www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 26 tra 2024 07:31

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 
Autor Poruka
 Naslov: Allegra
PostPostano: 21 sij 2009 13:13 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 18 lis 2007 20:30
Postovi: 165
Lokacija: Split
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Primila sam dva puta bolesničko pomazanje iako fizički nisam bila bolesna. Prvi put sam primila pomazanje na duhovnoj obnovi kod vlč Suca. također nisam znala smijem li, pa sam se posavjetovala sa svećenikom koji me dan prije 8ili taj dan, ne sjećam se) ispovjedio. Pitala sam njega jer je po ispovijedi znao u kakvom stanju se nalazi moja duša. Znao je da mi je potrebno ozdravljenje. Primanjem tog sakramenta makla se zavjesa krivih poimanja života i svijeta oko mene i prihvatila sam Isusa u svoj život. Okrenula sam tada život, baš preokrenula za 180...Tj dopustila Isusu da promijeni sve u meni.
Od tada živim sasvim drugačije.
Drugi put sam primila bolesničko pred odlazak u rodilište. Svećenik je predložio. beba je bila okrenuta na zadak i tako se i rodila. Nije bitno ono što sam osjećala primanjem tog sakramenta, iako je osjećaj fantastičan. Bitniji od tog divnog osjećaja je onaj plod tog sakramenta. Prvi put dakle, svoju životnu lađu sam okrenula u pravom smjeru,a drugi put sam bez problema rodila tu bebu okrenutu naopako. da, rodila se tako, bez okretanja i to s nevjerovatnom lakoćom i za nju i za mene. Nisu mogli vjerovati doktori da je moguć takav porod. Sigurna sam u oba slučaja da je ogroman bio učinak bolesničkog pomazanja.
Onaj prvi put....spasio je moju dušu i moju obitelj, Isus, po bolesničkom pomazanju.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 44 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr