www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 17:48

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 18 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov: moji snovi
PostPostano: 06 tra 2009 22:10 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 03 tra 2009 18:46
Postovi: 4
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
svima se puno zahvaljujem na lijepim rijecima...da...jako je tesko,jos uvijek se borim,prije svega sa sobom..ponekad se naljutim sto nema odgovora..al vjerovat cu da Isus uvijek ostaje...potaknuta time htjela bih ispricati svoju lijepu stranu vjere,trenutke u kojima mi je Bog govorio...
kao mala sam uvijek puno molila...jaka je bila moja ljubav prema Isusu,uvijek sam govorila o Njemu kao o svome bratu...smatrala sam da ako imamo istoga oca moramo biti brat i sestra...

i tako sam jednom pred Bozic sanjala kako u mojo crkvi svi mi iscekujemo Isusov dolazak...i eto..pojavi se on pred nama ispred oltara i ja odlazim kraj njega i padam nicice pred njega..I On me pogleda onim svojim pogledom...to vam ni opisati ne mogu..tolika blagost,toplina razumijevanje...tolika cistoca u tim ocima...nikada necu zaboraviti...i pita on mene sto zelim..a ja mu odgovaram kako ne trebam nista samo da mi pozdravi i cuva pokojne prabaku pradjeda i rodicu koja je poginula u ratu...a on se samo nasmijesi i kaze kako je upravo to zelio cuti..
i ja sam znala da je to jedan nacin na koji mi se Isus objavio...a njegov pogled i osmijeh...kako bi to rado opet vidjela...

Drugi put mi se dogodilo da sam sanjala kako stojim ispred bakine kuce i najednom vidim zenu obucenu u crno i ja sam znala da je to samo zlo..i stoji nasuprot mene i zeli mi uputiti nesto crno,kao tetovaza,put mene i nanijeti mi zlo...sjecam se toga straha...i u tom se trenutku kraj mene pojavljuje sjajna osoba u bijelom,vjerujem andeo..koji(nisam sigurna je li s macem) tjera to zlo od mene...

To su bila dva sna koja su mi govorila da me Bog cuva i uvijek ih se ponovno sjetim...ne znam je li to uistinu bilo ukazanje Isusovo..al mi nekako uvijek srce govori da je,da sam uistinu pricala s Njim...
Nesto predivno..Uvijek se iznoa potajno nadam da ce mi mozda ponovno doc u snovima,sada kada mi je posebno potreban,kada tako tesko uocavam njegove znakove...ali Bog je snazan...znam da ce me ljubit..pa iako sam nekada bijesna od neznanja,nemoci i nemogucnosti razumijevanja,...nadam se da ce i nad nas spustiti svoj blagoslov i da cu konacno opet biti samo Njegova..

Isuse moj volim te najvise...dodi u zivot moj i ispuni mi dusu snagom vjere...Ja te cekam...nadam se da i ti cekas mene...

I jos jedna prispodoba koju sam cula na jednom pripremnom susretu za susret katolicke mladezi...

Bio jedan covjek koji je uistinu bio sretan..Imao je sve,srecu zdravlje...sve sto mu srce pozeli...I uvijek kada bi setao plazom vidio je jos jedne otiske stopa pokraj svojih..i znao je da je to Bog...
No,odjednom su se stvari pocele rusit i poceo je sve gubit..postao je jako tuzan...nemocan...i kada je prolazi plazom stopa drugog otiska stopla vise nije bilo..on bijesan od svoga jada pocne vikati i pitati boga zasto sada ne hoda pokraj njega,zasto ga sada nema...a na to ce mu Bg: dok ti je bilo dobro samo sam hodao pokraj tebe...sada kada ti je lose,ja te nosim!!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 07 tra 2009 16:48 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 sij 2007 09:44
Postovi: 661
Podijelio: 75 zahvala
Zahvaljeno je: 31 zahvala
predivno :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 tra 2009 22:51 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 tra 2007 15:52
Postovi: 961
Lokacija: ZAGREB
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
ova prispodoba koju si ispricala mi je slika na svakom avataru... :D
najjaca prica do sada.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 27 tra 2009 10:05 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 03 tra 2009 18:46
Postovi: 4
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
puno hvala :D nadam se da vam se svidila...Bog vas blagoslovio :))


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 tra 2009 11:04 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 15 vel 2009 14:56
Postovi: 638
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Moj necak je sanjao Isusa kako ima stap u ruci i necak ga je pozdravio "Hvaljen Isus ".I Isus ga je pomilovao po glavi.A pokraj Isusa stoji majka Marija i gleda necaka.
Tko mi to moze protumaciti?
BVB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 tra 2009 14:17 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 12 stu 2008 10:35
Postovi: 1008
Lokacija: Split
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Maria napisao:
Moj necak je sanjao Isusa kako ima stap u ruci i necak ga je pozdravio "Hvaljen Isus ".I Isus ga je pomilovao po glavi.A pokraj Isusa stoji majka Marija i gleda necaka.
Tko mi to moze protumaciti?
BVB

Mislim da je to bio san, lijep san. San kakav anđeli sanjaju. :q4:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 tra 2009 17:30 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
Maria napisao:
Moj necak je sanjao Isusa kako ima stap u ruci i necak ga je pozdravio "Hvaljen Isus ".I Isus ga je pomilovao po glavi.A pokraj Isusa stoji majka Marija i gleda necaka.
Tko mi to moze protumaciti?
BVB


..ne bud mi uroka..to je znak... :lol:

..štap znači da je mogao biti "kažnjen" al se izvukao u zadnji tren..
..pa je dobio milosrđe..

..a Majka Marija..ga gleda...zato što ne postoji u životu nećaka..
..kao zagovornica ljudi..
:lol: :lol:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 tra 2009 17:49 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 15 vel 2009 14:56
Postovi: 638
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi naggar hvala!
Ali necak ima tek 9 godina.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 tra 2009 21:29 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
Maria napisao:
Dragi naggar hvala!
Ali necak ima tek 9 godina.


ma ja se zezam...
..vidiš da sam napisao "ne bud mu uroka "

..živite život...snove odsanjate..i to je to.. :lol:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 tra 2009 09:14 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
E Naggare, Naggare...."tumaču snova"!! :D :D :D :D :D
Ovaj me tvoj humor izuzetno nasmijao!!! Mislim da ću se još danima smijati pri pomisli na to... Ah, to možeš samo ti!

Draga Maria :grlim te: , ja samo želim reći da nitko od nas nije pozvan tumačiti snove.
Mislim da se samo u iznimnim situacijama dogodi san koji nam zaista nešto govori, ali onda to govori na takav način da to nije potrebno tumačiti jer je sve jasno samo po sebi. Kad nam se Bog obraća, to čini jasno i nisu nam potrebni "tumači snova" ako već sami to ne možemo nikako dokučiti.
Opće je pravilo da se snovima ionako ne bi trebala poklanjati gotovo nikakva pažnja - imali smo puno rasprava o tome, ne sjećam se na kojoj temi...
San koji si opisala je lijep i možda je zaista "istinit", možda se Isus zaista kroz taj san obratio tvome malome slatkome nećaku, ali tu ne treba tumačenja! To po meni znači baš to - da je Isus pomilovao i iskazao ljubav svom ljubljenom malom biću... :D :D Nije potrebno dublje tumačenje...! :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 18 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 11 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr