www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 18 tra 2024 08:13

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 
Autor Poruka
 Naslov: Templar
PostPostano: 21 sij 2009 12:07 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 10 svi 2007 21:31
Postovi: 87
Lokacija: Jastrebarsko
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Čitajući ovo, sjetih se jednog sna-doživljaja od prošle God.

Tako jak i realan san nisam nikada doživjeo.
U snu sam osjećao tako jak strah kao da me nešto zlobno napada, nisam se mogao maknuti, imao sam osjećaj da se derem i zovem u pomoć a glasa ne puštam, čak sam bio i svega svjestan to jest budan ali oči nisam mogao otvoriti(tako je realno djelovalo).
To je trajalo jedno vrijeme, odjedanput kao da mi se soba ispuni sa jakom svjetlošću, kao da se nebo otvori i vidjeh nejasno osobu u bjelom kao da pruži ruke kroz te oblake svjetlosti !
Osjetih odmah olakšanje, više nisam osjećao nikak teret niti prikovanost za postelju, niti strah !
Naglo sam ustao i počeo sam sve to shvatiti i razmisliti što se dogodilo, dotako sam Lice, bilo je vlažno od suza !

Možda će nekom ovo izazvati podsmijeh a možda je netko takvo nešto slično doživio !

Dosta sam put i ja osjetio taj čudan strah u tim satima, ponekad se probudim i osjetim kao da je netko pored mene u sobi ili kada počnem toniti u dubok san, osjetim kao da se ne mogu pomaknuti niti glasa pustiti a imam osjećaj kao da vičem na sav glas i kada se počinjem buditi i maknuti, kažem u sebi "ako si od Boga ostani, ako nisi odlazi i pusti me na miru" i tada me to prođe !
A što se još nadovezuje na Rebekino objašnjenje za Duše mrtvih, doselio sam u stan, gdje su nekada živjeli starci, djeca su im se odselila u drugu Kuću a inače su dosta Škrte osobe i dosta ih novac zanima.
Možda..., neznam, možda nisu dugo dugo vremena platili misu za te svoje pokojne, pa možda oni na nekakv način traže pomoć, kontakt da im se učini ta milost za Duše!
Blagoslovio sam stan sa Svetom Vodom !
Sada to dosta slabije osjećam i vjerujem da ću to sa ovim molitvama skroz nadjačati.
BVB ! :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 13 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr