www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 ožu 2024 10:27

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 205 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov: Re: Ela bredi
PostPostano: 28 vel 2013 15:02 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 20 srp 2009 21:37
Postovi: 1065
Podijelio: 10 zahvala
Zahvaljeno je: 33 zahvala
Draga ela moram priznat da se divim ovom tvom potezu,.Vjerujem da te Duh Sveti vodi i da ti je On pomogao da doneseš ovu jako bitnu životnu odluku.Bit ćeš u mojim molitvama.BTB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Ela bredi
PostPostano: 28 vel 2013 19:56 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6381
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
ela bredi napisao:
Eh, skoro je 6 godina otkad sam došla na ovaj divan Forum.....dala bih sve da se mogu vratiti tih 6 godina unazad i da imam 27, a ne 33 godine! :D Tad se ove promjene ne bih bojala, nego bih joj hrlila ususret s najvećim osmijehom! :D


Hvala ti draga Ela na tvojim iskrenim i ljepim svjedocanstvima... :grlim te:
Pratim te od prvog dana...iako ti uvjek ne odgovaram na tvoje postove... :b206:
33 godine,koje ljepe godine..donosis odluku koja ce sigurno imati nesto posebno u tojem zivotu..
Nemoj nista mijenjati...samo hrabro dalje... smajlic8 smajlic8 smajlic8 smajlic8 smajlic8 smajlic8
Uvjek se mozes obratiti za :a1250: ..tu smo.. :grlim te:

Neka te blagoslovi Gospodin i neka te čuva! Neka te Gospodin licem svojim obasja, milostiv ti bude! Neka pogled svoj Gospodin svrati na te i mir ti donese!
U ovoj odluci i novom poslu..!
:b112:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Ela bredi
PostPostano: 28 vel 2013 21:45 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 svi 2010 09:23
Postovi: 750
Podijelio: 60 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
"..toliko je tu bilo druženja da svih ovih 10 godina ja nisam ni izlazila jer nisam imala potrebu - nije bilo dana da u sklopu posla ne bih primila barem 10 poziva na kavu, ručak...od zanimljivih i dragih ljudi....gotovo svi su poželjeli osim poslovnog odnosa, ostvariti i prijateljski odnos. (...) bilo je lijepo biti okružena takvom pažnjom i uzvraćala sam koliko sam mogla i smjela. Vjerojatno mi i zbog toga do dana današnjeg ne nedostaje ozbiljno to što još nemam muža ni svoju obitelj...jer nikad nisam ni na sekundu osjetila usamljenost....
.....dala bih sve da se mogu vratiti tih 6 godina unazad i da imam 27, a ne 33 godine! Tad se ove promjene ne bih bojala, nego bih joj hrlila ususret s najvećim osmijehom!
Novi posao bit će promjena cijelog života
!

Ovo sam ja ostavio za kraj:
"Nisam sigurno uspjela prenijeti situaciju u kojoj sam, vjerojatno vam i nije jasno što me zapravo muči, ali ipak vas molim - sjetite me se u molitvi!"
-Mislim da barem NEKI naslućuju...
Čestitam ti Ela! Ostalo, što ide uz to, "neka ne zna ljevica što daje desnica":)
Mir i svako ti dobro u posve novom životu, ai ti i sama znaš da je SVE život. Život je stalna mijena!
Kad bi valjalo da sve bude isto, monotonija i jednoličnost bi nas počele ubijati. Ti si hrabro koraknula SAMA u tu mijenu, ne čekajući da nekakav "fitilj" to učini.
Bog sa svakim ima plan, a ako ti je osigurao i novi posao - čemu strahovanja?
Naprijed! Nisi sama!
A forum...on nikamo ne odlazi...Čekat će na tvoje postove baš kao i do sada :)))
BB!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Ela bredi
PostPostano: 28 vel 2013 22:13 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3249
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 14 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
Nema straha draga.Učinila si najodvažnije,vidjela da možeš,sada samo naprijed.Bog te voli.

:grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Ela bredi
PostPostano: 01 ožu 2013 10:37 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
HVALA VAM, DRAGI I MILI MOJI!

Zaista ste mi velika podrška i utjeha i sretna sam što ću vas zauvijek imati uza se na neki način!! Ipak smo mi udovi istog Tijela, hvala Bogu!!! :D :D :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Ela bredi
PostPostano: 19 ruj 2013 13:08 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 28 kol 2009 11:42
Postovi: 1552
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 62 zahvala
Nisam 100 godina bio na forumu, al sam vidio onu začetanu teme s onim laikom Dencom i vidio šta je napisala forumašica ela bredi :"Ovo je jako ozbiljna stvar.

Mnoga su slomljena i zaluđena srca i tijela ostala nakon druženja s Mirkom. Ja još dandanas nekad imam napast ili kako to već nazvati: Nisam li pogriješila? Nisam li optužila krivog čovjeka? (Mirka)
Jer imao je divne kvalitete i jako voli Isusa...i ljude....

Ali NIJE bio u skladu s Bogom...ipak se otkrilo da nije na pravom putu, iako je taj put silno podsjećao na pravi put, onaj uzak, skroman Božji put pun trpljenja.


Te je ljude zaveo sam Sotona, iz razloga kao što kaže Elenora - bio je ljubomoran na njihovu ljubav prema Isusu i njihove Božje darove....

Takvi ljudi ulijevaju veliko povjerenje.


Molim vas, sjetite se u molitvi Trape...te divne djevojke koja je bila članica našeg Foruma...nisam je ni čula ni vidjela godinu dana...tko zna što je s njom....Nadam se da se možda spasila ili da se spašava. Nisam mogla doprijeti do nje i uvjeriti je da Mirko nije u pravu.
On zna da "neki pišu zlo za njega po forumima"..i tu zasigurno misli na mene....ali ja ne pišem zlo...pišem samo istinu....i znam da on nije zao čovjek, zapravo je jako dobronamjeran - ali ZAVEDEN. Uvjeren da trpi progone zbog Isusa i znam da puno trpi, ali nije svjestan da je ipak na krivom putu....
"

Daj reci šta je s tom curom koja ima nick Trape jel još slijedi tog manipulatora Mirka il je došla pameti???


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Ela bredi
PostPostano: 19 ruj 2013 14:02 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 svi 2010 09:23
Postovi: 750
Podijelio: 60 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
Johny, pozdrav!

Trape napisao:
Hvala Mary..doživljavam Boga...baš ovdje i osjećam duboke promjene u sebi u proteklih par dana :) :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:

Postano: Uto ruj 22, 2009 7:26 pm
.
To joj je zadnji post...Kao i od Ele Bredi: Pet ožu 01, 2013 11:37 am
Ne znamo što je s njima...barem ja.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Ela bredi
PostPostano: 19 ruj 2013 14:54 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 pro 2007 10:44
Postovi: 275
Lokacija: Stolac
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ela je promijenila posao, sad je u nekoj agenciji ili nešto slično i vodi grupe po svijetu. Tako da je odsutna po par mjeseci i to je razlog pretpostavljam zašto je nema.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Ela bredi
PostPostano: 19 ruj 2013 15:08 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 28 kol 2009 11:42
Postovi: 1552
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 62 zahvala
zdrave napisao:
Johny, pozdrav!

.
To joj je zadnji post...Kao i od Ele Bredi: Pet ožu 01, 2013 11:37 am
Ne znamo što je s njima...barem ja.


Pozdrav.
Nisam se sjetio pogledat kad je zadnji put postala. Uglavnom ko što sam napisao sam me zanimalo jer se oslobodila tog manipulatora i ustabilila se jer sam čitao onu začetanu temu i ovu cijelu pa sam vidio da piše da taj lik Mirko manipuliše s njom, pa reko kud nabasa na budale i idiote. Inače pun kufer mi je pročitat il ćut od ljudi kakvih se manipulacija ima po nekakvim molitvenim zajednicama i karizmatskom pokretu, pogotovo kad krenu spike o "sustavu međugeneracijske solidarnosti u grijehu."

EroM napisao:
Ela je promijenila posao, sad je u nekoj agenciji ili nešto slično i vodi grupe po svijetu. Tako da je odsutna po par mjeseci i to je razlog pretpostavljam zašto je nema.


Za žensku koja piše pod nickom ela bredi me baš i nije zanimalo di je i šta je, neg za ovu drugu, al fala svejedno.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Ela bredi
PostPostano: 19 ruj 2013 16:03 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 ožu 2007 14:07
Postovi: 714
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
evo da ja najnovije informacije koje znam podijelim...

zadnje što sam čula od Elice da Mirko i dalje luta po Crkvama ( što nema ništa lošega, sam pater Smiljan je rekao kako mu ne može to zabraniti što je i logično) jedino postoji opasnost da vreba "slabe" duše i zavodi ih "svojom" pobožnošću... druženje po stanovima, kasno večernjim molitvama, to su većinom potpuno opsjednute djevojke itd..

Evo ja ga nekoliko zadnjih dana viđam u Marije Pomočnice na knežiji, sjedi u prvom redu, ono što me čudi je njegovo držanje, svečenika ne gleda u oči za vrijeme čitanja Božje riječi, trese se naprijed nazad lagano, hoda golih nogu otvorenih ljetnih sandala, a neki dan je bila sa njim i jedna mlada djevojka sa njime, imala je reakcije ( krikove i trzaje ) kod čitanja Božje riječi ( svaki put kad se spomenulo TRPLJENJE Isusu za ljubav, poslanica sv.Pavla )

znam da je ta Trape imala duhovnih problema, sa demonskim uznemiravanjima, možda je to ona... :roll:

ubiti žalosno je to...

nije mi jasno kako sotona ne reagira kod Pretvorbe, Pričesti ... išla sam ga pogledati u oči ali ili ne želi i ne može....

O Bože dragi, čuvaj svu svoju dječicu od vukova u janječoj koži... :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 205 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 4 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr