www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 25 tra 2024 17:59

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Jasenka
PostPostano: 21 sij 2009 20:04 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 stu 2008 19:56
Postovi: 148
Lokacija: Petrinja
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Hvaljen Isus i Marija !


Evo i mojeg svjedočanstva; prije par godina spremala sam se na životnu ispovijed-uspjela sam pronaći termin i duhovnika koji je obavljao životne ispovijedi, u Zagrebu.
Nije mi bio problem otići u Zagreb-zapravo jedva sam čekala taj dan.
Sada mi se čini kao da sam u to vrijeme živjela jedino za tu ispovijed.
U Karlovcu sam se ukrcala u autobus koji je bio prepun putnika.Sva su sjedala bila zauzeta, a puno je ljudi i stajalo.Vrata busa su se zatvorila i on je krenuo.Na semaforu je bilo upaljeno "debelo" crveno svjetlo, no vozač se nije zaustavio nego je kao u usporenom filmu nastavio dalje.Vjerojatno većina vas zna kako izgleda to raskršće u Karlovcu.Gledala sam s nevjericom u crveno svjetlo i jedina moja pomisao je bila "a što će biti sa mojom životnom ispovijedi ?"- u tom momentu, kao da je neka nevidljiva ruka zaustavila sav promet,pa je naš autobus prošao nesmetano.Vozač je parkirao sa strane i rekao:"Ne znam što mi je bilo-nešto mi jednostavno nije dalo da se zaustavim na semaforu".
Hvala Ti i slava, preslatki Isuse, sva hvala i slava Presvetome Trojstvu i Tebi Nebeska naša Majčice, što si svoj plašt ljubavi rastrla preko nas i očuvala nas od svakog zla.
Slava Ocu i Sinu i Duhu Svetomu, kako bijaše na početku tako i sada i u vijeke vjekova , amen.
------------------------------------------------------------------------------------


Isuse, volim Te... smajlic22


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 sij 2009 20:05 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 stu 2008 19:56
Postovi: 148
Lokacija: Petrinja
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Evo ,odlučila sam i ja da vam ispričam jedno od mojih svjedočanstava.Prije par godina otišla sam na more raditi, nažalost samo preko ljetnih mjeseci mogu nešto zaraditi.Sve je bilo ok, radila sam otprilike 10 dana, kad me najednom zaboljelo u lijevom ramenu i to tako da nisam mogla podići ruku, niti se skidati, ni oblačiti, a kamoli raditi.Odem ja kod liječnika koji mi je rekao da sam na poslu iščašila rame, te da ni u ludilu ne mogu raditi, plivati , ništa, ništa, samo potpuno mirovanje, ako neću završiti u bolnici, gdje bih trebala mjesecima ležati.Bila sam očajna, počela plakati-kako ću zaraditi novac, što ću sa djetetom kad ni na plažu ne smijem????
Došla sam kući u komi.Počela sam s molitvama i preporukama Ivanu Pavlu ll.Prošlo je par dana, kad se usred noći probudim sa podignutom lijevom rukom i položenom ispod glave.Prestrašila sam se...kad sam u jednom trenu shvatila da me naš Spasitelj ozdravio po zagovoru Ivana Pavla ll....neka mu je vječna slava i hvala.
Drugi dan pođoh na plivanje i sretnem svog liječnika koji je odmah digao galamu na mene kao nisam normalna, zašto ga ne slušam itd. samo sam mu mirno odgovorila postoji veći liječnik od vas. Upitao me koji? Prstom sam pokazala prema nebu i rekla:"Isus Krist".Samo je zašutio i nasmijao se.
Hvala, hvala, hvala Ti Isuse....
--------------------------------------------------------------------------------------
Isuse, volim Te....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 54 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr