www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 23 tra 2024 19:55

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 19 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 19 kol 2009 20:52 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2009 00:08
Postovi: 732
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
i meni je najdraži,uz padre pia..otkad mi je mama donijela njegovu devetnicu iz italije,a još sam bila mala,dandanas se ne odvajam od nje...samo što se ne raspadne..
obojica su mi nekako posebno dragi,ponizni,jednostavno privlače...
sveci naši dragi ,molite za nas!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 kol 2010 09:50 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 01 kol 2010 12:14
Postovi: 82
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Kako se zove točno knjiga tj. životopis sv. Lepolda Mandića? :t4: Tražila sam životopis ali nisam našla, pa su mi rekli da se raspitam da li ima neki drugi naziv? I ako možete napisati još nešto o tom svecu, npr. o tom dječaku koji ga je prozvao djedica-tako simpatično i puno ljubavi u tom nazivu.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 kol 2010 09:53 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2009 00:08
Postovi: 732
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
gabrielaa napisao:
Kako se zove točno knjiga tj. životopis sv. Lepolda Mandića? :t4: Tražila sam životopis ali nisam našla, pa su mi rekli da se raspitam da li ima neki drugi naziv? I ako možete napisati još nešto o tom svecu, npr. o tom dječaku koji ga je prozvao djedica-tako simpatično i puno ljubavi u tom nazivu.


Slika

ova ti je odlična imaš u verbumu evo ti link ,divnih 400tinjak stranica..
http://www.verbum.hr/knjige/ljudima-prijatelj-905/


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 kol 2010 12:01 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 01 kol 2010 12:14
Postovi: 82
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala ti Anapaula-sljedeći tjedan idem po nju, jedva čekam, pa javim dojmove. Inače sam ovdje prvi put čula za devetnicu sv. Leopoldu i počela je molit, tako se dobro osjećam kad je molim da je ne namjeravam prestat još neko vrijeme molit. Sad jedva čekam pročitat knjigu :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 kol 2010 13:10 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2009 00:08
Postovi: 732
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
gabrielaa napisao:
Hvala ti Anapaula-sljedeći tjedan idem po nju, jedva čekam, pa javim dojmove. Inače sam ovdje prvi put čula za devetnicu sv. Leopoldu i počela je molit, tako se dobro osjećam kad je molim da je ne namjeravam prestat još neko vrijeme molit. Sad jedva čekam pročitat knjigu :D


ej,ja sam baš bila jučer u verbumu pa sam je malo prolistala..svako malo odem..pa se mislim kupit..
uzet ću je kad-tad....sad su ipak na redu školske knjige..
pa će eto malo pričekati.. :(


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: MOLIM TE!
PostPostano: 09 ruj 2010 12:53 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 03 ruj 2010 13:13
Postovi: 29
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Sv. Leopolde usliši moje molitve molim te! :roll:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 09 ruj 2010 14:00 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Draga Jelka pogrešno se izražavaš : Dragi Isuse ili Bože, Oče Nebeski usliši moje molitve po zagovoru svetog Leopolda Bogdana Mandića! Ustarj sestro, u budućnosti vidjet ćeš moć molitvih, tko čeka taj dočeka...SVETI LEOPOLD NEKA MOLI ZA TEBE, NEKA TE ZAGOVARA DA TE ISUS BLAGOSLOVI SREĆOM U LJUBAVNOM ŽIVOTU, ŽELIM TI DA DOŽIVIŠ VELIKU I OBOSTRANU LJUBAV SA MUŠKARCEM...
POZZZ!BTB!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 09 ruj 2010 15:06 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 01 kol 2010 12:14
Postovi: 82
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Evo jedan link sa svjedočanstvima osoba kojima je pomogao zagovor našeg sv. Leopolda Mandića

http://www.leopoldmandic.com/svjedocenja.php


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 09 ruj 2010 15:12 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 01 kol 2010 12:14
Postovi: 82
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
I evo još par molitvi s obzirom da sam dosada vidjela ovdje samo devetnicu a u mom molitveniku ima samo devetnica i molitva za hrvatski narod

Molitva za jedinstvo kršćana

Bože, jedina prava ljubavi i savršeno jedinstvo. Ti si Svetoga Leopolda, kapucina i svećenika, ukrasio krepošću velikog milosrđa prema grešnicima i potaknuo ga da gorljivo promiče jedinstvo kršćana; daj da po njegovu zagovoru, duhom i srcem obnovljeni svima iskazujemo tvoju ljubav i puni nade radimo za jedinstvo svih vjernika. Amen.

* * * * *

Molitva da se isprose milosti po zagovoru sv. Leopolda

Sveti Leopolde Bogdane, Bog Te je obdario velikim milostima da uzmogneš pomagati onima koji se Tebi utječu. Evo se i ja utječem Tebi i ponizno Ti se molim: isprosi mi živu vjeru i žarku ljubav, da se predam u ruke Božje i da iz tih Božjih ruku primim pomoć u ovoj svojoj nevolji… (navesti nakane). Oče naš… Zdravo Marijo… Slava Ocu…

* * * * *

Molitva prije Sv. Ispovijedi

Ti, Sveti Leopolde, kojega je Bog učinio izvanrednim liječnikom duša u svetoj ispovijedi, isprosi mi milost prave pokore, da se dobro ispovjedim te da pomiren s Bogom i ljudima smijem pouzdano očekivati da Bog ispuni i ovu moju molbu… (navesti nakanu).
Oče naš… Zdravo Marijo… Slava Ocu…

* * * * *

Molitva za pomirenje s ljudima

Sveti Leopolde Bogdane, svoj si život darovao za pomirenje među ljudima, narodima i vjerama. Isprosi mi pravi mir, slogu i ljubav u obitelji, uspjeh u svakom poslu i prijateljstvo sa svim ljudima dobre volje, da poput Tebe budem čvrst u katoličkoj vjeri, dobar sa svima, pa i s onima koji drugačije vjeruju.
Oče naš… Zdravo Marijo… Slava Ocu…

* * * * *

Molitva Sv. Leopoldu za one koji su se udaljili od Boga

Isuse, Spasitelju, koji si po molitvi i primjeru Sv. Leopolda, kapucina, k sebi priveo i vratio mnoge duše, molim Te, po njegovu zagovoru privuci k svom Božanskom i Spasiteljskom Srcu i (navesti ime onoga za čije se obraćenje moli). Pomozi mu, da na ovom svijetu u vjeri nađe smisao i radost života i tako za Vječnost spasi dušu svoju! Amen.
Oče naš… Zdravo Marijo… Slava Ocu…

* * * * *

Molitva Sv. Leopoldu za hrvatski narod

Gospodina Isuse Kriste, Ti si ljubio svoj narod, svoju zemlju, jezik i običaje svojih ljudskih predaka. Po Tvom je primjeru Sv. Leopolda, kapucin, služeći braći ljudima u drugoj zemlji, vjerno ljubio i svoj hrvatski narod.
I ja Te, zajedno sa Sv. Leopoldom Bogdanom, molim, da narod kojemu pripadam raste i napreduje u miru i slozi s drugim narodima, da kolijevke ne budu prazne, da se ognjišta ne ugase, da se svi prognani i izbjegli vrate svojim domovima, da za svakoga bude u domovini rada, kruha, pravde, mira i sreće, te da živimo i umiremo u Tvojoj milosti, pod zaštitom Majke Marije vjerni Velikom Zavjetu svojih pradjedova.
Oče naš… Zdravo Marijo… Slava Ocu…

* * * * *

Molitva za duh apostolata

Sveti Leopolde, istrošio si se služeći drugima na slavu Božju i spas neumrlih duša. Danas, dok grijeh i sotona zavode svijet i duše, ukloni sablazan mnogih katolika koji se stide raditi za slavu Božju i spas duša.
Sveti Leopolde, oslobodi i mene straha, ljudskog obzira i sebičnosti, a isprosi mi od Boga apostolski žar prvih kršćana, da i ja, svojim životom, primjerom i riječju; molim i radim za dolazak boljeg svijeta i obnovu evanđeoske ljubavi i dobrote među ljudima. Amen.

* * * * *




Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 19 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 14 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr