www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 24 tra 2024 09:56

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 10 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Dawn
PostPostano: 21 sij 2009 19:41 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 svi 2008 18:26
Postovi: 343
Lokacija: Lipa zemlja Dalmacija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi moji,

jučer sam se vratila iz Međugorja i već mi fali to mjesto...sigurno znate o čemu pričam.. :) bila sam tamo 3 dana, otišla sam jer sam osjetila poziv i vratila sam se drugačija, spoznala sam što je Majčina ljubav i koliko nas voli. Čim sam stigla, otišla sam na krunicu (tad još nisam znala da se Gospa svaki dan ukazuje u 18.40 ), klečala sam i nisam prestajala plakati...Nisam ni sama znala zašto plačem al sam osjećala da je netko blizu mene...Gospa.. :)
Bila sam u takvom transu...Drugo jutro sam krenula prema Brdu Ukazanja, išla sam neki drugim putem zakoji dosad nisam znala i odjednom se nađem pred Vickinom kućom gdje je bilo brdo ljudi... Nisam mogla proći prema Brdu Ukazanja i ostala sam s njima... Do prije nisam ni znala kako Vicka izgleda..Kao da je Gospa govorila kroz nju...Mislim da tamo nije bilo osobe koja nije pustila suzu dok je Vicka govorila...Njezine riječi su bile lijek za dušu...Nisam se mogla pomaknuti s mjesta, stajala sam tamo 2 sata dok je ona prenosila poruku na svim jezicima...Upravo kad sam krenla prema Brdu, gospođa iz suvenirnice me zaustavi i pita me odakle sam...Počele smo razgovarati i kaže mi da bi šteta bilo da se Vicka ne pomoli nada mnom kad sam već tu...Vratila sam se nazad i uspjela sam doći do Vicke - mislim da sam tada bila jedina Hrvatica tamo - i zamolila je da se pomoli nada mnom... :D i tad je počela 'igra sunca' na nebu...ma nešto prekrasno....Gospa je bila blizu nas i to su svi znali...Krenula sam na Brdo, moleći krunicu - mislim da nikad nisam molila tako žarko kao tada...Klečala sam pred zadnjom postajom žalosnog otajstva i osjetila jaki vjetar, stabla su se zatresla - Gospa je bila tu :D nisam se prepala jer sam u srcu znala da je to Ona i da čuje moje molitve...evo i sad se ježim dok vam ovo pišem...bila sam presretna... :D
Istu večer nakon mise je bilo klanjanje Presvetom oltarskom sakramentu i nikad prije nisam osjetila i vidjela Isusa kao tada....Osmijeh mi nije silazio s lica...bio je pred nama, ona živa Ljubav je bila pred nama...i liječila naše rane...Upoznala sam puno prekrasnih ljudi, stekla puno novih prijatelja i jako sam zahvalna zbog toga. Vraćajući se drugo jutro s Brda ukazanja, prolazila sam pored druge suvenirnice blizu centra i pogled mi je pao na jednu sliku...Gospa u agoniji, u naručju joj mrtvi Isus....ne znam zašto sam baš pogledala u tu sliku jer ih je bilo jako puno izloženih...osjetila sam oštri ubod, osjećaj užasa i ostala sam bez zraka...nastavila sam hodati ali osjećaj je ostao isti... Tad sam shvatila da mi je Gospa htjela poručiti da molim za one koji još ne poznaju Božju ljubav, a takvih ima i u mojoj obitelji...tad sam odlučila zavjetovati joj se na čistoću do braka (imala sam jako loše iskustvo s jednim čovjekom) i odlučila da je više nikad svjesno neću ražalostiti... Dovela me pred Vickinu kuću, čula sam je pored sebe na Brdu Ukazanja i pokazala mi je jedan mali djelić svojih osjecja kad je Isus umro... Dobila sam milosti i ja jednostavno nemam srca napraviti joj više išta nažao...jer je previše volim.... Molila sam za sve meni drage ljude, a to uključuje i sve vas ovdje :D nadam se da sam vam bar malo uspila prikazati kako mi je lipo bilo... nadam se da ću uskoro neke od vas i upoznati osobno... :D

Ljubim vas sve!!! :grlim te: smajlic22


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 tra 2009 00:42 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 svi 2008 18:26
Postovi: 343
Lokacija: Lipa zemlja Dalmacija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Želim s vama podijeliti nešto jako dragocjeno srcu mome...

U danima prije Uskrsa sam se intenzivno molila Gospi, molila je za pomoć u vezi mog zavjeta... Inače osjećam da je Ona uvijek blizu al ovaj Veliki tjedan je bio poseban...

Na Veliki četvrtak sam bila na misi i odjednom sam osjetila prekrasan miris, mješavina cimeta, cvijeća, prirode - ne mogu ga opisati riječima... U prvi trenutak sam pomislila da netko ima žvake od cimeta i počela sam pitati ljude oko sebe u zboru tko ima takve žvake... Nitko ih nije imao.
Opet sam ih počela ispitivati ako je netko stavio parfem od cimeta...Svi su me blijedo gledali. Otišla sam kući zbunjena. Istu večer nakon mise sam ovo ispričala jednom prijatelju koji mi je rekao da je taj miris možda bio namijenjen samo meni... I ja sam se obradovala na samu pomisao da bi to mogla biti Gospa... Zar sam ja dostojna da Ona dođe k meni??? Čime sam zaslužila toliku milost???
Došao je Veliki petak, svi na misi i evo ga opet - isti miris, svijeće oko Njenog kipa samo što se nisu ugasile od treperenja... a u meni radost. Srce samo što se ne raspukne od sreće. I tako tijekom cijele mise...
Naravno, opet sam ispitivala sve oko sebe da li netko ima miris od cimeta hahahah... kladim se da sam i Gospu dobro nasmijala s mojim sumnjama. Htjela sam još jednom provjeriti iako sam već i znala. Isti osjećaj 'nečije prisutnosti' sam imala u Međugorju kad sam položila zavjet.
Ista stvar se desila i na Veliku subotu. Opet je bila pored mene. Tri dana zaredom! O Bože, koje radosti... Sad joj se osjećam još bližom.
Zahvalna sam što sve mogu prepustiti Njoj. I znam da me neće iznevjeriti. Više nema sumnje - to je stvarno bila Ona.
I molim je da me dovede k Isusu. Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 tra 2009 07:08 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 07 vel 2009 11:04
Postovi: 107
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga Dawn ovo je baš prelijepo što ti se dogodilo i baš mi je drago što si napisala.Evo što se meni dogodilo,na Veliki Petak nisam mogla ići u crkvu i bilo mi je toliko žao,ali odjednom sam osjetila onaj poseban miris crkve i to u svojoj sobi.
Ako opet budeš išla u Međugorje javi se,ja živim u blizini.BTB :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 tra 2009 07:28 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Samo za nasu sestricu DAWN.

MOLITVA UZNESENOJ

Ti - Majko nad majkama
Ti - Majko Crkve
Pratiteljice naseg puta
Cuvarice naseg predanja
i Tjesiteljice nase ceznje.

Ti - u kojoj se Nebo nastanilo
i plodilo se za spasenje.
Ti - koja si u svojoj neznatnosti
Svetome se odazvala
i Svjetlo nam na svijet donijela.

Ti - u blazenstvu velicanja duse
tisinom duha prebirala si goruscinina zrna biserja.
Donijela si ih na svijet
I prikazala ih svijetu.

Zagovornice nasa na nebu uzeta
Uzor puta kojim hodimo
Kraljice,
Svojom uznesenoscu na nebo priteci nam i vodi nas
svijetleci nam doline kojima nam je proci.
Amen


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 tra 2009 08:24 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
PRELIJEPO, draga Dawn!! :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 tra 2009 11:39 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 tra 2007 15:52
Postovi: 961
Lokacija: ZAGREB
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
kako bi bilo dobro ponekad biti pored tebe sestrice. heheheh


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 tra 2009 12:44 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 lip 2007 13:01
Postovi: 784
Lokacija: na litici spremna da poletim visoko visoko
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
predivno draga sestrice i neka ti Bog udjeli snage za tvoj zavjet!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 01 svi 2009 00:08 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 07 tra 2009 14:37
Postovi: 18
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Stvarno prelijepo svjedočanstvo draga Dawn.
Nek te Otac nebeski blagoslovi jos vise, kako bi tu ljubav koja je na tebe izlivena mogla jos vise dijeliti s drugima.

Bog te blagoslovio :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 11 svi 2009 13:30 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 svi 2006 12:15
Postovi: 830
Lokacija: Sl. Brod, Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Predivno draga Dawn, drago mi je zbog tebe :D
Gospa želi pokazati svoju Ljubav svima nama, samo što ju ponekad ne možemo prepoznati u svoj silini i buci ovoga svijeta, u zatrpanosti obavezama...
Sada si vidjela, sad si sigurna, zato ustraj u svojoj odluci i moli :grlim te:

Ljubljena si kćer :grlim te: :grlim te: :grlim te:
Pusa i Božji blagoslov nek te prati :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 13 svi 2009 22:19 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 07 svi 2008 22:19
Postovi: 23
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:twisted: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 10 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 20 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr