www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 20 tra 2024 00:52

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 269 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 24 stu 2009 21:55 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 05 srp 2009 15:29
Postovi: 2003
Lokacija: Slavonija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Bog te blagoslovio dragi naš brate.
I hvala ti na tvom svjedočanstvu.
Jako mi je drago što sam član jedne obitelji
kojoj ti pripadaš, dragi Samire! :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 stu 2009 22:48 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 tra 2007 22:55
Postovi: 809
Lokacija: Dalmacija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
aj,aj nefalite ga previše da se ne uzoholi ha ha koće ostat odnjega ha ha ha :lol: ma šalim se naravno zna on ha ha
Ali šalu na stranu evo ja ću svjedočit ono što sam preko brata doživila.
Poznajemo se već oko tri godine i nebih mogla točno reć koliko mi je puta pomogao iako to on kaže ovako:Nisam ja već Isus ti je pomogao.
Ma jasno je meni da Bog pomaže ali da nema ovako divnih ljudi i predani u potpunosti Gospodinu, nebi ni Bog onda mogao djelovati tako brzo i učinkovito :grlim te:
Mnogo puta sam se našla u situaciji di nisam vidila izlaz al dovoljan je bio samo jedan telefonski poziv,njegova jaka molitva i naravno moja vjera da se sve u sekundi riješi.
Evo nap.jedan primjer jer rekla sam teško je sve navest.
Sad kad sam bila u bolnici u Zg.učenik je došao mi u posjetu :grlim te: samnom je ležala jedna mlada žena koja je to jutro čekala operaciju.
Doktori su joj rekli da vide dvi ciste ali da ima nešto što nemogu viditi dok se neotvori al najgore što nalazi papa,markeri,ct nisu dobro pokazali Rekli su joj ovako počećemo lakšim zahvatom al pripremit ćemo vas na teži zahvat jer nalaz je loš.
Zamolila sam brata učenika koji je bio samnom da se malo pomoli za nju nabrzinu jer svaki čas je mogu pozvati u salu na operaciju.
Vrlo bitno je naglasiti da ta žena nije bila baš neki vjernik,niti je baš išla u crkvu nekako nije u tom bila odgojena.
Ali pošto je bila samnom u sobi nekoliko dana dosta sam joj pričala,molila se sa njom i hvala Bogu vratila joj vjeru bar malo.
Da nastavim :D Učenik je naravno se pomolio za nju,taj dan sam ja išla doma,bila sam otpuštena iz bolnice.
Ujutro meni na mob.stiže poruka da je sve završilo dobro ,da je bila mala operacija a nalaz uredan pokaza.Slava Isusu.

Što se mene tiče i moje povjesti bolesti tokom mog slučaja naravno Samir je cjelo vrijeme bio prisutan molitvom a svi znate šta je bilo i kako se završilo.Pa evo neki dan ne davno toliko me je bolio jajnik da sam puzala po podu.Najgore ha ha ha što mi kuma pravila neku večeru ajmeeeeeeeeee ha ha a moj muž bio na poslu i naravno on je mislio da nećemo ići jer bolovi su bili nevjerovatni da sam mislila da ću umrit al jedan telefonski poziv bratu Učeniku bio je dovoljan da za pola sata apsolutno me ništa nije bolilo.I naravno išla sam na večeru ha ha muž nije mogao vjerovati al ja jesam :lol:

Imala sam šest-sedam bradavica na ruci dosta godina al brate Samire nisam ti ni rekla za ovo kad si bio neki dan kod mene sve je otišlo ni jedne,ni traga Slava Isusu.

Eto to je samo mali dio al dovoljno važan da mogu reć učeniče brate častim te sladoledom kad dođe lito ha ha ha :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 stu 2009 12:28 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 04 ruj 2008 06:37
Postovi: 97
Podijelio: 8 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Gospodine ,zahvaljujem ti za naseg učenika ! Hvala Bogu !


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 27 stu 2009 12:19 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 11 srp 2008 10:42
Postovi: 175
Lokacija: Hercegovački krš
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Neka Te blagoslovi Gospodin i neka Te čuva na svim Tvojim putevima...
Ja se oduvijek divim Tvojoj ženi i obitelji koji dosta 'trpe' zbog Tvojih darova i nadam se da će im Gospodin stostruko nadoknaditi sve ono što propuste dok Ti moliš za potrebite...

Nikad neću zaboraviti dan kad me muž zovnuo iz bolnice i rekao da liječnica ne vjeruje svojim očima šta se desilo s njegovim rakom nakon Tvoje molitve...Ona knedla u grlu je toliko stisla da sam mislila da ću se udaviti... Pa onda Robo...i koliki još...

Znam da Ti je teško ali znam da ćeš izdržati jer Kome je god mnogo dano, od njega će se mnogo iskati. Kome je mnogo povjereno, više će se od njega iskati.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 27 stu 2009 14:54 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 24 lis 2009 13:49
Postovi: 27
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi učeniče,hvala na divnom svjedocanstvu!
Preporucujem u molitve sebe i svoju obitelj.
Hvala Gospodinu na tebi! BTB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 stu 2009 10:46 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 04 ruj 2008 06:37
Postovi: 97
Podijelio: 8 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
:b101: ,znaci samo janjetina dolazi u obzir. BTB!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 30 stu 2009 15:12 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 lip 2007 13:01
Postovi: 784
Lokacija: na litici spremna da poletim visoko visoko
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Evo, učenik je molio i za mene i savjetovao me je vezano uz neke stvari, i upoznali smo se i uživo na misi u Sigetu, i bilo je predivno kad je moli za mene!

Još željenog učinka nije JOŠ bilo (beba :)) ali samo je pitanje vremena da me Bog posloži..onda će i moje dijete stati u zbor izmoljenih učenikovih beba :lol: :lol:

I da, jako me je dirnulo to, koliko se ti žrtvuješ. I posramila sam se kad to usporedim sa svojim životom ,i kad vidim koliko ja malo dajem Gospodinu, i koliko od njega tražim, i sebično razmišljam da su svi ti darovi radi mene tu, kad su tu radi drugih. :cry: :cry: Molim Gospodina da nas sve obdari ovakvim žarom i ljubavlju za druge.

Bog te blagoslovio i još puno uslišanih molitava od Gospodina ti želim! I svako dobro tvojoj obitelji!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 30 stu 2009 17:25 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 27 sij 2009 20:00
Postovi: 14
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Neka te blagoslovi Gospodin,i neka cuva tebe i tvoju obitelj,
da mozes izmoliti cim vise Bozjeg Blagoslova za sve nas kojima je tvoja molitva potrebna.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 03 pro 2009 19:45 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 17 stu 2006 11:57
Postovi: 1390
Lokacija: Velika Gorica
Podijelio: 123 zahvala
Zahvaljeno je: 121 zahvala
Predivno svjedočanstvo, s nestrpljenjem čekam nastavak :grlim te:
Btb


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 pro 2009 01:46 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 tra 2007 16:22
Postovi: 321
Lokacija: PROZRAČNI OBLAČIĆ
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Prije 3 godine je jedna medicinska sestra Nada u Vinogradskoj bolnici dobila rak jajnika i pozvala me da se dogovorimo da dođem u Zagreb molit za nju.Dok je ona pričala meni ISUS kaže idi ozdravit ću je i ja kažem tek za 10 dana mogu doć i ozdravit ćeš.Ali nije slušala mene već je doktor ubjedi da se odmah podvrgne zahvatu i izvadi jajnik i ona pristane ali nije mene obavjestila i ja dođem do nje u Zagreb.Kad sam došao njen kum a moj dobar prijatelj Zdravko Čuljak kaže operirala se šta sad?Ja kažem pa ajde da je vidimo.Ja se spremao malo da je kritikujem i ona poče pričat "OPROSTI NISAM HTJELA VEĆ DOKTOR ME UBJEDIO DA BEZ OPERACIJE NEĆE BIT DOBRO SAMNOM" i ja kažem džaba sam došo iz Mostara sad mogu odmah nazad a njoj krivo i tada Isus kaže MOLI ZA NJEN NOVI JAJNIK i ja joj kažem sad ćemo molit da ti gospodin podari novi lijevi jajnik dali želiš to a ona kaže da sigurno da želim.Molili smo se 15 minuta i ja sam otišao.Nakon 2 godine Nada ima novi problem sad je boli desni jajnik i ide doktoru koji joj izvadio lijevi jajnik i on je pregleda i kaže "LIJEVI JAJNIK JE SAVRŠEN A DESNI MALO CISTIČAN" a Nada sva zbunjena pita kako je savršen kad si mi ga izvadio prije 2 godine a doktor kaže neznam šta sam izvadio al evo ekran pa vidi sama i tada se ona sjetila što smo molili i njen kum me zvao čim je ona njemu javila.Nakon 7 dana zove ona da posvjedoči meni i kaže SLAVA ISUSU OVO JE ČUDO.A stvarno je Gospodin čudesan u svemu.Aleluja.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 269 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 26 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr