www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 25 tra 2024 09:30

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: žojana
PostPostano: 21 sij 2009 19:24 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 03 tra 2008 20:22
Postovi: 32
Lokacija: hrvatska
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
MIR S VAMA BRAČO ISESTRE.
čitam vas dugo i sad vam se priključujem,lord- čestitke treba se samo boriti jer svaki dan je borba neodustati.
prije par godina sam imala obračenje,nisam prije bila revna i trebalo se je na mene poraditi,kada sam se počela mjenjati onda sam i progledala ali taj dan kada sam dobila tu milost,u meni je gorila vatra i sve je pjevalo iz mene ALELUJA nisam niti znala šta u prijevodu znači to sada znam,dobila sam dar u jezicima nakon devetnice na duhove i ustrajnost u molitvi od kada sam se probudila svaki novi dan je moj blagoslov i sad sam sretna zbog male stvari,prije sam sebe osuđivala da sam u mladosti griješila i sad mi se to vrača a sad znam da to nije tako,da me BOG voli onakvom kakva jesam i da sam otkupljena,dobila sam dar pjevana,čitanje božje riječi i ljubav
ja sam sretno božje dijete.ALELUJA


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 sij 2009 19:24 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 03 tra 2008 20:22
Postovi: 32
Lokacija: hrvatska
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
prije godinu dana sam dva mjeseca molila za obiteljsko stablo po 15 dana za svakog roditelja isto tako i za suprugove roditelje ,obavezno moliti zštitnu molitvu ili najprije se posavjetuj sa nekim to ti zna biti jako teško nakon molitve mjesec dana če biti zatišje kasnije dolazi kušnja izdržiš li pola posla si obavio uz božju pomoč,meni se je svašta događalo padala sam iz čista mira sa tri metra visine bacalo maje na sve strane samo da ne idem na misu jer sam svaki dan išla na misi i prikazivala po jedno koljeno gospodinu i u njihovo ime tražila oprost moltva je nešto predivno za obiteljsko stablo imala sam i navještenje u molitvi djetešce me je tražilo da se krsti nisam niti znala da sam imala brata koji je moja majka abortirala kada sam mamu pitala sva se okamenila jer nije znala kako sam to doznala


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 sij 2009 19:25 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 03 tra 2008 20:22
Postovi: 32
Lokacija: hrvatska
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
pošto sam se doselila iz druge države mislila sam da se u svojoj župi za čitanje treba biti neko ko izabire župnik a ja sam imala takvu želju da čitam samo jednom da stanem za ambolom,molila sam veliku devetnicu i tražila od isusa da mi udjeli tu milost i čekala prošle godine sam bila na otoku prvić kod don.bože tamo sam po prvi puta čitala riječ božju nemogu vam, opisati šta sam osječala bila sam ispunjena duhom svetim cijelo dopodne sam bila u samostanu i pred presvetim sam pjevala i slavila gospodina sama samcata a imala sam osječa da samnom pjevajusvi nebeski anđeli,nakon točnp tri mjeseca sam podrugi puta pozvana da čitam kod vel. sudca, i svaki puta je bio prvi petak.poslje nove godine na nedeljnu misu u molitvi sam osjetila kao da mi netko šapnuo danas idi u sakristiji i reci da želiš čitati več sljedeču nedelju sam stajala za ambolom i molia isuse proslavi se kroz mene i neka tvoja riječ dopre do svakoga sva sam drhtala a suze su same išle jer velika je milost bila za mene da mogu čitati riječ božju zahvalila se gospodinu i otišla,pošto živim u malom mjestu nakon par dana su me ljudi zaustavljali na ulicu da mi kažu da do sada nikada nisu čuli tako da neko čita i da ih je moje čitanje riječ božja dotakla ,samo sam se nasmješila i rekla slava isusu jer sam znala da je on bio uz mene.
imam toliko toga za posvjedočiti jer sam tolike milosti dobila da mogu knjigu napisati, ali neču vas gnjaviti več polako ču eto ovako kratko nekada nešto posvjedočiti.HVALA TI ISUSE MOJ


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 sij 2009 19:25 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 03 tra 2008 20:22
Postovi: 32
Lokacija: hrvatska
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
dva tjedna prije uskrsa svečenik je najavio da bi volio da na grobu isusovom obitelji čuvaju stražu i da se mole i ja sam se prijavila apošto nemamo djece a muž mi radi ja bi bila jedini predstavnik moje obitelji,dali je svečenik zaboravio na mene neznam ali kada sam na veliki četvrtak otišla da pitam u koje vrijeme da dođem kratko mi je odgovorio da je sve popunjeno došlo mi je plakati osječala sam se zakinuto,sutradan sam počela devetnicu božansko milosrđe i na samom početku sam malo razmišljala o tome i sve prepustila isusu.
velika subota ustala se rano i mislila sam idem ja bez obzira koja je obitelj tamo da se i ja pomolim,stalno sam nešto radila i nisam ujutro otišla negdje oko 13h. sam se spremila i otišla otvaram vrata od crkve a unutra nema nikoga ja i moj gospodin sami pomislila sam gdje su obitelji koji su trebali biti tu nije bilo nikoga kleknula sam pred gospodina i suze su mi potekle počela sam plakati od sreče i zahvaljivala sam gospodinu jer me je uslišao jer samo on je znao kakvu sam želju imala da budem taj dan kraj njega,molila sam razgovarala sam sa gospodinom i kada sam bila pri kraju počeli su dolaziti neke žene,izašla sam iz crkve sva ozarena od sreče i došlo mi je vikati na sav glas da svi čuju i da svi saznaju kakvog gospodina ja imam,kada sam došla do auta kraj vrata od vozača pogled mi je privukla krunica desetica je bila kraj mojih nogu to je za mene bilo znak od boga i poruka[nikada te neču zaboraviti ja znam sve tvoje molitve,hvala i slava isusu


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 sij 2009 19:25 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 03 tra 2008 20:22
Postovi: 32
Lokacija: hrvatska
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
na jednom seminaru duhovne obnove koji je držao radikovič molilo se za izljev ljubavi na neku voljenu osobu preko isusovog srca ja sam počela moliti za svoga supruga koji je ostao kuči osjetila sam takvu vatru da izlazi iz mene i da ide prema njemu gorila sam od ljubavi.
kada sam se vratila kuči MM je spavao probudila ga i nisam mu ništa govorila o seminaru tek če on meni:da znaš šta mi se desilo maloprije dok sam kaže u mraku ležao neka jarka svjetlos je uletjela u kuči i pravac nameni jako sam se uplašio i prvo što mi je palo napamet si bila ti pomislio sam da ti se nije nešto loše desilo a onda me je odjednom obuzeo neki mir i toplina i osječao sam se kao malo dijete u majčinom krilu ,samo sam se nasmijala i rekla to je isus došao da ti kaže koliko te ljubi, ostao je bez riječi.kasnije sam mu ja ispričala kako smo molili i što sam ja sve osjetila.aleluja


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 sij 2009 19:26 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 03 tra 2008 20:22
Postovi: 32
Lokacija: hrvatska
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
dugo godina sam živjela u drugoj zemlji gdje vjera baš i nije na prvom mjestu nisam niti u obitelji odgajana ukrščanskom duhu ipak me je nešto stalno vuklo u crkvi iako je to bila pravoslavna crkva i nisam iti riječ razumjela šta mole jedino sam mogla ponoviti aleluja,puno sam bola u svom životu nanjela svom gospodinu načinom kako sam živjela i svojim ponašanjem ipak gospodin me nije ostavio ,negdje kada sma imala 17 godina u meni je počeo neki nemir nešto meje tjeralo da moram iči na ispovjed a nisam niti znala kao se to obavlja nisam znala ni kome se obratiti ali ta spoznaja mi nije davala mira u to vrijeme nisam još primila niti prvu pričest niti krizmu,pitala sam svoju majku dali se sakrament ispovjedi obavlja u crkvi koja je bila u našem mjestu odgovor me zabezeknuo rekla mi je da ako se idem kod paroka ispovjediti cijela županija če biti s time upoznata ,skoro pa odustala nastavila sam tragati i jedan dan sam naletjela na časnu sestru zamolila je dam esasluša sve joj objasnila i ona mi je rekla da me ona nemože ispovjediti ali da če se pomoliti za mene i blagoslovila me je *97god. doselila se u hrvatskoj još prvu nedelju po dolasku sam otišla na misi i osjetila sam da tu pripadam bila sam gladna isusa,samo nakon 6 mjeseci sam obavila sakramente prve pričesti i krizmu dok sam poprviputa blagovala kruha života svjesno ispovjedila svoju vjeru i sa spoznajom da sam božje dijete bila sam sretna što se nisam izgubila na putu svoje potrage.jednom na seminaru kod sestre biserke sam joj ovo ispričala i ona kaže da molitvu koju sam isprosila od sestre koju sam srela u svojoj zemlji je bila toliko jaka kao da sam je ja sama molila i još mi je rekla da nisam slučajno došla ovdje več da ovdje imam puno toga za napraviti aposebno u obitelji gdje sam se udala da imam puno posla i samo treba moliti da se može to obiteljsko stablo spasi.po dolasku odmah nakon mjesec dana sam upoznala svoga supruga iako mi nije bila namjera se udavati božji naumi su bili drugačiji ali o tome ču drugi puta.slava isusu


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 sij 2009 19:26 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 03 tra 2008 20:22
Postovi: 32
Lokacija: hrvatska
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ŽELIM VAM POSVJEDOČITI O MILOSRĐEM BOŽJEM: u nedelju navečer sam otišla u bolnici posjetit jednu baku bilo je negdje oko 19h. znala sam da su posjeti završeni davno ali sam ipak probala uči i uspjela sam ta baka se je obradovala što sam jo došla ,na krevetu do prozora leži žena srednjih godina u teškoj agoniji jauče ,usta joj otvorena i samo jedan isti jauk izlazi to me je jako potreslo duša mi se je stisla i zaplakala sam nad njom je stajala mlada žena kasnije sam saznala da joj je to kčer nije dugo bila u sobi i otišla je,dok sam stajala okrenuta leđima toj ženi razmišljala sam šta mogu učiniti za nju,u svojo torbi uvijek nosim krunicu i svetu vodu znala sam da mi je samo moliti pitala sam ostale u sobi dali im smeta što ču se pomoliti za tu ženu niko se nije bunio uzela sam krunicu u ruke i stala kraj njenog kreveta i zavapila sam gospodina da svojim velikim milosrđem obuhvati svoje dijete i oslobodi je,da se može roditi u vječnosti,molila sam sa punim žarom i uzdala se u gospodina da če još te večeri doči po nju dok sam se grcala da ne briznem u plač osječala sam mir kako dolazi,žena je na jedan trenutak posve prestala jaukati, a onda je počela još jače ja sam samo vjerovala molila sam krunicu božansko milosrđe kada sam završila oprala sam joj lice svetom vodom i tiho joj rekla da če uskoro sve biti u redu neznam dali meje mogla čuti ali njene oči su puno govorile otišla sam iz bolnice i stalno sam o tome razmišljala navečer prije spavanja još jednom zavapih gospodinu da se sjeti te duše još nočas i usnuh ujtro kada sam se probudila stalno meje kopkalo i htjela sam nazvati da vidim ali niti neznam kako se žena zove,jučer sam nazvala svoju rodicu koja je išla baki u posjet jer u istoj su sobi ležali odmah sam je pitala i rekla mi je počinula je jutros u 5 h. tako su zapisali ali bolničarka je rekla da je umrla tokom noči znači prije pet ujutro,gospodin je uslišao moju molitvu tako munjevito kada sam čula to htjela sam plakati od sreče svojom molitvom sam izmolila spas za jednu dušu.VELIKO JE MILOSRĐE BOŽJE U NJEGA SE UZDAM,HVALA I SLAVA GOSPODINU.AMEN.ALELUJA


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 39 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr