www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 ožu 2024 13:14

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 17 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 17 vel 2009 15:06 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 01 tra 2006 21:22
Postovi: 1095
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Mamy8 radi, moli i širi pobožnost Sv. Filomeni ali ne traži da te se spominje i zahvljuje. Budi u skrovitosti i tvoja će naknada biti sigurna na nebu. Da je Josip spomenuo u svojem svjedočanstvu tvoje ime i prezime suština se ne bi promijenila ali tvoja taština bi bila veća.
Tebi dragi Josipe hvala na svjedočanstvu!
Bvb Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 vel 2009 16:43 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 20 sij 2009 10:44
Postovi: 28
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
[quote="visnja"]Lijep pozdrav svima i Bozji blagoslov.Moje je misljenje da svi mole ono za cim imaju potrebu i tu nema ogranicenja.Dali je to Trodnevnica,Devetnica,litanije,vjerovanje ili bilo sto drugo ili bilo koja druga molitva ,a na slavu Gospodinu,majki Mariji ili svecima,svejedno je.Nemoze nitko nikome nalagati sto ce moliti i sto ne.Ovdje smo da zajedno molimo i podjelimo nasa misljenja,a svi imaju slobodnu volju i mole prema potrebama i osjecajima.Uostalom,nemora bas ni svatko tko svjedoci reci bas sve sto mu lezi na srcu,jer i svjedocanstva su nasa volja.Zato mi je malo zao da se kritikuje Josipa1 sto nije sve tocno rekao.Decko je i zaboravio,a ako i nije ,njegova je to volja.Mi ovdje mnogi molimo za toliko toga,pa zar je bitno tko za koga i koliko moli ? Bitno je da se moli sa voljom i ljubavlju za potrebite i da budemo sretni kad dode do ozdravljenja i oslobodenja ili obracenja.Budimo jedno kao sto i Gospodin od nas trazi i suradujmo zajedno u molitvi,vjeri i ljubavi.BvB. smajlic13[/quote]

Od srca vam hvala Višnja! BVB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: svjedočanstva
PostPostano: 17 vel 2009 16:44 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 11 vel 2009 23:13
Postovi: 32
Lokacija: Cista Provo
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
dragi moji svi redom,
ja nisam imala nikakvu namjeru sebe veličati,isto tako sam lijepo napisala da sam ja najmanje bitna da sam samo poslužila Isusu kao oruđe sa kojim će se vratiti štovanje Svete Filomene u Hrvatsku.Mene tu nema nigdje jer je sve Njegovo i Majčino djelo.Isto sam napisala da se niko ne ljuti,jer sam mislila da je nama kršćanima bitna ISTINA,da sam se prije javljanja dosta molila a i razgovarala sa svojim duhovnikom koji se bori za povratak štovanja Sv.Filomene od 1974 god.On mi je rekao da se javim iz jednog jedinog razloga - da se zna istina da nebi izgubili dozvolu za bratovštinu.Štovanje Svete Filomene nije moje privatno niti je ona samo moja,ona je Svetica trećeg tisućljeća,koja će nam biti jedno od svijetla u tami kako je rekao biskup Stadler.Draga moja braćo i sestre u Kristu,molim vas pročitajte dobro što sam rekla u mom prvom javljanju,a sve vas na ovim stranicama nosim u svom srcu i molitvama,nemojmo dozvoliti da ponovo nastane zbrka oko Male moćne svetice,molimo ,postimo i štujmo naše Svete ,to nam je neizmjerno bogatstvo , stavimo se pod njihove zagovore
Molim sve one koji posjećuju ove stranice a ne javljaju se da ne misle,da ja ili neko drugi imamo neko pravo,to je nebitno ,ostanimo vjerni Isusu i Mariji i nastojmo ići putem LJubavi
Sve vas voli i moli za vas vaša sestra


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 vel 2009 19:02 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 11 vel 2009 23:13
Postovi: 32
Lokacija: Cista Provo
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
speranza napisao:
Mamy8 radi, moli i širi pobožnost Sv. Filomeni ali ne traži da te se spominje i zahvljuje. Budi u skrovitosti i tvoja će naknada biti sigurna na nebu. Da je Josip spomenuo u svojem svjedočanstvu tvoje ime i prezime suština se ne bi promijenila ali tvoja taština bi bila veća.
Tebi dragi Josipe hvala na svjedočanstvu!
Bvb Slika

draga speranza , pročitaj moje prvo javljanje ,o taštini ni govora,samo Istina ,to čovjek treba razlikovati,ja sam samo mala mrvica,a to je bitni,Filomena i Isus se brinu za sve,njima Slava ,a mi budimo ponizni,poslušni i ne iskrivljujmo stvari.Ovdje je jako bitno bilo samo to,ukoliko neko želi ući u njenu bratovštinu to može jedino preko nas ovdje,a svi koji je štuju i mole joj se ne moraju biti i članovi bratovštine ,ovo je samo ko želi jer mi i pomažemo koliko možemo održavanje njenih oltara u Hrvatskoj.
Volim te i molim za sve nas da imamo čista srca
BTB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 vel 2009 20:29 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 20 sij 2009 10:44
Postovi: 28
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Jako mi je žao što je ovo danas ispalo ovako a došlo je nažalost do nesporazuma.Zvao sam danas gospođu Mirelu jer sam bio uvjeren da ja nisam član bratovštine Svete Filomene a gospođa Mirela mi je ipak objasnila da sam ja član bratovštine jer sam se učlanio prije tri godine kada je gospođa Mirela s članovima bratovštine bila kod Misionara Krvi Kristove u Zagrebu.Taj dan sam u Misijsku kuću doveo strica od mame na razgovor kod Patera Zbigniewa i od sestrične muž me upoznao s gospođom Mirelom i ona je uzela moje podatke te sam postao član bratovštine Svete Filomene.S obzirom da se sve odvijalo u brzini,nisam dobio nikakvu pristupnicu jednostavno sam zaboravio da sam član bratovštine te sam se povremeno molio Svetoj Filomeni a ona me cijelo vrjeme pratila.Ovo zadnje hodočašće u Molve također nisam imao namjeru ići ali sam ipak otišao jer me Sveta Filomena pozvala preko jedne prijateljice a također sam sreo gospođu Mirelu te sam s njom i pričao ali još uvjek neznajući da sam član bratovštine.Žao mi je što je sve ovako ispalo između mene i gospođe Mirele o kojoj sam čuo samo najbolje a ono što znam i što sam siguran da je ona najzaslužnija za širenje pobožnosti Svetoj Filomeni i za povratak pobožnosti prema Svetoj Filomeni.Znam da je gospođa Mirela svoj novac trošila za štampanje knjižica"Vjenac molitava Svetoj Filomeni" i da je te knjižice nesebično djelila i naravno Mirela je napravila velike stvari za Gospodina a pokrenula je i mnoge molitvene akcije,kao i hodočašća te razne molitvene i duhovne akcije vezane uz Svetu Filomenu.Ovo prepucavanje neka bude iza nas i krenimo zajedničkim snagama Isusovim putem Istine i Života.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 vel 2009 13:02 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 15 pro 2008 11:36
Postovi: 170
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi Josipe, ne treba ti biti žao sve ovo služi na dobrobit Bog Oca našega i nas samih da se približimo Njemu. Kako su sve lijepo napisale Višnja i Speranza....
Bit je samo molitva, djela i svjedočenje......

Ja sam danas presretna - pao je snijeg kod nas u Dalmaciji! Hvala Ti Bože
- ajme divote ...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 vel 2009 13:49 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Mili Josipe...lijepo svjedočanstvo...

..Mislim da uopće nije potrebno spominjati sva ta imena i prezimena...Dragi Josipe, čitajući tvoje poruke - vidim da si vrlo uviđavan i blag čovjek...to je divno...I mislim da ne trebamo strepiti jesmo li nekog spomenuli ili nismo...Pogotovo ako nekog zaboravimo..Pa nije to sad grijeh..Nismo se sjetili, tako to nekad biva u životu...
Pa nije ovo sudnica pa da moramo izreći baš sve, čak i ono čega se ne sjećamo...
..ovo je jedno divno svjedočanstvo koje ne bi izgubilo na vrijednosti sve da i nijedno ime nije bilo u njemu spomenuto...
Imena nisu potrebna..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 17 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 7 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr