www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 ožu 2024 09:11

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 269 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 27  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 05 pro 2009 01:57 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 tra 2007 16:22
Postovi: 321
Lokacija: PROZRAČNI OBLAČIĆ
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Jedno za Lukija.U Velikoj gorici postoji obitelj Pongerajter a žena se zove Ružica.Ona je dobila rak i kad bi me zvala jedva je pričala.Umirala je.Prvih 3 puta je ona mene zvala i rekla da neće više moć zvat jer nema novaca i onda sam ja počeo zvat često nju da se molimo.Nakon mjesec dana nije se nitko javljao na telefon i ja sam mislio da je umrla.Prošlo 3 mjeseca bez glasa od nje i nakon toga ja sa noćne smjene dođem kući spavat oko 6 i 45 ujutro kad u 7 sati dođe poruka a ja taman zaspao.Pod jastukom mi mobitel i ja otvorim poruku i tamo piše mogu li te nazvat ili tako nekako a ja pitam a tko je ovo kad stiže nova poruka.BOG OVDJE RUŽICA PONGERAJTER DOŠLA SAM ZAHVALIT GOSPI I TEBI ŠTO SAM OZDRAVILA!!!!!!!!Ja se odmah razbudio.Nakon dugo vrimena pita me moj prijatelj Čuljak ajmo u Veliku Goricu do jedne obitelji imaju nekih problemčića i da se pomolimo za sve njih.Ja pitam tko su a on kaže Pongerajter se zovu predivni su bio sam kod njih i ajmo sad tamo.Ja kažem jel se žena zove ružica on kaže mislim da jest a ja kažem da ih znam preko telefona i da sam molio za nju i da je ozdravila i on nije mogao doć sebi.Kad smo došli propalo mi iznenađenje on je telefonom javio da dolazi sa učenikom i oni oduševljeni.Kad smo došli i počastili se saznam da poznaju neke moje susjede iz mog sela i nakon molitve smo se rastali od njih uz suze.Slava Isusu!Aleluja


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 pro 2009 07:40 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3250
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 14 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
Bog te dragi blagoslovio dragi brate u Kristu. :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:

HVALJEN BUDI GOSPODINE MOJ U VIJEKOVE.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 pro 2009 17:29 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 tra 2007 16:22
Postovi: 321
Lokacija: PROZRAČNI OBLAČIĆ
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Prije 4 godine jedan dječak od 14 godina je u njemačkoj imao žive rane po cjelom tjelu a na nogama stalno otvorene i časna Marija koja je bila u Rimu i znala je za mene dala je majci broj da me nazove da se molim za dječaka.Nazvali su i ja sam dječaka tražio na telefon a majka je ispričala povjest bolesti a sin je slabo pričao hrvatski i dok je on to pričao meni Duh Sveti kaže da ga pitam jel se samozadovoljava i ako jest da se odmah ispovjedi.Ja pitam a on kaže da jeste i ja kažem još danas na ispovjed i sad ćemo molit.U molitvi opet Duh Sveti progovori da mu reknem da će za 3 dana biti čist ako se večeras ispovjedi i ja tako kažem.Nakon 3 dana majka zove i plače i govori kako je prvu večer nestala trećina rana i to one koje su stalno curile gnoj i krv drugu večer skoro sve i prije kraja trećeg dana je sve nestalo.Slava Isusu


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 pro 2009 17:37 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 tra 2007 16:22
Postovi: 321
Lokacija: PROZRAČNI OBLAČIĆ
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Na doček nove godine sam išao u Međugorje da sa Zadarskom zajednicom dočekam novu godinu i malo prije toga ću svratit oko 5 sati da se pomolim za jednu ženu kojoj je travar dao neki lijek za psorijazu ali nažalost nije pomagao već kontra efekat izazvao i ona je išla u apoteku da joj daju acidi borici da se namaže ali umjesto toga su joj nasuli neku kiselinu i ona je iskrenula na glavu i po licu sve otišlo i izgorila koža ispod kose i lice se ljuštilo sva u ranama i ja nakon 2 dana na doček svratim kod nje i muža na molitvu .Dok smo molili Gospodin kaže za 3 dana će sve bit čisto bez traga.Ja sam pošao na doček u pansion Grle gdje oni odsjedaju i pred crkvom pogledam na narod koji stoji pored ceste i zaletim se u kadeta i umalo na pješačkom da kadet satare ženu koja je prelazila a ja gledajuć zavapim NEMOJ DOPUSTIT BOŽE DA JE UDARI JA SAM KRIV I POGRIJEŠIH U VOŽNJI MOLIM TE i auto stane nakon 5 metara od udara pred pješačkim.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 pro 2009 17:48 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 tra 2007 16:22
Postovi: 321
Lokacija: PROZRAČNI OBLAČIĆ
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ako uspijem sliku stavit ovo je moj sin Bartul koji je sasuo na glavu termos od litre pun vrele vode na glavu i ovakav je izgledao.Nakon 10 do 15 dana molitve sve je nestalo i lice i glava bili su čisti bez traga a umalo da mu i oči nastradaju.Sliku naknadno stavljam.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 pro 2009 01:47 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 tra 2007 16:22
Postovi: 321
Lokacija: PROZRAČNI OBLAČIĆ
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Moj prvi slučaj.Prije 7 godina jedna djevojka po imenu Adrijana je bolovala je od raka limfnih čvorova ili NON HODKGINSA zvanog galopirajući i liječnici su joj davali još 20 dana.Već su je operirali i izvadili tumor veličine dječje glave.Jedna djevojka iz naše zajednice imenom Iva a zvali smo je mala Iva otišla je toj Adrijani u posjet ali nije mi se javila da pošaljem nešto za zagreb pa sam je morao nazvat da je malo ukorim.Kad sam je dobio na mobać ja počeo galamit ono da je prepadnem kad ona kaže ne galami šefe evo me kod Adi u sobi na Rebru a ja kažem ajd je pitaj oće li da se molim za nju da ozdravi sada.Odjednom mi dolaze riječi da to upitam i ja tako uradih.Kaže ona oće ajd moli.Dok sam molio nestane njoj na računu novaca i veza se prekine pa one uzmu drugi telefon i nazovu.Molim ja i nakon 5 minuta nestane baterije i ugasi se njezin telefon a ona istrči u hodnik i uzme od majke njene telefon i opet nazove.Ponovno nakon 3 minute prazan račun i veza puca i uzmu na hodniku nečiji telefon i ja napokon završim molitvu i kažem joj Adi ti si zdrava Isus te ozdravio ali nakon 4 dana ću doć da se molim da nestane straha od smrti da možeš mirno disat.Odem ja nakon 4 dana sa društvancetom 2 cure iz zajednice idu u posjet Adrijani samnom.Došli mi a sva rodbina iz Hercegovine došla se oprostit od nje i ja ih lagano istjeram van i sjednem pored nje i počnem molit.Nakon dugo vrimena bar 2 sata sam molio osjetim da je sve otišlo od nje i ja završim zahvalom Bogu zato što je ozdravlja i ona ustaje sva drhćuć iz kreveta i zagrli me i nakon par minuta ona sjeda na krevet i kaže da se osjeća puno bolje.Ja kažem samo se veseli i nedaj da te uplaše da ćeš brzo umrit nedaj se.Majka od jedne Maje pita ajde za moju Maju moli 6 mjeseci ima temperaturu 41 i više a nemogu joj oborit nikako temperaturu niti joj mogu pomoć terapije i mi se okrenemo Maji a vidi joj se dio obraza i uho i počnemo se molit i ja reknem da se vraća ubrzo temperatura i da mi nećemo ni do Karlovca bit će dobro i probudit će se.Maja je iz Posušja.Mi smo pošli nazad kući i Maja ustane i temperatura ide na 36.8 i nema bolesti.Kad se vratiše kući išli smo na pitu domaću i kiselinu kod njih da proslavimo.Adrijana se nakon toga sa cjelom obitelji nađe kod fra Smiljana u zajednici Maranatha i ona i sestra joj Simona u zbor odu a tata Tvrtko je danas mislim šef molitvenog tima ili je član nisam siguran.Udala se i ima dvoje djece i bio sam na svadbi i ona je zdrava mlada majka koja nema više problema a za Maju više nisam čuo a i nisu se javljali mislim da je posve zdrava.Velik je naš BOG!!!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 pro 2009 01:55 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 tra 2007 16:22
Postovi: 321
Lokacija: PROZRAČNI OBLAČIĆ
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Mala Iva kako je nazvah je imala čudesno ozdravljenje.IMala je oči usječene prema unutra umjesto da budu izbočene van.Došli su njih 3 kolegice do nas kući i doveli Ivu da se molimo.U molitvi Iva padne i počiva pola sata i kad sam završio molitvu sjedimo i čekamo da se ona podigne.Kad se ustala vidjela je da nema više grbe na leđima i sva vesela igrala po kući.Nakon tjedan dva ona prestaje nosit naočale jer smetaju na faksu nemože čitat i ode ona doktoru.Doktori joj kažu što se to sa tobom dogodilo oči su ti posve zdrave više nisu usječene zjenice već kao kod svih drugih izbočene prema van.Dolazi Iva na kavu i tužna kaže"NITKO NIJE PRIMJETIO DA VIŠE NE NOSIM NAOČALE NITI OTAC NITI MAJKA NITI SESTRA A NITI MOJ DEČKO" i mi se obradovali što je ozdravila i nakon par tjedana njeno svjedočanstvo je pokrenulo lavinu događaja na zajednici.Svi su pitali ko je molio ali ona nije smila reć moje ime.Tako sam 3 godine radio okolo a da samo fratar zna i moji bliži prijatelji.Slava i čast Isusu.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 pro 2009 13:00 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 07 lip 2009 12:54
Postovi: 404
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Slava i hvala Isusu!
Neka blagoslovi tebe i tvoju obitelj.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 pro 2009 13:05 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 15 vel 2009 14:56
Postovi: 638
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Bog te dragi blagoslovio i cuvao tvoju obitelj.

Hvala i slava Isuse !

Samo nastavi dalje pisati kad imas vremena.Nestrpljivo cekamo svjedocanstva da citamo .

smajlic5


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 pro 2009 13:08 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 17 stu 2006 11:57
Postovi: 1390
Lokacija: Velika Gorica
Podijelio: 123 zahvala
Zahvaljeno je: 121 zahvala
Bogu hvala i slava što djeluje preko tebe dragi učeniče, da je bar više ljudi poput tebe. Bog neka blagoslovi i tebe i sve tvoje bližnje.
Kao što reče Maria, samo piši i dalje kad stigneš, tvoja svjedočanstva su svima nama poticaj za rast u vjeri.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 269 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 27  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 10 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr