www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 03:09

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 
Autor Poruka
 Naslov: Ekumenista
PostPostano: 21 sij 2009 13:16 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 05 pro 2007 12:21
Postovi: 70
Lokacija: Dubrovnik
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Nakon pada Vukovara,,,negdje ovih Božićnih dana , posjetio sam rođake kod kojih je bila naša daljnja rođakinja kojoj je sin ostao kao Hrvatski borac u Vukovaru!Našao sam ih sve uplakane jer su čuli bili da je ranjen i vjerovatno ubijen.Rekao sam im,,,:"Dobro je,nećete plačom njemu puno pomoći,molite se Bogu,možda nije ubijen,jedino ga Bog može spasiti!"
Iako sam kao vjernik odlazio i u Katoličku crkvu i Protestantsku (oni su mi naime pomogli da se od ateiste vratim Bogu),bilo mi je simpatično to što sam vidio na Bogosloviji da se svećenik-profesor uvjek okrene križu prije molitve,,pitao sam ih imaju li križ neki.Iamli su samo krunicu!Objesili smo je na zid,okrenuli se ka križu i ja sam rekao da ćemo moliti zajedno najprije "Oče naš" pa ću ja moliti sam svojim riječima (spontanu molitvu) a onda ćemo na kraju moliti "Slava Ocu".Nakon "Očenaša" ja sam molio:"Bože molimo te za tog mladića,spasi ga,,čuvaj,,učini čudo i nedaj da ga ubiju,,daj da preživi i nek služi tebi!".
Nakon nekoliko dana smo dobili vjest da je živ.Kasnije smo saznali da je bio ranjen,skrivao se i našli su ga!Četnici su ga htjeli ubiti,,,i to je bilo baš nekako u to vrijeme kad smo molili!No ,Bog je dao da je baš tad naišao Jugooficir koji mu je bio oficir u bivšoj vojsci baš ored rat i on ga je spasio jer ga je prepoznao!Neki bi rekli ,,,slučaj.Ja kažem ...Bog jer takvih "slučaja"sam doživio puno puta!Hvala Bogu!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 18 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr