon borio da je došao po menen na misu - i zovem Isusa i jako mi je žao bilo što nisam ostala - pa nek me osramoto pred svima na misi - nema veze - nisamsvjedoćila za Isusa - to mi je najviše srce kidalo - kad u pet sati - razmišljam i molim Isusa da mi pomogne da dođem negdje na misu - i znam u susjednom selu je misa u 6 - planiram ići tamo a nema benzina u autu - kad u pet zove opet mog dečko da treba ići farbat a ja još više u plač jer si mislim sad moram i sagriješit - a ono najdenom dođe moje ljubljena teta - koja mi je i izmolila obraćenje (hvala Isusu) - i kad je došla sve je krenulo super- najednom nisam morala farbati . a već sam izmislilascenarij - rekla bi im ma da me i živu u vatru bacite ja idem na misu - benzim sam našla i natočila - i bila sam na misi napokon - kad sam se vratila navečer je došao jedan dobar čovjek s kim molimo krunicu - i izmolili smo molitve i sljedeći dan je takav mir bio opet u meni - a za radnike sad osjećam neku ljubav - i vidim akako su to jadni ljudi koje je soton aposlao protiv moga braka i protiv moje obitelji - ali kako je Isus predivno to okrenuo na dobro - jer sam ja naravno za njih molila i prikazala njih i moju obitelj Bogu -
Bog okreće sve na dobro onima koja Ga ljube!
A vjerujem da ć emoj tata se isto uskoro obratiti jer ga je to uveliko potreslo što je bio u stanju naraviti samnom, a glavno da mu sada oprostim, nije baš sve prošlo još mi se u želucu nešto stvrdne kad se sjetima, lai i to će Isus iscjeliti,

a za mog dečka moram još više moliti jer se čini da ga zlo više drži - i obećala sam si što će on više protiv mene to ću ja u duhu vjernije i revnije slaviti Isusa i sudjelovati na pobožnostima i svetim misama;

Hvala Isusu


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 sij 2009 19:57 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 lip 2007 13:01
Postovi: 784
Lokacija: na litici spremna da poletim visoko visoko
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Moje malo svjedočanstvo:
Rujan 2007. godine, polako hodam iza grupe ljudi, bolje rečeno pratim ih prema domu sportova, čim dolazimo bliže, sa svih se krajeva ljudi kao rijeke sljevaju prema domu sportova. A ja sama, ali puna nade i vesela, jer ipak idem Isusu.
Sjednem na sjedalo na tribini, gledam oko sebe, nitko poznati, nije važno svi su moja braća. Najviše me boli jer moj dečko nije htio samnom, i još k tome je to grubo odbio. Došao je fra Linić, počeo je seminar. Predivno je, ali ljudi kraj mene kao da svatko oko sebe ima nekoga sa kime djeli radost, suze i ushite. Gledam uokolo, nitko poznati, nema veze djelit ću to sa Isusom. Ali nekako me tuga hvata.
Onda sam Isusu u dubini moga srca šapnula, nesvjesno, nisam se htjela sažaljevati, ima drugih kojima je gore, molim te da sljedeće godine moj dečko bude samnom i da imam nekoga sa kime mogu podijeliti svoju radost.
Rujan 2008.- Početak, opet ista scena, rijeke ljudi slijeva se u Dom Sportova ali samnom je moj muž prvu večer, pjevamo zajedno, predivno nam je, on ima suze u očima. Hvala Isuse, več sam ja zaboravila razgovor između mene i Isusa, no kad sam izlazila van, a Elenora me zove da di sam, samo me presjekla radost, Isus je to, On je ispunio onu skrivenu želju moga srca. Hvala Mu, doveo je moga dečka (sada muža), i darovao mi je Vas predivne ljude s TT-a, joj tako mi je drago bilo. Samo me boli što sam morala otići, i što sam uvijek bila tako kratko. Ali ipak dobro, jer je Gospodin doveo i moju baku, nakon smrti djeda je jako tužna, a bila je tako vesela na seminaru, i vidim da joj je pogled veseliji. Hvala Isusu! I to je taj predivan dar Isusu, dao mi je ono što se samo moje srce u dubini usudilo moliti Vječnu Ljubav, a Vječna ljubav je to uslišila. Kako da mu ikad zahvalim osim svojim životom i svakim otkucajem srca. :grlim te: :grlim te:
Hvala Isuse, neka bude Tvoja volja. Daj Isuse da nadasve ispunjavamo svi mi Tvoju volju.
Hvala ti na toplini Elenore, na osmjehu Ele, na vjeri fighterice, na savjetu ipehara, na milini i postojanosti (mladog :lol: )zuky-a, na vedrini anuske, na poljupci mame od matyjesus, na pozdravu s timotejem :lol: ; hvala na curama iz Božje pobjede; i zadnje no posebno, višnje, nismo pono razgovarale, ali u srce si mi se odmah duboko uvukla - Višnja apostol; :lol:

Volim Vas sve.
BVB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 sij 2009 20:00 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 lip 2007 13:01
Postovi: 784
Lokacija: na litici spremna da poletim visoko visoko
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Mada je jučerašnji dan bio tužan na forumu, to sam danas saznala...želim ipak svjedočiti o jučerašnjoj misi vlč. Zlatak Suca u crkvi sv. Mati Slobode.

16:00 na poslu, kupim svoje stvari na poslu, letim do kolegica ispod, požurujem ih...idemo, idemo zakasnit ćemo...toliko očekivanja, nadanja, sretne smo, vesele, jedva čekam da vidim tog čovjeka, možda i kakvo čudo... :oops: priznajem nadala sam se tome :lol:

Na tramvajskoj stanici, ulazim u 5., puuuni trmavaji, čini mi se da je cijeli Zagreb krenuo na misu...svi pričaju o tome, stanica sv. mati slobode, kolone ljudi, izlaze iz trmavaju i kreću prema crkvi kao hodočasnici, molitelji, radoznali... Pitam se dali je i kad bi Isus dolazio u neki grad također tako izgledalo...gužva oko Isusa. Ljudi se penju na smokve da ga vide, žene u prolazu mu dodiruju haljine da bi ih izliječio...
Tmuran dan nad zagrebom, kiša se spustila jako, nemam kišobran, ali vidim kolegica vadi već svoj, dok hodam za kolonom prema crkve.

Ajme vidim pred sobom more kišobrana na ulazu, već 200 ljudi čeka vani, nisu uspjeli ući...gdje ima u blizina smokva da se popnem na nju... :lol: Mislim si ovdje neću nikoga uspijeti naći...dolauimo do ulaza, more ljudi me kao morska struja povukla unutra, guraju se svi, zrak je vlažan od kiše i disanja. U crkvi tisuće... ajme da je jedan smoka sada tu... ali čujem pjesmu...došli smo ti majko draga....predivno...
15 minuta guranja, svaki prostorčić u crkvi je ispunjen...ljudi su nervozni,

jedna žena kaže, ma pjevajte šta vas briga, neka guraju...i počela je glasno pjevati...

Napokon, počinje misa, vlč. Sudac je pričao 3 minute...kakvo razočaranje... :cry: , isčekujem, čekam...noge me bole sada već neizdrživo, osječam svaku sekundu, svaki put kad mi netko stane na nogu, vruče je, zraka i nema previše, ljude me udaraju sa svih strana...sad me stvarno već sve živcira...mislim si...pa mogla sam biti na normalnoj misi - i onda: Pa po što si tu došla, dali radi Isusa ili radi vlč . Sudca??
Radi Isusa! Radosno sam prikazala bolne pokisle noge, gužvu i trpljenje (ovo malo) Isusu...i onda mi je bilo dobro, nisam bila ljuta, razočarana, bila sam mirna... 5 000 ljudi je bilo na misi...zar to već samo po sebi nije čudo!

Pričest: Kako ću primiti Isusa u ovoj gužvi, opet mislim na smokvu...da je barem jedna smokva sada tu... velim Isus, ja bih te htjela primiti, ali kako ti želiš, nači češ put prema meni...i čudom je naša... Zahvalila sam mu se na sve darove, i na svjedočanstvo naše vjere, da je 5000 ljudi prisutvovalo radnim danom u Zagrebu po najvećoj kiši u 17:00 sv. Misi! Zar to nije čudo! Koliko mali čovjek treba Isusa!

Noge me bole i dalje, primila sam Isusa, zahvalila, no više nisam mogla izdržati unutra...iziđem van, ljude me pitaju vani dali se pričešćuje...kažem da upravo sam bila na pričesti...onda vidim da je još mnoštvo vani čekalo i da se nisu mogli pričestiti...vidim kakav je i to bio dar, da je Isus htio doći u moje srce...
Ništa kiša pada nemam kišobraana, kiša je malo stala...zahvalim Bogu, kažem Isus idi samnom sada...i tako krenem...trčim na tramvaj i uletim unutra...gle prazno sjedalo, sjednem...vidim uletavaju zamnom još nekoliko ljudi...pogledam gore...kad Ela Bredi i Avantgard! 5 000 ljudi mi baš u isti tren krenemo doma...i tako je bila jedna predivna večer, i lijepi dar Isusov da sam upoznala našeg dragog brata Avantgarda i još 3 predivna prijatelja od Ele Bredi... predivan dan...
A danas, mada nije bilo čuda, nije bilo ništa nadnaravnoga, bilo je sve čudo...predivno čudo u mom srcu...danas sam tako mirna i ispunjena.

Isus me je lijepo nasmijao, ja očekivala vanjska čuda, a On mi je pokazao prava čuda. isuse hvala Ti moj Bože što si svoje neuku dijete poučio boljemu!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 26 sij 2009 13:58 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 srp 2008 10:56
Postovi: 195
Lokacija: Mostar,BiH
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga sestro,Bog te blagoslovio,predivno svjedočanstvo..I ja isto imam problema sa strahom,uvijek me progoni...No imamo Isusa,nitko ne može protiv nas :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 26 sij 2009 14:21 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 lip 2007 13:01
Postovi: 784
Lokacija: na litici spremna da poletim visoko visoko
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Moram svjedočiti da već duže vrijeme nisam imala "posjete straha" uslijed noći, mad aznam se probuditi tu i tamo, pa osjećam da je netko potreban molitve ili znam da sada trebam moliti jer se nešto sprema, ali straha hvala Bogu nemam više tako jako. Jedino tu i tamo, kada intenzivnije molim i slavim Boga, nakon velikih milosti u životu osječam po noći prisustvo zla, ili nemir, ali to sve uspješno se riješi molitvom! Tako da je to bilo na početku strašno za mene, ali to je pomoći Božjom sve bolje i bolje.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 16 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr