www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 21:22

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Gospa Visovacka
PostPostano: 18 vel 2009 23:20 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 15 vel 2009 14:56
Postovi: 638
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Gospa od ANĐELA

Molitva Gospi Visovačkoj

Presveta Majko Spasitelja našega Isusa Krista, uvijek Djevice i najbolja pomoćnice, Gospe Visovačka. U tebi blista ljudska zrelost i duhovna ljepota. Tvoja je duša uvijek sabrana, a majčinska skrb za nas vazda pristuna. Kao tvoja djeca tepamo ti: budi nam vazda dobrom majkom i vjernom pomoćnicom. Kao što si uvijek bila ispunjena Bogom, učini da i mi, tvoja djeca, budemo ispunjeni Božjom ljubavlju. Isprosi nam jaku vjeru, stamenu nadu i odanu ljubav.

Neka radosna vijest tvoga Sina Isusa bude naša svagdanja duhovna hrana. U radostima i u tjeskobama budi uz nas uvijek. Ti, Mako dobrog savjeta, pouči nas vršiti volju Očevu noseći svakodnevno svoj križ. Amen

--------------------------------------------------------------------------------
Htjela sam odavno da se vama pridruzim ali dragi Bog je dao da vam se obratim sad.Prije tocno 3 godine moj je tata bio jako bolestan upala slijepog crijeva nije htjeo ici u doktora jer se bojao naravno u njegovim godinama i ja bi se bojala.Otisao je napokon u doktora da vide sta je odmah su ga ostavili jer je bilo preopasno da ide kuci.Bio je tjedan dana u bolnici nisu mu nista radili a u biti nije htjeo reci doktoru da ga boli pa ga je pustio kuci izvlacio se da mu kcer dolazi da mora ici kuci.Dolazi vikend njemu sve gore molimo ga da ide na hitnu nista nece ni da cuje .Doveli smo medicinsku sestru da razgovara sa njim i prestao je hvala Bogu.Dosla sam i ja napokon u svoj kraj i kad bi tatu vidjela kako je smrsavio samo bi plakala i sestra i mama.Kad sam ga vidjela nije bio za prepoznat izgubio je 20 kg u par dana.Taj dan je bila Gospa od andjela kad se je trebao operisat ali nije.Gospa od andjela se slavi ako ste culi mislim da jeste na otocicu(franjevacki samostan) Visovac.Uplatili smo mu mise ,molila sam dragu Gospu visovacku da ozdravi moga tatu.Isla sam se ispovijedit i susreli smo u hodniku ja i moja mama gvardijana.Tata je trebao nosit kriz kad je bila procesija .Pitao je gvardijan gdje je tata mi smo mu rekli da je u bolnici da je bolestan.Pitao je jesmo li uplatili misu za njega naravno da jesmo i gvardijan ce na to :Dobro neka danas bude misa za njega.Ja sam onda pocela da placem nisam vjerovala da na tako veliki dan da bude misa za tatu.Moj tata se operisa i sve je bilo u redu .Doktori nisu mogli vjerovat da se tako brzo oporavlja.Obecala sam dragoj gospi visovackoj da cu svake godine ici na visovac.To je moje svjedocanstvo da nas nije draga Gospa ostavila.Puno milosti mi je dala draga Gospa.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 vel 2009 10:03 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 20 sij 2009 10:44
Postovi: 28
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
[quote="Maria"]Gospa od ANĐELA

Molitva Gospi Visovačkoj

Presveta Majko Spasitelja našega Isusa Krista, uvijek Djevice i najbolja pomoćnice, Gospe Visovačka. U tebi blista ljudska zrelost i duhovna ljepota. Tvoja je duša uvijek sabrana, a majčinska skrb za nas vazda pristuna. Kao tvoja djeca tepamo ti: budi nam vazda dobrom majkom i vjernom pomoćnicom. Kao što si uvijek bila ispunjena Bogom, učini da i mi, tvoja djeca, budemo ispunjeni Božjom ljubavlju. Isprosi nam jaku vjeru, stamenu nadu i odanu ljubav.

Neka radosna vijest tvoga Sina Isusa bude naša svagdanja duhovna hrana. U radostima i u tjeskobama budi uz nas uvijek. Ti, Mako dobrog savjeta, pouči nas vršiti volju Očevu noseći svakodnevno svoj križ. Amen

--------------------------------------------------------------------------------
Htjela sam odavno da se vama pridruzim ali dragi Bog je dao da vam se obratim sad.Prije tocno 3 godine moj je tata bio jako bolestan upala slijepog crijeva nije htjeo ici u doktora jer se bojao naravno u njegovim godinama i ja bi se bojala.Otisao je napokon u doktora da vide sta je odmah su ga ostavili jer je bilo preopasno da ide kuci.Bio je tjedan dana u bolnici nisu mu nista radili a u biti nije htjeo reci doktoru da ga boli pa ga je pustio kuci izvlacio se da mu kcer dolazi da mora ici kuci.Dolazi vikend njemu sve gore molimo ga da ide na hitnu nista nece ni da cuje .Doveli smo medicinsku sestru da razgovara sa njim i prestao je hvala Bogu.Dosla sam i ja napokon u svoj kraj i kad bi tatu vidjela kako je smrsavio samo bi plakala i sestra i mama.Kad sam ga vidjela nije bio za prepoznat izgubio je 20 kg u par dana.Taj dan je bila Gospa od andjela kad se je trebao operisat ali nije.Gospa od andjela se slavi ako ste culi mislim da jeste na otocicu(franjevacki samostan) Visovac.Uplatili smo mu mise ,molila sam dragu Gospu visovacku da ozdravi moga tatu.Isla sam se ispovijedit i susreli smo u hodniku ja i moja mama gvardijana.Tata je trebao nosit kriz kad je bila procesija .Pitao je gvardijan gdje je tata mi smo mu rekli da je u bolnici da je bolestan.Pitao je jesmo li uplatili misu za njega naravno da jesmo i gvardijan ce na to :Dobro neka danas bude misa za njega.Ja sam onda pocela da placem nisam vjerovala da na tako veliki dan da bude misa za tatu.Moj tata se operisa i sve je bilo u redu .Doktori nisu mogli vjerovat da se tako brzo oporavlja.Obecala sam dragoj gospi visovackoj da cu svake godine ici na visovac.To je moje svjedocanstvo da nas nije draga Gospa ostavila.Puno milosti mi je dala draga Gospa.[/quote]



--------------------
Draga sestro u Kristu! Ovo je prekrasno svjedočanstvo.Neka je vječna hvala i slava Gospodinu Isusu i Majci Mariji Gospi Visovačkoj. :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 vel 2009 18:28 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2007 20:16
Postovi: 237
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Bila sam na Visovcu i tamo žarko molila da dobijemo dječicu i dobismo, dva mala andjela! Hvala ti Gospe moje


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 ožu 2009 21:01 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 21 svi 2007 10:53
Postovi: 6
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Moram vam reći da Bog čini velika čuda onima koji ga nose u svom srcu ljudskom oku i umu nedokučiva kao što je sam bog nedokučiv jer on je sve u svemu jer je sve stvrio.Pa ovako ja sam bio daleko od Boga kao zemlja od sunca i on je bio za mene stranac kojeg nisam nikako želio u svojoj blizini.Više sam vjerovao u sotonu i njemu služio svojim mislima,rječima i djelima odnosno vjeroavao sam u vračanje,čaranje i magiju.Bio sam i prisutan kad su se radili neke stvari.Bolje da ih i ne spominjem koliko su bile jadne i pune zla (mržnje).No zahvaljujući bratiću koji se je bio obratio i prošao karizmatičke seminare kod Pro. Tomislava Ivančića ja sam postao druga osoba.On mi je predložio da odem na jedan seminar bez ikakvih obaveza i otišao sam.Na tom seminaru sam se lomio i jedna osoba koja je sjedila pored mene izgovorila je riječ citiram"Hvala ti gospodine što otvaraš i najtvrđa srca" u tom trenutku u mojim prsima je puklo kao balon i sve se u meni prelomilo.Ali poslje je bila molitva otklinjanja i sutradan obnova krsnog zavjeta kao i zaziv duha svetoga.Za vrijeme otklinjanja dok je profesor položio na mene ruke i molio za mene čujem glas koji govori opet citiram "XXX XXX".Nakon obnove krsnog zavjeta i zaziva duha svetoga kroz moje cjelo tjelo prošla je toplina koja je neopisiva i ne shatljiva ljudskom oku i tjelu.Od tog trenutka moj se život okrenuo ne sto posto nego tisuću posto.A poslje je bilo puno prolivenih suza za sve prijašnje propuste i grjehe ali ima ih i danas i neka hvala bogu.No moram još nadodati da sam poslje za neke osobe molio za različite potrbe kao za neplodnost,strah,svađu u obitelji,napastovanje sotone,ozdravljenje itd i bog je uslišao sve pa i više nego što ja znam.Evo na kraju ću još nadodat da sam vodio i seminare u jednoj župi gdje je svećenik bio slušatelj.Ne da se hvalim nego želim svima svjedočiti što je Bog učinio u mom životu.Ovo je samo jedno zrno od onoga što je sve gospodin učinio menii drugima perko mene.Svima vam Božiji Blagoslov!
SORA SORO!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 13 ožu 2009 21:18 
Odsutan
Admin

Pridružen: 27 sij 2006 14:21
Postovi: 1048
Lokacija: Hrvatska, Požega
Podijelio: 17 zahvala
Zahvaljeno je: 19 zahvala
Nemoj stavljati psovke. Žuti karton.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 7 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr