www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 25 tra 2024 05:03

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 
Autor Poruka
 Naslov: Fiducia
PostPostano: 21 sij 2009 12:26 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 18 tra 2007 12:33
Postovi: 390
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
jedno svjeze svjedocanstvo:

otisla sam na put bolesna pod temperaturom i ponijela sa sobom antibiotik ako se stvar zakomplicira. no, popila sam saku vitamina i bilo mi je zaista vec iduci dan bolje.

treci dan mog boravka u njemackoj ponovno sam se razbolila, od neceg sasvim drugog, jedan moj stari problem koji mi se svakih godinu - dvije pojavi. u roku od samo jednog dana, a obicno treba barem pet, mi se stanje toliko pogorsalo da nisam mogla vise niti sjediti niti hodati bez bolova, uza sve to pocela me tresti i groznica. bila sam ocajna, jer sam bila u stranoj zemlji, nisam znala kako cu izdrati put do doma i ono najgore, mene je stalno bolilo.
popila sam onaj antibiotik koji sam ponijela, jer je za divno cudo pokrivao djelovanjem i ovaj problem.
i onda sam molila, sva sam bila jadna i sav svoj jad sam predala Bogu i rekla: pomozi mi molim te.
s velikim pouzdanjem otvorila sam Bibliju zabola prst ( bas kao malo dijete!) i procitala: Ti ces me izlijeciti i vratiti mi zivot, bolest ce mi se pretvoriti u zdravlje Iz 38,16-17 - ja sam procitala: Ja cu te izlijeciti ...
primila sam se tog obecanja jako cvrsto, svoje osjecaje vam ne mogu opisati...nisam znala kako ce do ozdravljenja doci, odlucila sam da necu prestati piti antinbiotik jer sam ga prihvacala i putem lijeka. zaspala sam utjesena.

iduci dan, petak 1. 10., jos uvijek me bolilo, mozda sam malo lakse hodala, otisla sam na misu, nakon koje je svecenik koji je sluzio nenadano rekao da ce blagosloviti posebno svakog vjernika, koji to zeli. to je zapravo znacilo polaganje ruku. svecenik me je upitao ovako: i.. sto zelis od nasega Boga? ja sam zatecena odgovorila stvari koje su mi inace najvaznije, trenutnu bolest nisam niti spomenula.
uslijedilo je polaganje ruku i vjerujem da sam primila puni Bozji blagoslov, jer sam nakon toga ozdravila! sjela sam u klupu i sasvim neocekivano shvatila da me vise ne boli. pricekala sam kraj i izasla van pocupkivajuci na nozi i provjeravajuci svoj hod, nije me boljelo.

uskoro sam razumjela: moralo je biti ovako da i opet povjerujem njegovoj rijeci. jer je rekao da ce me On ozdraviti i upravo je to ucinio. ja sam prihvacala i kroz lijekove i kroz postupno poboljsanje, ali je ovako bilo sladje, cisti dar meni! hvala Mu, hvala od sveg srca na tom milosnom daru zive rijeci kojoj vjerujem :D :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 26 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr