www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 20:22

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 17 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov: trebam pomoc
PostPostano: 02 tra 2009 21:06 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 02 tra 2009 19:21
Postovi: 7
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
neznam sta mi se dogada sko mi se itko javi objasnit cu svoj problem..nova sam ovdje..Hvala!Bog Vas Blagoslovio


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 tra 2009 21:10 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
annaa21 napisao:
neznam sta mi se dogada sko mi se itko javi objasnit cu svoj problem..nova sam ovdje..Hvala!Bog Vas Blagoslovio



Dobro nam dosla draga Annaa... :grlim te: :b232: :b41:

Bog te blagoslovio ,cuvao u miru i ljubavi...!

Stojimo ti na raspolaganju,samo iznesi svoj problem..! :q4:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 tra 2009 21:10 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 15 vel 2009 14:56
Postovi: 638
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dobro nam dosla draga!!!!
Neznam kako da ti pomognemo objasni nam malo vise pa cemo ti pomoci koliko je u nasoj moci.
Bog te blagoslovio :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 tra 2009 21:19 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 02 tra 2009 19:21
Postovi: 7
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ovako nisam neki veliki vjernik al vjerujem u Boga.Medutim kad sam imala 18god otisla sam u Medugorje u potrazi za necim.Nasla sam mir nasla sam nesto neopisivo lipo i to me drzalo jedno godinu dana bila sam i bolja osoba,stalozena.Al nakon nekog vremena sve je to nestalo i ja sam se udaljila.Pala sam u depresiju nisam vise dobra,,strahovito grijesim. Pred godinu dana sam imala san i sanjala Gospu od Lurda al nikad nisam vidjela to mjesto niti nista,Sanjala sam kip Gospe u spilji i vodu oko nje i ljude kako ulaze unutra.U tom snu sam vidjela sebe i svog sadasnjeg decka.Ispricala sam san sefici i rekla mi je da me GOspa zove k sebi.Otisla sam na net pogledat slike i to je bilo isto kao moj san.Neznam sta to znaci.imam jos toga za ispricat


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 tra 2009 21:27 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 svi 2008 18:26
Postovi: 343
Lokacija: Lipa zemlja Dalmacija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
annaa21 napisao:
ovako nisam neki veliki vjernik al vjerujem u Boga.Medutim kad sam imala 18god otisla sam u Medugorje u potrazi za necim.Nasla sam mir nasla sam nesto neopisivo lipo i to me drzalo jedno godinu dana bila sam i bolja osoba,stalozena.Al nakon nekog vremena sve je to nestalo i ja sam se udaljila.Pala sam u depresiju nisam vise dobra,,strahovito grijesim. Pred godinu dana sam imala san i sanjala Gospu od Lurda al nikad nisam vidjela to mjesto niti nista,Sanjala sam kip Gospe u spilji i vodu oko nje i ljude kako ulaze unutra.U tom snu sam vidjela sebe i svog sadasnjeg decka.Ispricala sam san sefici i rekla mi je da me GOspa zove k sebi.Otisla sam na net pogledat slike i to je bilo isto kao moj san.Neznam sta to znaci.imam jos toga za ispricat


Gospa te zove. Odazovi se. :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 tra 2009 21:33 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 18 ožu 2009 15:51
Postovi: 110
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
annaa21 napisao:
ovako nisam neki veliki vjernik al vjerujem u Boga.Medutim kad sam imala 18god otisla sam u Medugorje u potrazi za necim.Nasla sam mir nasla sam nesto neopisivo lipo i to me drzalo jedno godinu dana bila sam i bolja osoba,stalozena.Al nakon nekog vremena sve je to nestalo i ja sam se udaljila.Pala sam u depresiju nisam vise dobra,,strahovito grijesim. Pred godinu dana sam imala san i sanjala Gospu od Lurda al nikad nisam vidjela to mjesto niti nista,Sanjala sam kip Gospe u spilji i vodu oko nje i ljude kako ulaze unutra.U tom snu sam vidjela sebe i svog sadasnjeg decka.Ispricala sam san sefici i rekla mi je da me GOspa zove k sebi.Otisla sam na net pogledat slike i to je bilo isto kao moj san.Neznam sta to znaci.imam jos toga za ispricat


Draga annaa21, to te Gospa zove da joj se odazoveš, njezino si dijete i bori se za tebe...

I meni se zna slično događati, kad na trenutak skrenem s pravog puta, odmah dobijem opomenu,..

Bog te blagoslovio!! :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 tra 2009 21:34 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 15 vel 2009 14:56
Postovi: 638
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Da ,Dawn i ja mislim da je Gospa zove.
BTB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 tra 2009 21:40 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 02 tra 2009 19:21
Postovi: 7
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
kako da se odazovem...jucer sam otisla na misu i klanjanje u Rijeku na Drenovu..obavila sam ispovjed i plakala.Misa je zapocela kad je svecenik poceo propovijed i poceo pricat o zeni samarijanki i objasnjavat sve to je tako bilo lipo da nisam mogla nezaplakat.Nakon mise je usljedilo klanjanje i zazivanje Duha Svetog,tu sam se prvi put srela sa ljudima koji imaju dar molitve u jezicima.Dok smo molili drzala sam oci ztvorene i ruke otvorene osjetila SAM NEKAKAV OSJECAJ NA LICU KAO DA ME NETKO MILUJE,DIRA OSJETILA SAM HLADAN ZRAK OKO LICA I SUZE SU MI KRENILE SAME.NISAM NA NISTA MISLILA SAMO MI JE ODJEDNOM U GLAVU DOSLA KAO NEKA VIZIJA..VIZIJA SEBE..VIDJELA SAM SEBE KEKO TRCIM PO ZELENOJ LIVADI U BIJELOJ HALJINICI DUGE KOSE I NA NEBU SJAJ SVJETLOST NEOPISIVA PREKRASNA I JA SAM TRCALA PREMA TOME.MAMA MI JE REKLA DA SAM DOBILA DUHA SVETIG I DA SE TREBAM ZAHVALIT I MOLIT.NAKON TOGA SVECENIK JE POLAGAO RUKE NA BOLESNE I KOJI IMAJU PROBLEMA,POLOZIO JE NA MENE I PALA SAM,IZ SVECENIKA KAO DA JE NESTO PRESLO U MENE.STA BI SVE TO TREBALO ZNACIT


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 tra 2009 21:46 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 02 tra 2009 19:21
Postovi: 7
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
DAL SAM SKRENULA SANJAM CUDNE SNOVE KOJI NA KRAJU BUDU STVARNI.S KIM DA RAZGOVARAM NISAM SI MOGLA TO UMISLIT


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 tra 2009 21:51 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 svi 2008 18:26
Postovi: 343
Lokacija: Lipa zemlja Dalmacija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
annaa21 napisao:
kako da se odazovem...jucer sam otisla na misu i klanjanje u Rijeku na Drenovu..obavila sam ispovjed i plakala.Misa je zapocela kad je svecenik poceo propovijed i poceo pricat o zeni samarijanki i objasnjavat sve to je tako bilo lipo da nisam mogla nezaplakat.Nakon mise je usljedilo klanjanje i zazivanje Duha Svetog,tu sam se prvi put srela sa ljudima koji imaju dar molitve u jezicima.Dok smo molili drzala sam oci ztvorene i ruke otvorene osjetila SAM NEKAKAV OSJECAJ NA LICU KAO DA ME NETKO MILUJE,DIRA OSJETILA SAM HLADAN ZRAK OKO LICA I SUZE SU MI KRENILE SAME.NISAM NA NISTA MISLILA SAMO MI JE ODJEDNOM U GLAVU DOSLA KAO NEKA VIZIJA..VIZIJA SEBE..VIDJELA SAM SEBE KEKO TRCIM PO ZELENOJ LIVADI U BIJELOJ HALJINICI DUGE KOSE I NA NEBU SJAJ SVJETLOST NEOPISIVA PREKRASNA I JA SAM TRCALA PREMA TOME.MAMA MI JE REKLA DA SAM DOBILA DUHA SVETIG I DA SE TREBAM ZAHVALIT I MOLIT.NAKON TOGA SVECENIK JE POLAGAO RUKE NA BOLESNE I KOJI IMAJU PROBLEMA,POLOZIO JE NA MENE I PALA SAM,IZ SVECENIKA KAO DA JE NESTO PRESLO U MENE.STA BI SVE TO TREBALO ZNACIT


Draga sestro u Kristu

i ja sam prije godinu dana klečala u crkvi i plakala... suze su išle same od sebe i osjetila sam NEKOGA pored sebe... kako briše moje suze i grli me. To je bila Gospa. Došla je utješiti svoje dijete.

Mislim da se nešto slično desilo i tebi. Želi te odvesti k svome Sinu. Želi da upoznaš Isusa. Samo otvori srce i prepusti se.

Što se tiče počivanja u Duhu ovdje na TT-u imaš temu o tome pa malo pročitaj... Probaj ako možeš doći do knjige 'Počivanje u duhu' od Roberta de Grandis-a. Knjiga je prekrasna, a ima i svjedočanstava.

Hvala i slava Gospodinu!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 17 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 11 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr