www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 ožu 2024 07:30

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 10 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: 02 ruj 2012 17:18 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3249
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 14 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
Evo jedno malo svjedočanstvo,malo ali veliko za mene:


Pisala sam ovih dana kako sam u zadnje vrijeme nekako žalosna,i kako se osjećam istrošeno od svega što mi se zadnjih dana događa, i tako spomenem prijateljici iz molitvene kako bi mi trebao neki odmor,neka duhovna obnova da napunim baterije.
Molila sam Gospu da mi pomogne,da mi da snage,jer Njoj se uvijek utječem (znate da sam u Marijinoj legiji već evo godinu dana),i tako jutros prije mise,molim ja krunicu i dođe do mene moj pater i veli:"Hoćeš s nama u Međugorje u petak,ima jedno slobodno mjesto,za tebe ako možeš?"
Ja samo što se nisam rasplakala od sreće,naravno da mogu rekoh,i pomislih u sebi Gospe moja evo mene Majčice k tebi.Tako sam sretna dragi moji,kako je moja Majčica čula moje vapaje, i zovnula me k sebi i to na blagdan svojeg rođenja.

Hvala ti Majčice što si me pozvala da zajedno proslavimo tvoj rođendan.


Eto dragi moji,morala sam ovo s vama podijeliti.Bit ćete svi u mojim molitvama.

Bvb :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 ruj 2012 01:29 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 sij 2007 09:44
Postovi: 661
Podijelio: 74 zahvala
Zahvaljeno je: 31 zahvala
Draga Magda, drago mi je da dobila "pozivnicu" od najdraze nam Majcice, napisu koju kako ti je bilo u Medugoriju.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 ruj 2012 07:48 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3249
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 14 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
Evo, da se javim i da vam prenesem bar malo onog ozračja i topline koju osjećam u srcu čak i sada dok vam ovo pišem.
Tražim riječi kojima bih vam sve opisala,ali jednostavno riječi mi nedostaje.
Ovo nije bio moj prvi odlazak u Međugorje,ali je zato najposebniji upravo zbog poticaja, molitve ,i radosti i topline koju sam dobila od naše nebeske majke.
To je tako čudno, a u isto vrijeme veličanstveno, kako ona svojom ljubavi, svojim zagovorom, svojom samozatajnošću,nas nježno vodi do svog sina.
Bila sam na Križevcu,po najvećoj vrućini...ja koja baš i nemam neku kondiciju,popela sam se moleći krunicu,bez ikakvog problema,eto to je milost koju nam Bog daje.
Ne znam što da vam još pišem,kako da vam kažem,ali podjelit ću s vama jedan od najljepših trenutaka tamo,a taj je bio kada smo uvečer bili u Crkvi,na klanjanju, na otvorenom.Nebo je bilo puno zvijezda,a sve je obasjavala hostija koja je tako svijetlila u noći.Naš Gospodin,Isus Krist u presvetom sakramentu, dao nam je sebe i otjerao svu tamu oko nas.Tisuće nas je molilo Oče naš na latinskom,ja sam molila a nemam pojma sa latinskim osim ono Pater noster.A onda na kraju...pojavila se slika naše Gospe na ekranu, i mi svi zapjevali "Gospa kraljica Hrvata".Meni je srce htjelo iskočiti iz grudi, i tada sam shvatila što je majka učinila za sve nas, i za mene.Pozvala me u Međugorje,da me dovode do svog sina.A ja zahvaljujem Bogu i Duhu svetom što me potaknuo da poslušam njen poziv.

Evo,to je to za sada,ako stignem napisat ću vam još kako sam doživjela posjet zajednici Cenakolo (isprika odmah vjrejatno se drugačije piše) i što sam tamo vidjela.

Za sada, sve vas ljubim, i pozdravljam i šaljem obilje Božjeg blagoslova.


Bvb :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 ruj 2012 17:24 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 sij 2007 09:44
Postovi: 661
Podijelio: 74 zahvala
Zahvaljeno je: 31 zahvala
Magda napisao:
Evo, da se javim i da vam prenesem bar malo onog ozračja i topline koju osjećam u srcu čak i sada dok vam ovo pišem.
Tražim riječi kojima bih vam sve opisala,ali jednostavno riječi mi nedostaje.
Ovo nije bio moj prvi odlazak u Međugorje,ali je zato najposebniji upravo zbog poticaja, molitve ,i radosti i topline koju sam dobila od naše nebeske majke.
To je tako čudno, a u isto vrijeme veličanstveno, kako ona svojom ljubavi, svojim zagovorom, svojom samozatajnošću,nas nježno vodi do svog sina.
Bila sam na Križevcu,po najvećoj vrućini...ja koja baš i nemam neku kondiciju,popela sam se moleći krunicu,bez ikakvog problema,eto to je milost koju nam Bog daje.
Ne znam što da vam još pišem,kako da vam kažem,ali podjelit ću s vama jedan od najljepših trenutaka tamo,a taj je bio kada smo uvečer bili u Crkvi,na klanjanju, na otvorenom.Nebo je bilo puno zvijezda,a sve je obasjavala hostija koja je tako svijetlila u noći.Naš Gospodin,Isus Krist u presvetom sakramentu, dao nam je sebe i otjerao svu tamu oko nas.Tisuće nas je molilo Oče naš na latinskom,ja sam molila a nemam pojma sa latinskim osim ono Pater noster.A onda na kraju...pojavila se slika naše Gospe na ekranu, i mi svi zapjevali "Gospa kraljica Hrvata".Meni je srce htjelo iskočiti iz grudi, i tada sam shvatila što je majka učinila za sve nas, i za mene.Pozvala me u Međugorje,da me dovode do svog sina.A ja zahvaljujem Bogu i Duhu svetom što me potaknuo da poslušam njen poziv.

Evo,to je to za sada,ako stignem napisat ću vam još kako sam doživjela posjet zajednici Cenakolo (isprika odmah vjrejatno se drugačije piše) i što sam tamo vidjela.

Za sada, sve vas ljubim, i pozdravljam i šaljem obilje Božjeg blagoslova.


Bvb :grlim te:



:grlim te: :twisted:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 ruj 2012 10:00 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 20 srp 2009 21:37
Postovi: 1065
Podijelio: 10 zahvala
Zahvaljeno je: 33 zahvala
Magda jako lijepo svjedočanstvo Božje milosti i ljubavi...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 ruj 2012 21:10 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 lis 2007 20:13
Postovi: 971
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Predivno draga Magda, tako si to lijepo napisala, neka te Bozja ruka prati i nasa Majcica draga.
______________________
VJERU IMAJTE VJERU.
BOG JE LIJEK I LIJECNIK.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 pro 2012 20:32 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3249
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 14 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
evo još jedan mali detalj o Božjem uplivu u moj život.
Danas sam kao i obično otvorila poštanski sandučić.Unutra je bilo pismo moje prijateljice koju nisam dugo čula,s kojom sam tako često razgovarala o vjeri, i govorila kako je lijepo ljubiti Boga, i koliko nas Bog ljubi.Ona je bila u to vrijeme nekako "na pola puta".I eto u pismu ona meni piše kako se moli za mene svaku večer i pošalje mi dar,knjigu svjedočanstva od Joyce Meyer-Objava Božje ljubavi.
Ja sam bila tako sretna,toliko me to obradovalo,i rekoh samo hvala ti Gospodine,velika su djela Tvoja.
Morala sam ovo podijeliti s vama tako sam sretna zbog nje.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 pro 2012 20:36 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 20 srp 2009 21:37
Postovi: 1065
Podijelio: 10 zahvala
Zahvaljeno je: 33 zahvala
Hvala draga Magda tvoja me svjedočanstva uvijek razvesele... :a1250: :b112: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 srp 2015 09:14 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 13 srp 2015 14:28
Postovi: 45
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
predivno :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 15 lip 2017 09:50 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 15 lip 2017 09:34
Postovi: 12
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
lijepo :b112:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 10 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 3 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr