www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 23 tra 2024 10:29

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 
Autor Poruka
 Naslov: KIKI
PostPostano: 21 sij 2009 20:07 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 07 stu 2008 14:35
Postovi: 8
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga moja braćo i sestre,

u subotu sam bila u Taboru kod fra Zvjezdana Linića. Ono što sam tamo doživjela ne da se ispričati riječima. To se treba doživjeti i proživjeti duhovno i fizički. Najviše me se dojmilo Klanjanje pred Presvetim. Koja milina i ljepota, kao da je sva milost Svevišnjeg sišla na sve nas. Dvoranom se prolamao plač, molitva u jezicima, ljudi su padali kao pokošeni. Ja nisam odmah pala, ali kad se zaorila pjesma Dajemo ti slavu srušila sam se na stolicu kao da mi je netko noge odsjekao i plaka, plakala. Sjetila sam se svih teškoga u svom životu, svih svojih grijeha i svega dobrog i lošeg. Kako me moj Isus dotaknuo i prigrlio k sebi. O premili moj Isuse, ne dopusti da se nikad više ne odjelim od tebe. Život svoj i svoje obitelji dajem u Tvoje predragocjene ruke, a ti čini kako je volja tvoja. Shvatila sam konačno da smo mi svi djeca Božja i da dragi Bog najbolje zna što treba sa svakim od nas činiti. Više se ničega ne bojim. Već sam ranije pisala da mi je suprug teško bolestan i sve ovo što sam doživjela dalo mi je dodatnu snagu i potvrdu da je Isus moj stalno sa mnom samo ga ja nisam znala pronaći. Isuse i Marijo, ja vas ljubim....
Blagoslovio Vas Bog sve.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 10 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr