www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 23 tra 2024 08:46

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 
Autor Poruka
 Naslov: Maranatha
PostPostano: 21 sij 2009 19:36 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 24 lis 2007 19:06
Postovi: 667
Lokacija: ...more,more....
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
.....kako da složim 3 dana na brzinu...odluka je pala...danas na sutra..idem u Međugorje ...ja i stariji sin...
sami..suprug i mlađi sin ostaju doma....sve se mi međusobno dogovorili ...izblagoslivljali i odo...
kud i kako..neznam...zvala sestru moyu ..ja dolazim u Međugorje....naravno nije bilo puno diskusije s njom...moram do nje i tamo spavamo....
...još od trena kad sam krenula na put bilo je svakako samo ne onako kako sam ja planirala...
...popodne...pa večer....odlazak u Mostar ..gdje sam jedva dočekala da upoznam nama drage ljude s foruma...zozy i njenog supruga ,ivanu 7,diku,eroM,berna,avangarda i neizostavnog učenika...te naravno baku legendu...
..to su divni ljudi..prepuni ljubavi za Gospodina....vedrog i iskrenog srca....otvoreni za ljubav....
ajoj...a ja padobranac ....naravno upade na molitvenu...tako se posložilo...
...samo im još jednom želim ponoviti
-dragi moji čuvajte i njegujte to zajedništvo i ljubav koju ste primili od Gospodiina...miljenici ste Gospodinovi....predajte se ..Gospodina za ruku i krenite...nebojte se....
..malo je prilika kao ova koju ste vi dobili protekla 3 mjeseca...i kao što je trodnevnica.....divno slavite Gospodina i svjedočite.......
..slušajte vašeg fra Tomislava i pazite ga...to je jedan mudra i dobra duša...zna i ukoriti...a to je jaaaaaako dobro na izgradnju .hihihi
...I ja sam se napunila kroz vas ova 3 dana...kroz moyu
:grlim te:,njenu obitelj.....svih vas zajedno u mostaru :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:
toya... :grlim te:

a naša Majčica je brižno uvik čekala ....pomrsila mi planove sva tri dana....u nedjelju nam je podarila jednu iskustvenu zajedničku krunicu s djecom ...na podbrdu...dogodovština s našom djecom nigdje kraja...hahaha..pogotovu kad mole....

...eto.....kratko...

nemogu još opisati taj osjećaj kad sam bila sa svima ...kao da sam u Mostaru bila svako malo...vas ko da poznajem cjelu vječnost...
moya i ja bi se navečer pogledale ..i ...eeeej nemogu virovat da smo ode skupa..aaaaa...skoro se poštipale ,da ne usanjamo.....
..još manje opisati mogu kako mi je bilo kad sam odlazila...pozdravili smo se...a nismo se razišli...
cijeli put bio je nestvaran...uz kroničnu neispavanost .....koja nije ostavila posljedica... hahahha
...cilj...ispunjen...djete je bilo presretno ...naravno kao i majka...
Želim vam svima zahvaliti što ste imali moju obitelj u svojim molitvama...
:grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:
BVB

Šta još nego zahvaliti Gospodinu da mi je sve to darovao ...
HVALA TI I SLAVA GOSPODINE
smajlic22 smajlic22


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 15 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr