www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 17:56

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 269 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 27  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 07 pro 2009 00:31 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 tra 2007 16:22
Postovi: 321
Lokacija: PROZRAČNI OBLAČIĆ
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Za one iz Sesveta.Prije nekih 5-6 godina jedna tada poznata rukometašica imenom Marija Čuljak ozljedi koljeno na utakmici.Kolegica iz konkurentnog tima je udari koljenom sa strane u koljeno i pukne meniskus i prednji križni ligamenti i to je jako loše izgledalo.Slikali su koljeno i dr Nemec je pogledao sliku i rekao ja ne mogu ovdje ništa pomoći treba za Švicarsku na operaciju.Nemec slovi kao najbolji doktor za to i čovjek kaže žao mi je nemogu ništa učinit.Tata od Marije me nazove i neznajuć da sam u Zagrebu na seminaru i pita "možeš li doć da se moliš za moju kćer ozljedila se na utakmici" i ja kažem mogu ali neznam kad ću a on kaže ako možeš hitno molim te a ja kažem pa dobro ajd dođi po mene.On je mislio da sam kući i kaže ajde dođi ti ja sve troškove plaćam a ja kažem nisam sa autom evo me na Črnomercu imam seminar i dođe vozač po mene.tišli smo do njih u Sesvete i ja sam molio za njeno koljeno i ona je odbacila štake i ustala bez problema i nije više bilo boli.Otišla je slikat i opet kod Nemeca a on kaže pa ovo je zdravo zašto si slikala a ona kaže pa vidi stari snimak potrgano sve i on gleda snimak star 5 dana i nemože vjerovat.Kaže on ovo nije tvoja slika a ona kaže kako nije vidio si ozljedu uživo sad nema otoka i sve je zdravo.Doktor nije mogao prihvatit čudo.Nakon nekoliko mjeseci opet Mariju kolegica pukne po drugom koljenu i potrgaju se ligamenti i meniskus i opet tata njen zove ajd molim te hitno dođi jučer Mariji drugo koljeno nastradalo a ja kažem ajd dođi po mene a on sav sretan pita zar si ti tu kod nas a ja kažem da ja sam na seminaru na Svetom Duhu.ON pošalje vozača i ja opet odem i ponovi se isto.Marija ustane i nema boli.Hoće ona konferenciju za novinare a ja kažem nemoj proglasit će te ludom a i mene.Opet Nemec slike gleda i pita pa dobro što se ovdje događa i njen tata mu ispriča da se za Mariju molio jedan karizmatik i ona je ozdravila.Cijela obitelj se okrenula Bogu i sve sam ih poslao u Dobri Pastir u lupoglav i tamo sad njen tata vodi zajednicu a i pričešćuje u crkvi Svi Sveti u Sesvetama a Marija se udala i vrlo brzo odustala od takvog sporta gdje ljubomora kolegica uništava živote.Sada ima 2 krasna sina i muža koji je jako dobar i muž i otac.Slava i hvala našem Isusu koji čini velika čudesa!!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 07 pro 2009 00:44 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 tra 2007 16:22
Postovi: 321
Lokacija: PROZRAČNI OBLAČIĆ
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Prije 2 godine dođe mi bokser iz mostara mislim da se zove Darko i traži pomoć da se molim za njega jer pije a i uzima opojna sredstva i bludniči i neda mu se trenirat.Ja kažem dobro ali kako boksaš kad vidim da šepaš vučeš nogu.Što je sa tvojom nogom a on kaže da mu je kraća ali nesjećam se zbog čega i ja se počnem molit i Isus kaže "MOLI DA NOGA IZRASTE I DA MU SE PORAVNAJU I BUDU OBJE NOGE JEDNAKE" i ja to učinim sjednem ga na stolicu i kažem nemoj se pomjerat sam jer Bog će ti poravnat kosti i izrast će kost.Počeo sam molit da se mišići opuste i da se živci formiraju nanovo i da se rastegnu i da kost U ISUSOVO IME RASTE i noga se počne pomjerat a on se prepadne i počne drhtat i za nekoliko minuta molitve noge jednake.Ja mu kažem nemoj više griješit idi i treniraj.Nakon mjesec dana zove Darko opet se noga vratila i ja pitam jesi li pio i ostale gadosti radio a on kaže JESAM.Ponovno se nađemo i opet noga izraste i ja mu kažem ako sad pogrdiš Isusa nemoj više da me zoveš neće treći put noga izrast i opet za mjesec zove on i ja kažem nema više potrošio si bonus.Mislim da je odustao od boksa i neviđam ga više kod crkve.Njegova noga je bila kraća 4 centimetra od druge i žao mi je zašto nije poslušao.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 07 pro 2009 01:00 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 tra 2007 16:22
Postovi: 321
Lokacija: PROZRAČNI OBLAČIĆ
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Da neki ne pomisle da sam svetac nisam i ja sam obični čovik.Prošlu godinu sam imao dosta kušnji i zli je pokušavao svašta i bilo mi je jako teško.U takvu stanju su me uhvatili pojedini forumaši koji su češće samnom komunicirali ili u zajednici ili na skype ili na telefon i pitaju što se samnom događa a ja se pravio lud.Nakon par dana se organiziraju da mole za mene devetnicu i zloćko se malo odmakne od mene.Kad su vidili da nije dovoljno 1 devetnica a oni udri još 1 i njima se događalo da ih zloćko jako napadne kad mole za mene.Nakon druge devetnice oni pitaju kako sam a ja kažem molite i nepitajte te oni i treću devetnicu i tek iza treće sam došao k sebi.Da nije bilo vas sa foruma teško bi išlo dalje i zato hvala svima a posebno Moyi Maranathi Zozy ipeharu Rebeki EriM i svima koji su molili devetnice.Znam da vam nije bilo lako ali ste uspjeli.Bog neka vas nagradi svojim blagoslovom.BVB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 07 pro 2009 02:13 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 04 ruj 2008 06:37
Postovi: 97
Podijelio: 8 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
BOGU HVALA!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 07 pro 2009 07:10 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
:grlim te: :grlim te: :grlim te: Bogu hvala sto nam te dao,.a kusnje prolaze svi ljudi,zli napada jer ne zeli da budemo Bozji.Molit cemo mi ako treba i vise od tri Devetnice,samo neka tebe Isus cuva i prati na svim putevima na koje te salje.Ustraj u svemu jer znas da to cinis Njemu za ljubav.BtB. :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 07 pro 2009 23:53 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 tra 2007 16:22
Postovi: 321
Lokacija: PROZRAČNI OBLAČIĆ
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Večeras 1 svjedočanstvo gdje je jedan forumaš molio samnom u bolnici na rebru.Prošle godine malena djevojčica Marija koja ima 14 godina je dobila naglo Leukemiju i odmah su je odlučili slat iz Zadra za Zagreb i majka u putu iz hitne zove i kaže "MARIJA MI IMA LEUKEMIJU 98% KRV ZARAŽENA ŠTO DA ČINIMO?Ja kažem daj joj telefon na uho da se molim za nju i nakon molitve ja kažem dobro je sad je čista.Dođu oni u Rebro i nakon prvog nalaza krv ispod 3% i nakon drugog sve čisto.Doktori nevjeruju u čuda pa reda radi daju kemoterapiju i tako kortikosteroidima je našopaju i nakon terapija ide kući.Ja dođem u Zagreb jer mama kaže opet temperatura i nalaz nije dobar i ja sa njenim šefom koji drži butigu sportske opreme Zvonom koji je došao po mene u mostar i vratio me kasnije kući i sa ipeharom dođem u njenu sobu da molim.Prije ulaska u zgradu ja sam se dugo molio jer tamo ima tako puno duhića koji nisu dobri.Ušli smo nas trojica i majka a sobičak mali 2 kreveta Marija i dječak Berislav kojem nije bilo pomoći jer mjesec dana nije organizam primao hranu i oni su čekali da on umre.Počeo sam molit za Mariju i ona je odreagirala na molitvu i počela spavat ja sam rekao nakon 10 minuta molitve gotovo čista je.Okrenuo sam se dječaku i pitao oćeš da se i za tebe pomolim da ozdraviš a on malo šuti pa kaže hoću.Čim sam ispružio ruke ka njemu Duh Sveti je sišao na njega i trenutno ga ozdravio.Nakon molitve smo se malo družili sa njima i otišli smo dalje.Ipehar kaže da je vidio kako je svjetlost bljesnula i ušla u malog i ispunila ga a Zvone kaže da je osjetio kako mališan ozdravlja.Sutra smo pošli ja i zvone nazad i mama javlja da je temperatura spala na normalnu kod Marije a da je mališan počeo normalno jest i nakon pregleda je ozdravio.Otac mu došao nakon 5 dana i nije čak znao da je mališan bio otpisan dok mu nije mama od Marije Dubravka rekla.Oni su iz Nove Gradiške.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 08 pro 2009 00:01 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 tra 2007 16:22
Postovi: 321
Lokacija: PROZRAČNI OBLAČIĆ
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Još 1 iz Zadra.Mali Luka je imao 4 godine kad je dobio leukemiju i ja se potrefim na rebro radi 1 drugog dječaka koji je umirao i pita majka od ovog Ive što umire ajd molim te i za malog Luku se pomoli i on je iz Zadra i ja se pomolim a Luka je ležao na leđima i odjednom dok sam molio za njega on se okrene i smije se gledajuć u mene.Kad sam završio molitvu dolazi njegova majka Ana i kaže di je fra Samir da se pomoli za malog a mi svi u smjeh ja kažem nisam ja fratar već laik i molio sam za njega sad treba za roditelje.Otišli smo u njihov stan što su iznajmili i moleć za oca on se potpuno izmjeni i primi takvu milost da se obratio od 1 molitve i nakon toga su oni svjedočili po bolnici a i po Zadru kad se vratiše.Mali Luka je sad veliki i bio sam na ručku ljetos kod njih.Aleluja!!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 08 pro 2009 00:17 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 tra 2007 16:22
Postovi: 321
Lokacija: PROZRAČNI OBLAČIĆ
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Na mom seminaru u Glamoču jedno djete je došlo meni i kaže ja želim da se moliš za mog brata on nevidi.Dođe i njena sestra i još jedno djete i sve troje isto žele da molim za brata jer nevidi.Molio sam za njih i onda za tog dječaka kojem su presadili rožnice u očima i nije uspjela operacija nakon nekoliko dana stiže vijest od časne sestre da se mali vozio sa roditeljima i u autu je počeo čitat natpise prema Zagrebu i oni ga pitaju šta to ti pričaš a on kaže pa čitam koja su naselja pokraj kojih prolazimo.Mama pita kako to ti čitaš a nevidiš?On kaže pa sad vidim.Oni odu u bolnicu i utvrde da je sve u redu sa očima a do tada nije ništa bilo u redu.Liječnik kaže vidite da smo pogodili dobro terapiju.Majka njegova nije bila sigurna jeli od molitve ili terapije.Slava Isusu!!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 08 pro 2009 00:39 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 19 vel 2009 00:49
Postovi: 54
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
bok svima! i ja imam svjedočanstvo kako mi je Učenik pomogao, kao i potpora gospođem Višnje. imala sam frku na fakultetu, čekao me susret s profesorom protiv kojeg sam pokrenila određeni proces jer je maltretirao studente. 2 mjeseca prije ispita sam bila van sebe, živila sam na kavi i normabelima...na ovom forumu sam več nekoliko mjeseci i tu uvije nađem mir i blagostanje. uglavnom, nekoliko dana prije ispita sam se obratila Učeniku sa svojim problemom i jako me utješio, iako sam prije ispita opet doživjela panični napadaj jer je profesor urlao, bio je strašan, odmah sam se javila Učeniku i poslao mi je Božji blagoslov. ušla sam na ispit, pogledala profesora u oči i sva hrabrost i mir se vratila, položila sam! a da nisam imala Učenikovu i Božju potporu vjerovatno bih od panike odustala. molim 13 utoraka sv.Anti, na moju sramotu, to je jedino što znam moliti na krunicu..također molim i litanije Duhu Svetome i kako se mogu moliti i za druge, sjetim se i vas dragih ljudi koji me ne poznaju a pomogli ste mi! moja vjera je doživljavala turbulencije al kad bih se vraćala, čudne stvari su se događale, već ste spomenili zlog..da da, dolazio je u snovima, ružnim, degutantnim, pa kao svećenik, pa kao djete pa kao mladić, ponekad bi me uhvatio u snu za vrat i kao da me stvarno gušio, jednom mi je krunica tj, križić puknuo u ruci..sad ni sama ne znam..to je bilo davno ali nije i svejedno.pitala sam svećenika za pomoć a on me poslao psihijatru, toliko sam se razočarala da je to nešto..zato mi je sada drago kad mogu barem vama reći..uglavnom eto molim sv.Antu za zaštitu i zaštitnu molitvu u Ime Isusovo petkom. ali otkada sam se vratila vjeri, jer mi mladi često zastranimo, takve neugodne snove sam često imala gdje mi se obraćao s nekim nebulozama, a kad sam htjela moliti zaboravljala bih molitve ili bi mi prolazile neke zbilja ružne misli..bome mi nije bilo svejedno jer ja nisam toliko jaka i strah me da se to ne vrati iako sad imam čvršći odnos s Bogom i Isusom, moje molitve su dublje, ali moram se još truditi. nešto mi isto stalno ddaje sumnju u postojanje iako sam do sada već uvjerila se kod svih vas da postoji. zbunjujuće je sve to bilo al borim se sa sobom, pratim forume i molim se..žao mi je što me je moj svećenik razočarao. on vjeruje da sam umislila itd..al znam da nisam jer to je posebno loš osjećaj, takav strah i nelagodu se ne može umisliti. sad sam skrenila s teme puno, uglavnom zbog Učenika i ljudi koji su toliko dragi Gospodinu i koji pomažu nama neznancima je moja karta za spas, za potpunu predanost Gospodinu. nadam se jednom biti poput vas svih toliko čvrsta i sigurna, jer se bojim da sam Ga razočarala ponekad i da nisam dostojna. eto, otvorila sam dušu više nego sam planirala. Hvala što ste tu, što ste uz nas koji se tražimo, BVB!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 08 pro 2009 00:50 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 19 vel 2009 00:49
Postovi: 54
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
i još nešto...jako me boli što je moj dečko ateist, s njim ne mogu o ovome razgovarati, to mi je pretužno i boli me...dobričina je, zbilja je ali nikako da prihvati.pokušala bih razgovarati o tome ali njemu je to nepojmljivo. tako je bilo i s bivšim, koji je bio dobar ali je odjednom poludio, počeo varati, gazio me, podcjenivao, lagao, pokušao zaručenu djevojku preotei drugome. ne ponovilo se. to mislim isto da je vražji posao ili jednostavno nekvaitetna osoba, ne zma. ali sve veze su mi prečudno s prevelikim zaokretima završavale, a ja bih ostala u lomu. bojim se da ne bude ponovno tako. dali postoji mogućnost, odnosno molitva da ga preobratim? bitno mi je da osoba skojom sam ima vjeru i ljubav prema Bogu, ne mogu vam opisti koliko mi je to važno i koliko to želim.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 269 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 27  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 11 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr