www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 14:34

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 
Autor Poruka
 Naslov: -anna-
PostPostano: 21 sij 2009 19:20 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 pro 2007 14:23
Postovi: 193
Lokacija: negdje u oblacima...
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Dragi moji... vidim da se u zadnje vrijeme po ovoj temi dosta povlače svjedočanstva vezana uz strah... pa sam mislila da će biti najbolje da posvjedočim ono što je Gospodin učinio za mene upravo po tom pitanju :mrgreen: ...naime... ja sam se prije svega užasno bojala... u meni je konstantno prevladavao strah i nemir... stalno sam bila u nekakvom iščekivanju nečeg loše... nisam uopće mogla normalno funkcionirati... bilo me je užasno strah škole... pa onda i faxa... da ne govorio o profesorima i ispitima... kao i smrti... ne toliko moje vlastite koliko smrti mojih bližnjih... posebno roditelja... stalno sam razmišljala o tome što bi se njima moglo dogoditi... često sam se znala buditi po noći sa strahom... da mi je tata možda dolje umro... a da ja to ni ne znam... jednom sam čak bila krenula na spavanje... uvjerena kako ću ja sigurno tu noć umrijeti... :roll: i tako... to se tako ponavljalo iz dana u dan... konstantko su me pratili strahovi... često bi me pratili i za vrijeme molitve... uvijek sam osjećala ko da me zlo promatra... da će mi nešto učiniti... pratili su me i na faxu... ma svuda... isto tako me je uvijek pratio i osjećaj manje vrijednosti i to da su svi bolji i pametniji od mene... no dobro, da sad ne duljim... ono što sam vam ja zapravo htjela reći je to da je mene moj Gospodin toga svega oslobodio... :mrgreen: ja sam se trudila i molila... predavala sam mu to svaki dan... i na zadnja dva blagoslova On me je toga svega potpuno oslobodio... više nema straha... više nema neprospavanih noći... više nema noćnih buđenja obavijenih užasnim strahovima... sad je samo mir, mir i mir... sada spavam ko mali top... da čak ni budilicu više ne čujem :oops: ... a što se tiče faxa... više nema straha... drhtanja i sl. reakcija koje uzrokuje upravo strah... više nema ničega... moj dragi Isus je to sve odnijo daleko od mene... :wink:

Hvala mu na svemu... :twisted: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 16 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr