www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 24 tra 2024 06:39

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 
Autor Poruka
 Naslov: kassandra
PostPostano: 21 sij 2009 13:03 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 22 lis 2007 11:46
Postovi: 54
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ja sam već par mjeseci zaposlena u firmi u kojoj sam čula više psovki nego u cijelom životu. Kako sam bila sretna kad sam, sa starog radnog mjesta gdje su me znali ismijavat kad bih se dotakla vjere odnosno svog stava u nekoj stvari, došla u firmu gdje su mi odmah za oko upale slike Gospe, Isusa, križevi u sobi poslodavca i okolo...mislila sam hvala ti Bože, biti će to dobro radno mjesto. Uskoro sam uvidjela kako za razliku od bivšeg poslodavaca, novi psuje Boga , radnici jedino tako komuniciraju, a čujem ih vrlo često. Isprva sam bila šokirana, bijesna, grozno sam se osjećala, no odmah sam ih blagoslivljala govorila Bože oprosti im psovke, obrati psovače. Jedan dan sam došla poslodavcu i rekla da mi oprosti ali mu moram reći da ništa ne može biti razlog da se psuje Bog koji je sve stvorio, koji mu nije kriv ni za što i da ako proba da misli o tome i ako prestane psovat da će mu se stvari okrenuti na bolje. Rekla sam mu da me to vrijeđa i da mi smeta, a on mi se opravdavao čak govoreći kako nekle svećenike zna koji psuju. Ja sam mu rekla da će svatko od nas odgovarati pred Bogom i kad ga jednom pozove na sud i dotakne se toga, neće mu moći reći "pa i onaj svećenik je psovao" da se obrani...drugi brat kad je psovao preda mnom i drugima, zamolila sam ga da ne psuje, da me vrijeđa i da mu Bog nije krivni zašto, ispričao se meni dva puta. Ja sam mu rekla da se meni ne treba ispričavati, već Bogu...i tako puno tih situacija koje me znaju izluditi, ali se mislim možda me je Bog stavio ovdje upravo za to, da ih opominjem, da se molim za njih...Sretna sam ako išta i najmanje mogu napraviti za svog Spasitelja i Oca.Bar nešto malo!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 14 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr