www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 25 tra 2024 17:26

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 
Autor Poruka
 Naslov: cvjetič
PostPostano: 21 sij 2009 19:31 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 09 stu 2007 00:28
Postovi: 90
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Anchi_zagreb,drago mi je da si ovo podjelila sa nama,jer je meni osobno to tvoje svjedočanstvo dalo snage da se uvijek trebam oduprjeti tomu zlome što me želi zavesti i imati vjere i krenuti dalje sa Isusom i kad mi je jako teško, jer On kaže "Ne boj se jer ja sam s tobom.." da On je uvijek sa nama i razveseljuje nas,daje snage i kad nemamo volje za ništa,samo mu trebamo sve predati!
Evo i ja imam jedno kratko svjedočanstvo danas navečer sam bila na misi. Kad sam došla u crkvu bilo mi je dobro,no odjednom su me počeli tako jaki bolovi u trbuhu,da sam jedva stajala a sjedit mi je bilo teško,došlo mi je baš već neka muka od bolova. :cry: Ja si razmišljam što da radim da idem van,da odem doma ili da ostanem jer jedva stojim od boli,ali ipak mi misli prevlada zaključak da je bolje da ostanem da ću valjda nekako izdržati do kraja,a ako neću moći izdržati do kraja, trudit ću se da ostanem do djeljenja hostija,da primim Isuseka i tako dok ja razmišljam već bude prvo klečanje tj.podizanje tjela i krvi Kristove i ja kleknem i predajem sve Isusu,govorim mu Isuse ti si moje zdravlje itd. i kad ustajem bol je potpuno nestala,kao da je nije ni bilo,SLAVA I HVALA ISUSU!!! Zaista je divan i svakodnevno nas iznenađuje i toliko nas ljubi svojom neizmjernom ljubavlju! :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :D Volim te Isuse!!!

Naggar ovo ti je zaista super,svaka čast!!!


"..Gazda firme se zove ISUS..
.. a posao ti je ..jednostavan..
..moliš se za duše u čistilištu.."

:D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 39 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr