www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 13:23

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: SVEDOCANSTVO
PostPostano: 02 ožu 2009 17:09 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 17 vel 2009 10:10
Postovi: 28
Lokacija: Novi Sad
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Bila je zima ,zurila sam na posao,pognute glave i zamisljena.Neki cudni zvuci skrenuli su mi paznju.Osoba sa kojom sam se mimoisla proizvodila je te zvuke.Okrenula sam se vratila se par koraka i zaustavila mladeg muskarca koji je stopala obmotao kozom i tu kozu pricvrstio kanapom ,kaput mu je takode bio uvezan kanapom .Upitala sam ga koji broj cipela nosi (kod kuce imam tri muskarca jedan bi odgovarao)na sta je on okrenuo galavu na drugu stranu i nesto nerazumljivo izgovarao.
Pokazala sam mu prodavnicu i rekla da cu mu sutra tu ostaviti cipele i da dode po njih.
Rastali smo se a ja sam ostala potresena njegovim izgledom.Sutradan ujutro imala sam posla u gradu i prvo sam odnela robu za njega da se slucajno ne pojavi pre mene.Tih dana on mi nije izlazio iz glave i stalno sam molila Gospodine daj da on dode po tu robu.
Treceg dana vracala sam se sa posla uvece i dodem do prodavnice u kojoj sam ostavila robu za Neznanca i dozivim sok, kada sam ugledala moje kese stojegde sam ih i ostavila u praznoj gajbi .
Gospodine da li je moguce da me nisi cuo sve ove dana kako sam te molila!?
Usla sam u radnju ,devojke su rekle da su znale da on nece doci -zahvalila sam im se izasla iz radnje i kao da sam sisla sa ringispila,nisam znala sta sa kesama,poznat vam je osecaj kada vas neka situacija iznenadi i u soku treba vam vremena da se pokupite i nastavite dalje.
Stavim moje kese u auto i krenem prema kuci .Taman stizem do semafora iskljucuje se uslovno zeleno -prva sam u koloni .
Pali se zeleno za pesake i molim vas ispred mene moj Neznanac prelazi ulicu ,nisam mogla da verujem, upravo suprotna situacija od predhodne .
Taj semafor je vrlo kratak za pesake vec sledeceg trenutka pali mi se zeleno okrecem tu auto, penjem se na kolovoz ,izlazim iz auta i moj Neznanac ispred auta :lol: HALE LUJA ,HALE LUJA, SLAVA TEBI BOZE


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 ožu 2009 17:38 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 17 vel 2009 10:10
Postovi: 28
Lokacija: Novi Sad
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Izvinjavam se ako nisam bila do kraja jasna .
Dala sam mu ono sto mu je bilo namenjeno !!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 ožu 2009 19:34 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 23 stu 2008 23:28
Postovi: 1052
Lokacija: MOLVE
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Zahvaljujte Gospodinu jer je dobar jer je vječna ljubav Njegova.

Blagoslovljen Bog u svojim anđelima i u svojim svetima amen.




Slika
Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 6 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr