www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 26 tra 2024 22:19

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Vlatka30
PostPostano: 21 sij 2009 19:45 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 12 ožu 2008 13:13
Postovi: 58
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
evo sad ulovila vremena da vam napisem,,,,,
ukratko,,,nalazimo se u tezem razdoblju iskusenja i izdrzljivosti(muz i ja) i na sve probleme koji nas stisli,,,dozivio mozdani udar,,,o Boze nisam ni svjesna bila kad ga to zadesilo,,kako me strah bilo,,,,odvezla ga na hitnu i preuzeli ga neozbiljno,,mlad je pa nisu vjerovali da ga to moze zadesiti,,,,i kad se situacija smirila kad doktori vidjeli sta je bilo,,,ustrcali se i brzo ga prikopcali na aparate,,da naglasim,,,33 godine ima,,,koji sok,,,cetvero djece doma,,mali placu kad sam se vratila hoce li im tata umrijeti,,,ma sta da vam kazem,,tesko,,,i onda molila sam se ,,,kao nikad u zivotu,,molila u sebi,,blagoslivljala,,,,zazivala Boga,,isusa Majku,,,da mi n e oduzme muza,,,ta mi treba i da neznam bez njega,,,(sebicno al nisam znala drugacije) svecenik ga prikazao na misi ne jednoj,,vise,,,i molio i on i drugi za njega,,da skratim,,,

jedini na odjelu koji nije imao posljedice mozdanog udara,,
jedini koji sa takvom dijagnozom iskrvarenja nije trebao ici na operaciju..
i jos dosta toga,,,al evo ga ,,kod kuce sada,,,slab al doma,,,
ide na bolje,,malo cemo smanjiti ritam,jer Bog nas upozorio,,,Bog nam dao sansu novu,,,

Hvala ti Isuse i Presveta Majko,


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 sij 2009 20:05 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 12 ožu 2008 13:13
Postovi: 58
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
neznam,,al moram ovo napisati jedan mali dio moga zivota,,pogotovo jer mi se desi u ove Svete dane iscekivanja,,,dolaskom na ovaj forum,,trazila sam se i bila pomalo izgubljena,,al svakim danom,osjecala sam bliskost sa Bogom,,i sada,,dok sam cesce u molitvama i vapim za krsanskim zivotom,,dolazim u kusnje,,jedan primjer,,dosao jedan mladi covjek u moju ovitelj,,igrom sudbine,,teska situacija u njegovom zivotu,,al stvarno teska,,,,pruzili mu ruku,,ugostili ga,,i pomogli kolko mogli,,nebitno to,,,al znate sta on nasom malo nepaznjom uradi?
sa stola nam ukrao digitalni fotic,,i nestao,,nije neka cijena,,nije ni vrijedno spomena,,al inace ja kao osoba zestoke naravi prije jezicava na jeziku ,,nasla bi takvog i svasta rekla,,,
znate sta se sada desi?
izmolila sam se za njega,,,i da mi dodje sada,,zagrlila bi ga,,i jos vise pomogla,,jer on nije svjestan svoje patnje,,sta radi svojoj dusi,,
Hvala Bogu na tome,,stvaro,,iznenadi se,,jer moje srce je sve cisce,,koja milost mi udjeljena,,sada tek vidim ,,

morala sam ovo ,,jer ,,tesko se to prije desavalo,a sad,,,Hvala Isusu :) :)

BvB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 30 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr