www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 ožu 2024 07:52

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 
Autor Poruka
 Naslov: Putnik
PostPostano: 22 sij 2009 10:47 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 04 sij 2009 17:14
Postovi: 29
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Evo forumaši da Vam se službeno predstavim jer neki su to od mene tražili.
Naime na forum sam došao nakon što sam odlučio studirati teologiju. Teško je objasniti zašto bi se osoba koja nije na TI s vladom, sustavom i pravilima ovoga gnjusnoga društva odlučila uopće na studiranje, a kamoli na studij teologije, no čini se da odluka nije donesena u zadnjih nekoliko mjeseci već puno ranije, najvjerojatnije u djetinjstvu.
Kao klinac imao sam susret s duhovnim bićem u trenucima kada sam bio sam u mraku i vrlo uplašen. To biće, koje bilo niže od mene pružilo mi je ruku i izvelo me na svijetlost, van iz te građevine. Sjećam se da je u trenutku kada me primilo za ruku reklo ovu rečenicu (citiram doslovno): ''Ne brini, ja ću tebe''.
Znam da će to mnogima zvučati smiješno ali u to doba vjerovao sam u anđele i u svetu crkvu i sve što ide uz to. Uvijek sam se smatrao vjernikom i duhovnom osobom. No nakon toga događaju, i kada sam krenuo u više razrede osnovne škole moja vjera je kopnila i najniži doživljeni stupanj vjerovanja bio je u srednjoj školi. Tada je sve izgledalo jadno, očajno i bezizlazno. Srednja škola je bila pakao za mene jer se nisam znao uklopiti u društvo, tako da sam većinu svoga vremena proveo bježeći iz škole i čitajući knjige po knjižnicama i prekrasnim parkovima moga grada.
Vjera je ponovo jačala u meni tijekom odsluženja vojnog roka, tamo sam se ponovo vratio čitanju Biblije i biblijskih tekstova da bi to opet zamrlo nakon odsluženja vojnog roka i prilikom zaposlenja.
To je bilo vrijeme (koje je trajalo do nekoliko mjeseci) u kojemu sam proučavao mnoge vjere, religije, sekte i pokrete (uključujući Satanizam).

Prilikom jedne šetnje uz obalu moje omiljene rijeke, zagledah se u njenu ljepotu i ljepotu okoliša moga rodnoga grada. U tome treunutku vidio sam nešto više od stabala, rijeke i ptica. Vidio sam život, ljepotu, ljubav i svjetlost. Moglo bi se reći da sam spoznao što je doista smisao moga života i da je vrijeme da se vratim u djetinjstvo i vrijeme kada je moja vjera bila na vrhuncu.
Povratak kroz vrijeme nije lak zadatak i neke stvari koje sam doživio kroz vrijeme odrastanja apsolutno nastavljaju putovati sa mnom. To uključuje glazbu i prijatelje. No doista bih želio ponovo osjetiti onu dječačku radost i onu mistiku i strahopoštovanje koje sam osjećao tada prilikom ulaska u crkvu.

S poštovanjem,
Putnik


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 9 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr