www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 18 tra 2024 14:18

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 10 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Selle
PostPostano: 12 svi 2009 18:54 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 23 sij 2009 20:17
Postovi: 109
Lokacija: Rijeka
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dosta vremena sam se razmišljao da napišem svoje sjedočanstvo...ali evo svaki put kažem ma sutra ću...evo sad sam se čvrsto odlučio za to...
Svakome želim posvedočiti koliko je Gospodin velik u mome malom životu. Imam 13 godina a imam ogromne milosti...
Prošlo ljeto sam upao u loše društvo...i sve kako s tim ide...pušenje,psovanje,ismijavanje vjere...pa skoro da nisam učinio što bi cijeli život žalio.
Mama i sestra su krnule na duhovnu obnovu svake srijede u našu župu. Mene su stalno nagovarale ali ja sam to izbjegavao i ismijavao. ili bi samo odgoborio "ne hvala" sa podsmijavanjem...
Mama mi je jedne srijede naredila da idem. I morao sam... Na početku bilo sve dosadno i pomislio sam " šta ovi ljudi dolaze u tako velikom broju,pa uopće nije nešto...kao svi imaju sklopljenje rukice i glume nešto"...i sve do zaziva Duhu Svetomu. Svi su podigli ruke u zrak,a mene bilo sram. Pa sam ja samo malo raširio ruke na svoja koljena. Odjednom su ljudi počeli nešto pričati na jezicima koje nisam razumjeo...uhvatio me veliki strah i panika...stalno sam ipitivao sestru( 17 god) što je to...a ona je bila ležala na klupi...pala je u Duhu a ja nisam znao...mislio sam da spava. Kad je krenula pjesma Rijeke žive vode počeo sam tako jako plakati da sam jecao. CIJELU DUHOVNU OBNOVU! Pri kraju dok su se molile molitve oslobođenja i ozdravljenja počeo sam se tresti,plakati i znojiti...ma neopisivo...nije mi bilo ni hladno niti išta...pa mi je žena do mene koja je molila u jezicima prije još dok su bili zazivi rekla da sad doživjeo oslobođenja velika. Na polaganju ruku "tresnuo" sam na pod i ležao oko 20 min. Kad sam se ustao...gledao sam svijet drukčijim očima. Kad bih išao van...cigarete bi mi se gadile a i samo društvo. Nakon mjesec dana bio sam potpuno novi dječak...kad bi se sjetio onoga prije smijao bi se i rekao "zar sam to bio ja" ajmeee...na zadnjem klanjanju u prošloj godini tijekom zaziva Duhu Svetomu pao sam u Duhu. A na kraju su mi rekli da sam molio u jezicima. Nekoliko tjedana nije bilo duhovne...pa sam se bojao da ne izgubima dar jezika. Inače se nisam navečer molio. Došao sam kod bratića u Austriju i on me na moje čuđenje pitao da se molimo. Godinu dana je stariji od mene. Ja sam sa zadovoljstvom prihvatio. Tjekom molitve sam počeo moliti u jezicima...ma bilo je neopisivo. Sutra dan smo išli na obnovu patera Jamesa. Nisam niša razumjeo niti sam molio u jezicima jer nisam bio predan pa sam gledao ostale ljude...žena blizu mene je počela moliti u jezicima ( na hrvatskom) ma prekrasne hvala i kliktanja Bogu. Tad sam shvatio koliko je velik taj dar. Moj je bratić na toj obnovi dobio dar tumačenja jezika,kao da mu ga je Bog poslao da mi tumači. Moj dar nije bio tako jako razvijen pa nisam baš puno "brbljao" hh...kada sam došao u Hrvatsku i krenuo opet na duhovne obnove...dobio sam prekrasan dar DA VIDIM ŽIVOGA ISUSA U PRESVETOM!!! Hvala Mu i slava. Koliko smo bili pričali...uuuu...nakon nekoliko tjedana dobio sam prvi Poziv...pa drugi...i treći...danas imam dar predanja,razlikovanja duhova (to sam jučer saznao),dar molitve,dar jezika,dar savijeta,dar ljubavi,i mnoooooooooooooooooooge druge darove...ima još nešto...tijekom jedne mise mislim na Cvjetnicu dobio sam viziju Isusove muke...i svi su me ljudi gledali koliko sam bio plakao tu misu dok sam ju gledao. Istu tu misu na pričesti u Hostiji sam vidjeo Isusa kao i obično...ali kad sam primio Tijelo Kristovo u usta onda sam imao osjećaj da su mi usta puna...imao sam okus krvi i mesa...prekrasno...a za Uskrs na misi sam dobio na nogama i rukama fleke...jedna vrsta stigmatizacije...rane nisu krvarile neko su me jako bolile...stajale su tu 2 tjedna...a onda su odjednom preko noći nestale...svjedočim ovo tako da vidite koliko je Isus velik u mom malenom životu,a kako onda neće biti u vašem...Bog vas dragi blagoslovio braćo i sestre u Kristu i poslao na vas Svoga Svetoga Duha.... :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 12 svi 2009 19:08 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 lis 2007 20:14
Postovi: 717
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
PREKRASNO SVJEDOČANSTVO SELLE, BOG TE BLAGOSLOVIO I NADALJE U ŽIVOTU. :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 12 svi 2009 19:32 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 stu 2008 20:12
Postovi: 1091
Lokacija: Na putu ka domovini
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Blagoslovljen bio dragi brate, imaš velike milosti, neka tako i ostane, sve darove koristi na slavu Božju i nađi svećenika koji će ti biti duhovni voditelj. Sačuvao te Gospodin u svojoj ljubavi zauvijek.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 12 svi 2009 20:38 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 svi 2008 18:26
Postovi: 343
Lokacija: Lipa zemlja Dalmacija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ovo je predivno i čudesno, Selle! :D

Bog te blagoslovio! :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 13 svi 2009 10:50 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 07 vel 2009 11:04
Postovi: 107
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Prelijepo dragi Selle,hvala ti na ovom dirljivom svjedočanstvu,tako mlad a prepun Božje milosti,a još je ljepše što si dio ove tt obitelji.Pred tobom su "velike" stvari.BTB :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 14 svi 2009 22:03 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 ožu 2009 10:44
Postovi: 278
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi Selle, prekrasno...
Naš Gospodin te jako voli, neka te Duhom Svetim i dalje ovako obasiplje i vodi! Neka je na najveću slavu Njegovu!
:grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 03 srp 2009 11:28 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2995
Podijelio: 150 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
dragi dječače... Božji blagoslov neka te uvijek prati..
ostani postojan... ulio ti Gospodin u tvoju posudu puno toga još...
:grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 11 ruj 2009 20:30 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 05 ruj 2009 00:06
Postovi: 25
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Prekrasno svjedočanstvo...nek te i dalje prati Isus u tvom životu.

:grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Selle
PostPostano: 29 tra 2010 14:25 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 03 vel 2010 14:53
Postovi: 82
Lokacija: tamo negdje
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:D :D

Selle prelijepo svjedočanstvo i hvala Bogu da si sve to spoznao tako mlad. Onda znaš kako se osijećaju oni koji su to doživjeli u starijoj dobi npr. šezdesetima, osijećaju se da im je život prošao i žale za vremenom kojega su mogli provesti uz Gospodina, te se pitaju kakav bi im život bio da su Gospodina ranije spoznali.

Ali Gospodinova ljubav nema granica i našem umu je nedokučiva u cjelosti.

Osijeti se koliko si predan i koliko ljubiš Gospodina i samo tako nastavi.

Napiši nam s vremena na vrijeme nastavak svog svjedočanstva.

Isuse uzdam se u te!! :D :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 ruj 2010 01:22 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 23 stu 2008 23:28
Postovi: 1052
Lokacija: MOLVE
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi brate Selle u mojim si mislima, molim te imaj me u svojoj molitvi.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 10 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 11 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr