www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 24 tra 2024 23:45

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 12 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov: Ivana 2009
PostPostano: 21 sij 2009 20:06 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 sij 2009 22:22
Postovi: 185
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
EVO I JA SAM ODLUCILA DA VAM ISPRICAM MOJE SVJEDOCANSTVO. U 9.MJESECU 2008. SAM BILA PRVI PUT NA MOLITVENOM SUSRETU U TISINI. BILO MI JE PREEEDIVNO. KADA JE FRA IVO MOLIO ZA BOLESNE I KADA JE NABRAJAO BOLESTI I LJUDI POCELI PADATI UPLASILA SAM SE I UOPCE NISAM BILA SKONCENTRIRANA. :shock: OVAKO SAM IZGLEDALA ! I KADA JE IZOVORIO "MOLIMO SADA ZA SVE BOLESNE OD ASTME" ISTOG SAM SE TRENA NASLA NA PODU. I PLAKALA I ODSKSKIVALA I NEZNAM NI SADA STA JE TO TOCNO BILO??? !!!! UGLAVNOM MI LIJEKOVI VISE NISU TREBALI. DIVLJA KOST NA NOZI JE NESTALA ,A OGROMNA KVRGA ISPOD KOLJENA SE PREPOLOVILA. DIVNOOOO.I KUPIM JA KNJIGU NJEGOVU I PROCITAM JE TJ. SAZVACEM. DOZIVIM PREOBRACENJE I ODEM NA ISPOVIJED. PRIJE 4 GOD. SAM IMALA VANMATERNICNU TRUDNOCU I CINI MI SE DA SADA KAD POKUSAM ZATRUDNJETI( TO NETRAJE DUGO) ALI NEUSPJEVAM. I REKAO MENI JEDAN FRANJEVAC IC IZ TISINE DA CE NA JEDNOJ STRANICI BITI OBJAVLJENO Kad ce biti njegova misa i ja sam doslovno svakodnevno visila na njoj i jednoj tolisinoj. I NISTA NISAM SAZNALA OSIM DA JE ZA NOVU TU ALI OD MISE NISTA. NA TRI KRALJA ODEM NA MISU I SRETNEM GOSPODJU KOJA MI KAZE MISA JE BILA PRIJE 2 DANA I SADA JE BILA. TOTALNO SAM SE RAZOCARALA. TOLIKO SAM ZELJELA BITI NA NJEGOVOJ MISI. LEGNEM JA NAVECE I POCNEM MOLITVU ZA NERODJENO DIJETE I KAD SAM ZAVRSILA KAZEM JA MAJICI MARIJI TO DA SAM SE RAZOCARALA I KOLIKA JE MOJA ZELJA BILA. I ODJEDNOM BLIC PROPOVIJEDI S MISE KOJI KAZE DA BOG NEKADA ODUZME LJUDIMA ONO STO VOLE I ZELE DA BI IH KASNIJE OBRADOVAO . NASMIJEM SE JA I KAZEM MUZU STA JE BILO I DA CE SIGURNO BITI JOS JEDNA NJEGOVA MISA. UJUTRO NAZOVEM I FRA JOSO MI KAZE DANAS U 17.H. ODEM TAMO KAD NAS PETNAESTAK NA MISI I OBICNA MISA OD 20 MIN ALI POSLIJE SMO DOBILI BLAGOSLOV OD NJEGA. MOLIO JE NAD SVIMA I SAMO JE NAS PITAO U CEMU JE NAS PROBLEM. JA MU SAPNEM ZA VANMATERICNU TRUDNOCU I ON POLOZI RUKE NA NAS I IZMOLI. I JA PADNEM ALI OVAJ PUT LAGANO BLAGO TRZAJI SU ILI IZ STOMAKA I BILI PUNO BLAZI OD ZADNJI PUT. VRATIO SE ON DO MENE I JA MU SE ZAHVALIM A ON KAZE BOGU HVALA .I SAMO SE NASTAVITE MOLITI KAO DA JE ZNAO DA SE MOLIMO SVAKI DAN. ISAD EVO CEKAMO. TO JE BILO JUCE. VIDITE KAKO JE BOG MENE IZNENADIO. HVALA MU! I SLAVA! A JA POKUSAVAM I DRUGE OBRATITI I STALNO PRICAM O TOME- SESTRA MI ZNA RECI DA BI MI JEHOVI SVJEDOCI ZAVIDILI NA GOVORU. :D SVOJE SAM NAJDRAZE USPJELA OBRATITI NA NEKIMA JOS RADIM. I SADA SAM NAJSRETNIJE BICE NA SVIJETU.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 sij 2009 20:06 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 sij 2009 22:22
Postovi: 185
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
OVO MOJE JE BILO SAMO TJELESNO OZDRAVLJENJE ALI I DUHOVNO SAM OZDRAVILA I MISLIM DA JE TO NAJVAZNIJE. JA SAM BILA ODVRATNA NE SVIMA SAMO SEBI I OSOBAMA KOJE VOLIM I KOJE MENE VOLE. UKRATKO DA SE OPISEM. SVE JE POCELO PRIJE 22 GOD. IMALA SAM 4 GOD I TADA MI JE UMRO DJED. OD TADA SAM SVAKU NOC VRISTALA I GOVORILA DA CU UMRIJETI I NI SLUCAJNO NISAM SMJELA OSTATI U MRAKU. RODITELJI SU IMALI PROBLEME I NEMAM POJMA KAKO SU IH RIJESILI. UGLAVNOM MAMA JE ATEIST A TATA NIKAKAV KRSCANIN. KAO STO VIDITE NISAM ODGAJANA U VJERI. NAJVISE SAM VOLJELA SV. NIKOLU ,A BOZIC MI JE BIO SVECANI RUCAK KOD BAKE, A USKRS NI SAMA NISAM ZNALA STA JE. TAKO JE TO BILO PRIJE RATA U BOSNI. NITKO ME NIJE UCIO NISTA O BOGU I VJERI A JA SAM MU SE MOLILA MADA NISAM ZNALA NITI JEDNU MOLITVU. RAZGOVARALA SAM S MJIM STA NEMEM POJMA MALA SAM BILA ALI ZNAM DA SAM GA OSJECALA I PRICALA S NJIM. KAD SAM IZBJEGLA U HRVATSKU I MORALA NA VJERONAUK I KRENULA SAM NA MISE. SVAKI SAM DAN ISLA JER SAM SE DOBRO OSJECALA ,I SIGURNO I DOBRODOSLO. I DOSAO JE I TAJ PUBERTET I GLUPOSTI I IGRANJE SA DOZIVANJEM DUHOVA. NA VJERONAUKU NENAUCIS SVE IPAK KAO I U SVEMU RODITELJI TREBAJU SVOJE DIJETE NAUCITI STOSTA TAKO DA BAS PUNO NISAM ZNALA O VJERI SAMO OSNOVNO. TO MI JE IZGLEDALO KAO JEDNA LIJEPA BAJKA.PA NA KRAJU I ZOVE SE VJERA JER VJERUJES ILI NE .DOKAZA NEMA. TO JE BILA MOJA VJERA. KOMA. NISAM ZNALA STA JE SVE GRIJEH I TAKO SU SE ONI KROZ GODINE NIZALI. GLEDALA SAM U KARTE ,U KAVU, NEKE JOS GLUPOSTI I NA PRSTEN ISPITIVALA DOK NISU POCELA MALTRETIRANJA. NETKO JE UVIJEK BIO UZ MENE. PLASIO ME,DIRAO ,NIJE MI DAO DA SPAVAM...... POSTAJALA SAM HISTERICNA I SVE STO SAM BILA ODVRATNIJA NAVIKAVALA SAM SE NA NJEGA. OTISLA SAM KOD JAKOOOOOO KONZERVATIVNOG SVECENIKA NA ISPOVIJED I REKLA SVE OVO I ON MI KAZE " DIJETE VIDIS LI KOLIKO JE TVOJA DUSA CRNA??? TI SI SVOJU DUSU DALA DJAVOLU. MOZES SE MOLITI KOLIKO HOCES ALI TI RADIS PO NJEGOVOM." ZAMISLITE IMALA SAM 14 GOD. ODGURNUO ME JE TOTALNO OD CRKVE.VISE SE NISAM NI MOLILA. U CRKVU KAD BI USLA IMALA SAM POTREBU DA PSUJEM I URLAM . ZAMISLITE KOJA JE HUJA BILA U MENI KAD JE PAPA DOLAZIO U CEPIN SVI SU ISLI. HTJELA JE MOJA SESTRA DA IDEM S NJIMA ,A JA SAM HISTERIZIRALA I URLALA KO JE ON DA GA JA IDEM GLEDATI. NIJE BOG! STA HOCE? GROZNO ! SADA MI JE JAKO ZAO ZBOG TOGA.ALI NIJE TO DOLAZILO OD MENE. NISAM VOLJELA SVECENIKE I GOVORILA BIH RUZNO O NJIMA. PRIJE GODINU DANA MOJ JE TADA ZARUCNIK UPOZNAO BOGOSLOVA KOJI SE ZELI BAVITI EGZORCIZMOM I ISPRICAO MU SVE OVO. I ON ME HTIO UPOZNATI I JA PRISTANEM .SVE MU ISPRICAM I TO DA NEMOGU OTICI NA ISPOVIJED I PRIMITI HOSTIJU. ON ME ZAMOLI DA SAMO ODEMO ZAJEDNO NA MISU I JA PRISTANEM. MALO SAM SE POKUSALA IZVUCI DA NEODEM ALI NIJE BILO SANSE NATJERAO ME JE. I HVALA MU DO NEBA. NA TOJ MISI JA NISAM ZNALA, A ON JE NESTO IZMOLIO I TAJ ME JE DUH NAPUSTIO. POBOLJSANJE JE NA MENI BILO PREOCITO. BILA SAM PUNOOOO MIRNIJA I NORMALNIJA. KAD SAM SAZNALA ZA SUSRET ZNALA SAM SAMO DA PADAJU I OZDRAVLJAJU I OTISLA IZ ZNATIZELJE. I KAD SAM PALA DOBILA SAM DOKAZ DA ON ZAISTA POSTOJI I VOLI ME IAKO SAM GRESNIK. KUPILA SAM KNJIGU KOJA ME JE TOTALNO PROMJENILA. I MOJ ZIVOT. NAPRAVILA SAM ZIVOTNU ISPOVIJED I KRENULA NA MISE I TRUDIM SE NEGRIJESITI VISE. MAKSIMALNO SE TRUDIMO ZIVJETI U VJERI. MUZ I JA SE SVAKU NOC MOLIMO ZAJEDNO I SVE RADIMO ZAJEDNO. NES JE BRAK PREDIVAN. :grlim te: IDRAGO MI JE DA CEMO JEDNOM SVOJU DJECU ODGAJATI U VJERI. NEZELIM DA I ONI SVATE DA SU 26 GOD PROVELI UPRAZNO . ZELIM DA OD PRVOG TRENA UPOZNAJU ISUSA. JER JE OVA SRECA STO JE OSJECAM NEOPISIVA I NEZAMJENJIVA.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 vel 2009 21:09 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 15 vel 2009 14:56
Postovi: 638
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
draga sestro čitala sam tvoje svjedočanstvo nešto predivno!Znam ja da je fra Ivo Pavić jako dobar svecenik ali moramo se moliti da bude još seminara sa dragim fra Ivom.
Bog te blagoslovio :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 vel 2009 07:38 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 stu 2008 20:12
Postovi: 1091
Lokacija: Na putu ka domovini
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Draga sestro, blagoslovio tebe, tvoga muža i vaše potomstvo dobri Bog, čuvao vas i sačuvao u svojoj ljubavi zauvijek.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 01 ožu 2009 20:50 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 17 vel 2009 10:10
Postovi: 28
Lokacija: Novi Sad
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga sesetrice :grlim te:
svi mi koji smo odrastali bez Boga na zalost nemozemo svedociti nista
pozitivno sve greh do greha :oops: :oops: :oops:

HVALA GOSPODINU DA NAS JE ODABRAO :twisted:

NAS BOG JE SILAN BOG


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 01 ožu 2009 22:13 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 21 vel 2009 17:51
Postovi: 19
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
NASA ZADACA JE BITI OGLEDALO KOJE CE PRENOSITI KRISTOVE ZRAKE GDJE ONE NE MOGU DOPRIJETI,TI SI MALI BOZIJI MISIONAR,SAMO NAPRIJED


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 01 ožu 2009 22:20 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 sij 2009 22:22
Postovi: 185
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Jako smo sretni sto je Bog nas odabrao. Vjera nas je povezala. U nama ima ljubavi na pretek i srece i pjesme. :D :D :D :D :D
Nema srece bez Krista u srcu.
Juce smo bili na duhovnoj obnovi u Iloku. Vodio je Fra Rozo Palic!!!! Predivan je !!!! Kod njega smo bili privatno tjedan dana prije i molio je nad nama : Isus nas je tada izlijecio totalno od svih necistih duhova koji su nas maltretirali i cinili prljavima.
kada smo na duhovnoj obnovi stali ispred svecenika kao par supru i ja . Stali smo kao jedno . Obuzela nas je milina i oboje smo zajedni pali i pocivali u duhu. bilo je divno. Kao i na vjencanju zajedno pred oltarom . Sve radimo zajedno i molimo se ...... pa i pocivamo!!!!!!!!! :grlim te: :grlim te: :grlim te: Hvala Isusu sto mi ga je dao za muza . Hvala mu sto nas je odabrao i sto nas voli :D :D . Bog vas sve blagoslovio :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 ožu 2009 08:32 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 sij 2009 22:22
Postovi: 185
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga Maria fra Ivo dolazi s vremena na vrijeme u Hrvatsku Tisinu u Bosni. Tamo se svakog 11 u mjesecu odrzavaju mise za ozdravljenje po zimskom racunanju vremena u 17. h a po ljetnom u 18 h . Tako da kad je fra Ivo tamo on odrzi misu. Nesto sam cula da ce biti na Uskrsni ponedjeljak ali to sve nije sigurno ja cu vam napisati ako bude sigurno. a svekog 28, u mjesecu u crkvi Ivana Kapistana se odrzava duhovna obnova koju vodi Fra Rozo Palic . Predivan je !!!! Ako ste u mogucnosti otidjite . Svima preporucujem
BVB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 08 ožu 2009 12:38 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 sij 2009 22:22
Postovi: 185
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ISPRAVAK U ILOKU NIJE SVAKOG 28.U MJESECU DUHOVNA OBNOVA NEGO SVAKU ZADNJU SUBOTU U MJESECU. JA SAM MISLILA DA JE 28 JER SE POTREFILO 2 MJESECA ZAREDOM DA JE SUBOTA 28. :oops: :oops: :oops:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 13 ožu 2009 01:04 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 11 lis 2008 23:57
Postovi: 5
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga Ivana,

molim te za informaciju kada saznaš gdje i kad su seminari / duhovne obnove od fra Ive Pavića. Velika želja mije otiči na duhovnu obnovu kod fra Pavića.

Maja


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 12 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 21 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr