www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 24 tra 2024 16:47

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: LOIDA
PostPostano: 14 ožu 2009 18:26 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 sij 2009 12:37
Postovi: 142
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Počet ću o svom životu od moje 20te.Nakon završetka srednje upisala sam fakultet i vrlo brzo ostala trudna.Cijeli mi se svijet srušio,svi planovi ...razočarala roditelje i kako to već biva.Od svog djetinjstva sam išla u crkvu,čitala bila u frami al nešto me odvuklo od Isusa u srcu.nisam dvojila što napraviti s djetetom-moj sin sad ide u treći r. .Udala sam se,ostavila faks i krenula živjet kao neki zombi(tako sam se naime osiječala u duši)polako sam prestala i ići u crkvu jednostavno mi se nije dalo kao da me nešto držalo na mijestu kod svake pomisli "otiđi".Počeli su problemi -novaca niodkud,svađe u kući zbog svega i svačega,svekar i svekrva...život mi se raspadao počela sam psovati što prije nisam, sve dok jednom prilikom(tada je u našu župu oko 2002/3.stigao svečenik karizmatik)nismo išli na misu za pokojnog djeda od supruga . poslje mise kleknem ja kod Gospinog kipa i onako očajna zamolim je da mi pomogne da prestanem psovati.kad sam došla kući iz mojih usta više nije izašla nijedna psovka iako sam htjela opsovati nisam mogla otvoriti usta.to me probudilo shvatila sam da se nešto veliko dogodilo.Od tad sam opet krenula u crkvu znajuči da sam potpuno potonula i da mi jedino Bog može pomoći...(nastavak slijedi BVSB)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 16 ožu 2009 14:53 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 sij 2009 12:37
Postovi: 142
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Nakon tog iskustva krenula sam u crkvu i upoznala našeg svečenika koji me polako i sigurno uveo u živu vjeru.naučila sam i spoznala živoga Boga.SLAVA MU I HVALA. U isto vrijeme moja je svekrva pomoć za sve nas potražila kod jedne "gospođe babe gatare" za financijski i ine blagoslove.kako sam ja svima rekla da ja odustajem od tih vrađbina moj je put tu završio ali tek tada je počela prava duhovna borba za ostati u kristu.Unatoć svim kušnjama i svađama u obitelji Isus je bio u meni jači.Supruga sam uspjela nagovoriti da se riješimo svega što nam je ta baba dala.no on je odbijao ići u crkvu,počeo je meni braniti da idem na biblijske grupe,misu,smetalo mu je da se molim u kući... uglavnom sve što se ticalo Boga nije bilo poželjno.malo pomalo Gospodin je sve doveo u red,suprug i dalje odbija ići u crkvu dok je sve drugo prihvatio kao dio mog života.no Bog sve drži pod kontrolom i strpljivo priprema srca moje obitelji da Mu se pridruže,a mena vodi kroz život svojom voljom.tako sam vjerujem došla i do TTa i tu sam pronašla dio sebe.kako u obitelji nikom nije previše stalo do Bogai ne mogu s nikim pričati dabi me razumjeli ovdje imam priliku biti potpuno otvorena,moliti s vama i biti dio vjernika.uz malu djecu nemam puno vremena za druženje u zajednici al kad su ti vrata zatvorena Gospodin ti otvori prozortoliko o mom životu,sve ostalo je dio Božje prisutnosti bilo u radosti bilo u kušnjama.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 ožu 2009 08:55 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 stu 2008 20:12
Postovi: 1091
Lokacija: Na putu ka domovini
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Draga Loida, neka Božji blagoslov počiva na tebi i tvojima. Dao Bog da se dugo družimo, molimo i radujemo jedni drugima. Malo ljudi u svijetu nas razumije, a kad pročitam svjedočanstvo, razmatranje, molitve, moje braće i sestara sa ovog foruma, čini mi se da sve to iz moje duše izvire. U svojim dubinama svi dolazimo na isto mjesto. Hvala ti Besmrtni za tvoju ljubav i nježnost.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 17 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr