www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 ožu 2024 07:12

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 
Autor Poruka
 Naslov: Mario23
PostPostano: 21 sij 2009 13:43 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 12 stu 2008 10:35
Postovi: 1008
Lokacija: Split
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Evo da se i ja malkicu prikljucin.

Ja sam Mario iz Splita, 22 godine, student.
Naime, od svoje 15 godine puno puno mi je tesko bilo do danas, neugodno mi je pricat sta je, ali uglavnom sta je bitno rec je da kad god zazovem Gospodina, UVIJEK uspijem.
Uzasno san tesko prosa srednju skolu. Dosa san na prijemni za ekonomski fakultet, molia san Gospodina, upa san na fax bez placanja.
Molia san Boga da mi posalje tada kada san bia puno usamljen malog Anđelčića (curu) da me cuva, mazi i pazi. Nakon kratkog vremena od toga upozna san preeeeeeekrasnu curu, najljepseg Anđelčića na svitu.

I jos milion milion stvari.

Na primjer, zbog svoje lijenosti i gluposti naravno da nisam prosa taj ekonomski fakultet jer nista nisam ucio, i naravno da mi je cura otisla studirat u Zagreb i nju sam izgubio.
Ove godine sam upisao slican ekonomski fakultet, ucio sam, i evo sad mi je zavrsio prvi semestar imam sve 5 (petice) :P
Ali moran napomenit da sam se prvi put od osnovne skole tada potrudio uciti. (u osnovnoj sam sve imao 5.0 i uvijek bio 1 u skoli i predstavnik skole iz matematike).

Sa tatom svojim ne pricam vec 5 godina, u biti nesijecam se kad sam zadnji put pricao. A ovo mi je bilo najvaznije vrijeme kad mi je tata puno triba :(

Uglavnom, danas, nakon svih problema koja san ima, uz samo Boziju pomoc ja sam ambiciozan, jak i dobar decko, koji ce sljedece godine ici u Zagreb studirat, tia bi gore upisat Ekonomski fakultet. (opet ispocetka, ali nema veze, sve cu to napravit samo da mi obitelji sutra ima krasan zivot, da mi dica budu lipa na tatu i da mi zena moze leeežat do mile volje i nista ne radit ako ne zeli, zelim se puno puno trudit). hehe


p.s strasno mi je drago vidit da ima dobrih ljudi, neki su me puno dirnuli sa svojim pricama i kako razgovarate da uvik proplacen kad vas citan. Totalna ste mi inspiracija.


eto, a sad iden gore u onu prvu rubriku se predstavit
:mrgreen:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 8 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr