www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 18 tra 2024 15:17

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Santino
PostPostano: 21 sij 2009 13:21 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 21 stu 2007 09:03
Postovi: 62
Lokacija: Rijeka
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Dragi moji.

Tesko mi je bilo svih ovih dana , toliko tesko da sam se htio javiti nekima od vas na pp ali sam ipak nekako izdrzao.
Od kad me je Majcica u trenu ozdravila ovo mi je bila najteza kusnja. Prije su uvijek dolazile u valovima i samo jednom zajedno u trenutku ozdravljenja: duboki mir i spokoj, neopisiva radost, silna ljubav prema svima.
Sjecam se jednom kada mi je dusa umirala od tuge opet bez ikakvog razloga i meni do tada nepoznato stanje, trajalo je samo dva sata i htio sam definitivno odustati od svega. Rekoh ja; nije ti ovo za mene Majcice i stvarno sam mislio sve napustiti vratiti se starom nacinu zivota, legnem postrance u krevet i nakon par minuta smiluje se meni bjednom crvu , "cujes li me Majcice", preplavi me silna ljubav i radost. Od tada obecao sam Njoj i Gospodinu da necu vise nikada ni pomisliti na odustajanje.
Kod ove zadnje kusnje pocnem ja opet kukat kako mi je tesko i da ne mogu vise , kad se bol duse toliko poveca da se nisam imao volje ustati iz kreveta. Ostao sam sam bez duse i srca samo tjelo i tako danima. Povremeno bi provirio kao mis iz mekinja kroz prozor. 23. 12. 2007. zove stari prijatelj iz kafica i kaze da me ceka i poklopi.Napustio sam staro drustvo, ali ipak radi prijatelja spremim se i odem.Naravno odmah sam pozalio.
Odmah sa ulaza zapljusnu me buka, razuzdanost, pijanstvo, "dame" noci.
Usljedise razna pitanja, kao na cemu si, jesi li na winstrolu - steroid za definiciju tjela. Kazem ja nisam. kile su ostale u Medjugorju ali nisu shvatili. Ovi drugi me zovu pusiti travu i da idemo gledati clip kako teroristi kolju taoca, kao to je bas fora, gledam ja u cudu di sam dosao kad pocne tuca.Dva rabijatna mladica pocnu se sakatati u kaficu i jedini se ja zaletim i razdvojim ih.Ovog jaceg zagrlim i poljubim, a ovom drugom se okrenem i pruzim ruku. Drzao sam ruku dugo u zraku i prihvatio je ipak.Cudom sam ostao bez ijedne ogrebotine.

Tada se okrenuh i bez pozdrava odoh svojoj kuci. Koja mi je vec iz daljine pocela nekako posebno svjetliti mirom.Jos malo da prodje kusnja i opet ce me zapljusnuti silna Gospodinova ljubav. Znam to.
Kao sto znam da ste onaj svjetleci mir koji se vidio iz daljine svi Vi na tt.

Volim Vas


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 sij 2009 13:44 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 21 stu 2007 09:03
Postovi: 62
Lokacija: Rijeka
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
ela bredi napisao:
Kako me sve nešto čudno pritiskivalo, htjela sam se oduprijeti tome, ali nisam mogla

To ti je mene moja ela mucilo godinama, ali u ranoj mladosti. I to samo na ledjima dok sam spavao. Znam da nesto dolazi i pocne od nogu, polako se penje, a ja ne mogu ni prst pomaknuti. Tada kao da se predam i pocne neko gusenje ,pritisak, grozno.Cijelo vrijeme bio sam svjestan svega. Bilo me strah ici spavati, znao sam sto me ceka. To bi dolazilo i dva puta tjedno.
Nakon godina mucenja dosao je neki covjek sa neka dva tranzistora, kojeg sam ja nazvao, i otkrio snažni podzemni tok, i rekao gdje da premjestim krevet.
Kad sam premjestio krevet, sve tegobe su nestale. i to sam sve zaboravio.

Prosli petak isao sam u 19 sati na ispovijed i Svetu Misu.
Bilo mi je strasno zima i pocnem ja s papirica citati grijehe , kad kaze mi svecenik ," polako polako... najprije ne galami, tise malo"..
Isptivao me je o svemu pola sata, iako je bilo strasno hladno, znoj s lica
tekao je iz mene, gledam kako tece i pada na onu jelovu dasku, i pomislim na trenutak joj procurit ce mi znoj van, a ljudi ce misliti da sam se popisao u gace.
I onda se sjetim onog covjeka s dva "tranzistora" i podzemnih voda.Da skratim.
Rekao sam mu da znam da visak dolazi od sotone, a on meni da ne dolazi visak od sotone i od koga sam to cuo. Nesto sam se iznenadio.
U stvari koriste ga i zidari kod zidanja, kao i rasljari za pronalazak vode,
mozda je na to mislio , ja ga nisam u svezi toga mozda i dobro razumio jer sam bio u nekoj vrsti agonije.
Opet moje cvrsto uvjerenje je da ukoliko se koristi u neka pitanja , lijecenja i sl. spojite se direktno s vragom.
Uglavnom taj svecenik , rekao mi je neke stvari sto sam samo ja znao da
sam radio. Poslje kad smo zavrsili sa ispovjedi, izasao sam van kao da me je netko polio lavorom vode.
E sad opet san. Tu noc legnem i kao da je stvarnost, svega sam svjestan. Molim se ja i odjednom necija ruka zavuce mi se pod majicu i stavi mi dlan na srce. Osjecaj, ne mogu ga opisati. Dlan nije bio ni hladan ni topao, nije me bilo strah, samo sam molio i osjecao dodir. Trajalo je dosta dugo oko desetak minuta.
Sto se tice sotone , pljujem mu u lice i izrugujem gdje god to mogu. Prozdire nam nezasticenu mladost. Kukavica... a sto mi moze, kad sam spreman sada dati zivot za Krista. Volim Te Isuse , Volim Te Kraljice Mira koja si me ozdravila u trenutku 31. 08. 2007.
Joj oprostite na duzini.....
Toliko ela bredi , nego jeli se ti mozda na mene nesto ljutis.
BVB :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 sij 2009 13:45 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 21 stu 2007 09:03
Postovi: 62
Lokacija: Rijeka
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Evo da podjelim s Vama jedno od mojih malih cuda, a koje sam vec ispricao jednoj nasoj clanici. U zadnje vrijeme često sam gledao film Love Story iz 1970. Po stotinu puta bi vraćao onu scenu kad mu ona kaže da joj je stalo ili kad ga čeka
uplakana pred vratima... i cmizdrio. Toliko da sam cak i video clip stavio pod duhovnu i nor. glazbu 31.12.2007., a prije samog dogadjaja.
Stalno me je mučila ona rečenica da u ljubavi se nikada ne mora reći da ti je žao. Ipak je to samo film, zašto mi to toliko znači......
I onda 14. 01. 2008. kod izrade onog dvd-a od ercegovca, kad sam stavljao automatske polusatne točke , gdje će se dvd zaustaviti kod brzog premotavanja, na drugoj točci ,
baš na tom mjestu progovori vlč. Zlatko Sudac i kaže da je čitao taj roman i ponovi tu rečenicu iz "mog" filma, ne citiram: ljubav znači da nikada ne moraš reći da ti je žao, jer ako ljubiš onda s pravom od ljubavi očekuj ljubav i odgovor ljubavi.Po meni to je negdje 1:30000 slučajno.
Možete zamisliti koliko sam bio sretan na dobivenom odgovoru i od koga.
Možete zamisliti koliko sam svjestan silne ljubavi, od zozy, moye, toye, fiducie, vikice, marije-nade,ele bredi, maranathe....oprostite sto sam samo nabrojao one koje "poznajem"....
nadam se da ce se to poznanstvo siriti, i da ce mo se vidjeti svi i u zivo, kad tad.
A Vama nabrojane HVALA sto cesto zaplacem od srece , kada Vas se sjetim. :grlim te:

BVB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 12 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr