www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 16 tra 2024 06:16

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Matyjesus
PostPostano: 21 sij 2009 19:42 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 tra 2008 21:01
Postovi: 1065
Lokacija: Negdje,.. daleko,..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Dragi moji,.. pokusala sam ovo malecko svjedocanstvo staviti u svjedocanstva,.. ali mi se ne otvaraju,.. pa sam tu odlucila pisati o neizmjernoj ljubavi koju osjecam prema Ocu, Bogu Nasemu,..
tek sam stigla sa molitvene pa sam jos pod dojmom,... pjevali smo,.. molili,.. citali Bibliju,.. zahvaljivali,.. i bas kad smo svi ostali u tisini, ispunjeni ljubavlju, a bez rijeci,... jedna mala curica,... koju roditelji jos uvijek ne ostavljaju u malenom vjeronaucnom vrticu sto organiziramo za vrijeme molitve,.. vec je dovedu da bude s nama,... e pa ta mala Judith, bas u tom trenutku kaze PAPI,.. (TATA) kako mi je dobro dosla ta rijec,... kao melem na srcu,... rekoh BOZE,... OVO JE STO TI DANAS JOS NISAM SRCEM REKLA A TAKO JE JEDNOSTAVNO,.. A TAKO ME PRIBLIZAVA TEBI,... OCE,... OCE,... i tako se ja predam tako divnom osjecaju kao dijete uz briznog oca,.. kad Judith kaze MAMI (MAMA) A JA,... O MAJCICE KOLIKO SAM TREBALA TAJ TRENUTAK,... DA TI ODAM VAZNOST U MOM SRCU DO OCA,,... JER OBICNO TEZIM DOSECI DO NJEGA,... ALI U TOM TRENUTKU MI JE TO MAMA DOSLO DO SRCA,.... BILA SAM KOMPLETNA,.. TO JE MOJA CIJELA OBITELJ,.. O BOZE HVALA TI,.. MENE VOLE MOJI MAMA I TATA,.. I JA NJIH,... KAKO JE TO BIO DIVAN TRENUTAK,... MOJ BOG ZNA DA GA VOLIM,... ALI TAJ TRENUTAK ME JE PREDAO NJEMU U POTPUNOSTI,... PREDALA SAM SE KAO MALO DIJETE MOJOJ RAJSKOJ OBITELJI,... I JOS UVIJEK SAM SRETNA ZBOG JEDINSTVA U MOJOJ OBITELJI,... NE MOGU VAM OPISATI KOLIKO SAM SRETNA KADA KAZEM RIJEC MOJA OBITELJ I SIGURNA SAM U NJU,... MOZE LI ITKO PONUDITI SAVRSENIJU OBITELJ? BOZE HVALA TI I SLAVA TI,... HVALA TI NA MALOJ JUDITH,.. JER ZNAM DA SI TI KROZ NJU MENE DOTAKNUO,.. HVALA TI MAJCICE JER SI ME KROZ JUDITH RAZNJEZNILA I PRIVUKLA K SEBI,..
NAS BOG ON JE SILAN BOG!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 svi 2009 14:32 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2009 00:08
Postovi: 732
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
draga matyjesus,predivno je ovo,tako nježno i jednostavno a tako jako. mi uvijek zaboravljamo na jednostavne stvari.a one su u sebi najdublje.i tako si me podsjetila na mog oca koji se predivno brinuo za nas ,sa svakom žrtvom ali nažalost uglavnom sa materijalne strane.
i toga nisam bila svjesna ali kada bi molila Oče naš podsvjesno sam prenosila sliku svog zemaljskog na Nebeskog Oca.zvučalo mi je tvrdo,nisam ga mogla osjetiti do kraja,onu neizmjernu ljubav i prihvaćanje.volim te takvu kakva jesi.tek kad me Duh Sveti nadahnuo molitvom onda sam saznala što znači riječ OTAC.on je i jak i nježan,i blag i oštar.on je sve ali uvijek LJUBAV!a sve to ovisno o mojim potrebama i na korist mome rastu.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 6 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr