www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 23 tra 2024 13:42

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 305 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 31  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 05 vel 2010 09:11 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 pro 2009 21:43
Postovi: 101
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
johnny 5 napisao:
Drugi put naruči colu. :lol:
.


Uf, boca Cole je tvrda kao kamen. Opasno je mlatarati s tim! :lol:

LeMonde napisao:
Sv. Michelle... ti si taj sa bocom u ruci, zar ne?


Michelle? Ha ha, comme une fille? Ha ha ha!
Non, mon frère... Je suis un homme, je m'appelle Mihael et tu es malade (bien sûr..) :lol: C'est son trois faits!
Mais si tu veux parler francais avec moi, nous pouvons parler, ce n'est pas un problème pour moi. Je suis malade comme toi aussi :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 vel 2010 09:29 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Dragi LeMonde...

Svjetlost može vrlo lako ući u tebe... :D
Odeš na ispovijed, na misu, pričestiš se i - Svjetlo je u tebi! :D
I tad si i ti Svjetlo i zasigurno ćeš otvoriti cijelo svoje biće da primiš svu puninu blagoslova kojima te Tvoj nebeski Otac i Majka žele darivati...

Ne možeš tražiti svjetlost na način na koji si je tražio prije - kad si lutao da se susretneš s njom.
Imamo sreću da točno znamo koji je put ako uistinu želimo upoznati i susresti jedino Svjetlo Neba i Zemlje.
I zato budi sretan jer se tvoja želja može ispuniti vrlo jednostavno:
barem ova želja da primiš Svjetlost.
A ako je ona djevojka možda zaista baš za tebe, sigurno će vam Bog jednog dana spojiti putove.
Ali je jako važno da ti budeš na pravom putu sve ovo vrijeme i da se ne izgubiš - da ne zalutaš tko zna kamo u toj svojoj velikoj želji da nađeš to što tražiš...

Sve možemo kad je Bog s nama, ali se moramo potruditi da mi budemo doista s Njim. Ništa nije važnije nego tražiti Kraljevstvo nebesko, a imamo tu milost da se put već 2 000 godine jasno zna i ne možemo zalutati.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 vel 2010 09:30 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2009 00:08
Postovi: 732
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
LeMonde napisao:
prvo sam zelio ljubav jos davno, ali mi nije bila uzvracena...
pa sam poželio sex... pa sam ga dobio... pa nisam bio zadovoljan jer sam trazio nesto dublje...
pa sam pozelio djevojku... pa sam je dobio pa nisam bio zadovoljan jer nismo bili stvoreni jedno za drugo
pa sam pozelio uspjeti u muzici... pa sam dobio priliku... pa nisam bio zadovoljan jer sam trazi nesto dublje
pa sam pozelio izgraditi svoj posao pa sam dobio ideje i snagu da idem napred bez da se obazirem na to sto mi drugi govore da nemogu uspjeti... pa sam izgradio posao za koji sam mislio da toliko zelim jer ljubavi ocito nema nigdje pa cu bar sa tim biti zadovoljan...


Dragi LeMonde,
vidiš da sav med i svo mlijeko nije bilo dovoljno da ispuni tvoje srce..
I neće ga ispuniti ništa..dok ne osjetiš onu ljubav križa,onaj divan način na koji smo povezani s križem i boli,radi Njega koji je posvetio patnju i učinio je najslađom na svijetu..Ništa ispod toga te zadovoljiti neće..Jer je On Tvorac našeg srca,i ništa mimo Njega ga ispuniti ne može..
jedino u tome ćeš naći Svjetlo koje tražiš..
U Bogu Ocu,Bogu Sinu I Bogu Duhu Svetome...
Sve drugo je prevara..

Vjeruj i lažno svjetlo svjetli,jako primamljivo,inače nas ne bi toliko privlačilo.
A ja ti želim da nađeš Svjetlo,Svjetlo Kristovo :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 vel 2010 10:32 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 28 kol 2009 11:42
Postovi: 1552
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 62 zahvala
Sv. Mihael napisao:
johnny 5 napisao:
Drugi put naruči colu. :lol:
.


Uf, boca Cole je tvrda kao kamen. Opasno je mlatarati s tim! :lol:

LeMonde napisao:
Sv. Michelle... ti si taj sa bocom u ruci, zar ne?


Michelle? Ha ha, comme une fille? Ha ha ha!
Non, mon frère... Je suis un homme, je m'appelle Mihael et tu es malade (bien sûr..) :lol: C'est son trois faits!
Mais si tu veux parler francais avec moi, nous pouvons parler, ce n'est pas un problème pour moi. Je suis malade comme toi aussi :D


Qu"est -ce que c"est??? Comment tu t"appeles? Michelle au Mihael?
Allons garcons etais bon.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 vel 2010 11:00 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 sij 2010 00:43
Postovi: 113
Lokacija: Rijeka
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Sv. Mihael napisao:
Michelle? Ha ha, comme une fille? Ha ha ha!
Non, mon frère... Je suis un homme, je m'appelle Mihael et tu es malade (bien sûr..) :lol: C'est son trois faits!
Mais si tu veux parler francais avec moi, nous pouvons parler, ce n'est pas un problème pour moi. Je suis malade comme toi aussi :D


Michelle? Ha ha, kao djevojka? Ha ha ha!
Ne, brate ... Ja sam čovjek, moje ime je Mihael i ti si bolestan (naravno ..)
Ali ako želitš razgovarati sa mnom francuski, možemo razgovarati, nije problem za mene. Ja sam bolesna kao i vi.

Ne, necu razgovarati sa tobom. Hvala, produzi dalje!
Navijači, i puno veci fajteri od njih vole pričati sa mnom!
I nikad me niko od njih ne napada jer me se ne boje, jednostavno.


Anapaula... ne mogu trositi snagu na raspravu... trazim svoju ženu i tražim je vjerno! To je svjetlost koju sam vidio i koja zelim postati... Svjetlost koju sam vidio je ljubav izmedju muskarca i zene!

Ela, ti imaš sreće što si neudavača... pogledaj malo bolje brakove oko sebe. Jel vidiš u tim brakovima svjetlo Isusovo? Ja ne vidim :(

Ne znam da li sam skoro ikada vidio muškarca i ženu koji su stvoreni jedno za drugo... koje je bog stvorio jedno za drugo... stvorio je i dao mi da je trazim, a njoj da me čeka... i tražim je vjerno dok me ona vjerno čeka!


Molim vas, tko ne vjeruje da je tražim vjerno neka vise ne govori ništa!


Zadnja izmjena: LeMonde; 05 vel 2010 11:08; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 vel 2010 11:04 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 pro 2009 21:43
Postovi: 101
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Totalno loš prijevod... Ljudi, ne upotrebljavajte online prevoditelje, loše zvuči...

(Hajdemo sada pilu naopako.....)

Dobrodošao, LeFigaro! smajlic8

Dobrodošao nam brate! :b206:

Neka si tu sa nama i Bog te blagoslovio... :grlim te: smajlic20

....nadam se da ćeš naći svjetlost družeći se među nama itd. itd.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 vel 2010 11:10 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 sij 2010 00:43
Postovi: 113
Lokacija: Rijeka
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Sv. Mihael napisao:
....nadam se da ćeš naći svjetlost družeći se među nama itd. itd.


super... evo tek sto sam ispričao što mi se dogodilo dobio sam par noževa u srce... sa objasnjenjem da je to svjetlost Isusova!

ustvari ja sam debil... 2 poruke koje su me podrzale, na njih nisam obracao paznju... nego se raspravljam sa nevjernicima :shock:

koja sam budala... 8)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 vel 2010 11:17 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 stu 2009 11:49
Postovi: 511
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
LeMonde napisao:
Sv. Mihael napisao:
....nadam se da ćeš naći svjetlost družeći se među nama itd. itd.


super... evo tek sto sam ispričao što mi se dogodilo dobio sam par noževa u srce... sa objasnjenjem da je to svjetlost Isusova!


Mislim da nitko ovdje nije bio zlonamjeran - ciničan i ironičan - da, ali ne zlonamjeran - i to je bit svega.

A svi komentari i jesu bili na temu - jesi li siguran da si ti pronašao Boga i Isusa ili opet nešto pogrešno???
Da podsjetim - Lucifer je svjetlonoša - dakle, razna su svjetla, a komentari svih ranije se i jesu svodili na činjenicu da možda nisi na ispravnom putu.

I prestani se, molim te, ponašati tako uvredljivo. Temu si postavio na forumu - dakle očekivao si tuđa mišljenja. Prihvati onda da neka mišljenja neće biti u skladu s tvojim; ali onda se ne duri nego pokušaj pokazati nekome jesi li u pravu.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 vel 2010 12:35 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 sij 2010 00:43
Postovi: 113
Lokacija: Rijeka
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
hrvren napisao:
LeMonde napisao:
Sv. Mihael napisao:
....nadam se da ćeš naći svjetlost družeći se među nama itd. itd.


super... evo tek sto sam ispričao što mi se dogodilo dobio sam par noževa u srce... sa objasnjenjem da je to svjetlost Isusova!


Mislim da nitko ovdje nije bio zlonamjeran - ciničan i ironičan - da, ali ne zlonamjeran - i to je bit svega.

A svi komentari i jesu bili na temu - jesi li siguran da si ti pronašao Boga i Isusa ili opet nešto pogrešno???
Da podsjetim - Lucifer je svjetlonoša - dakle, razna su svjetla, a komentari svih ranije se i jesu svodili na činjenicu da možda nisi na ispravnom putu.

I prestani se, molim te, ponašati tako uvredljivo. Temu si postavio na forumu - dakle očekivao si tuđa mišljenja. Prihvati onda da neka mišljenja neće biti u skladu s tvojim; ali onda se ne duri nego pokušaj pokazati nekome jesi li u pravu.


ironičan i ciničan...

da... oni sa ironijom i cinizmom su na ispravnom putu...
ja koji trazim zenu koju mi je Bog dao da zejdno svjetlimo ja sam na krivom putu...

oni sa ironijom i cinizmom koji ce u nedelju biti isprani od svojih grijeha na pričesti, oni su na pravom putu.

i ne pokusavam dokazati da sam u pravu... jednostavno branim njeno svjetlo kojim ona svijetli.

ti možeš misliti sta zelis... to je tvoje pravo...


da, siguran sam da sam susreo Boga... siguran sam jer vjerujem!


Meni je Isus rekao nešto drugo... rekao mi je:
"Nemoj patiti, ne želim da osječaš bol u srcu... želim da tvoje srce bude ispunjeno radošči i veseljem, ljubavlju prema svojoj ženi koju tražiš i prema djeci... ljubavlju prema biljnom i životinjskom svijetu oko tebe. Da ispuniš sve svoje želje i snove koji su iskreni iz srca.
Ne želim da patiš u srcu... ne želim da osječaš bol... ja sam išao na križ zato da ti ne moraš ići."

To je meni rekao Isus!
Znam da je to Isus jer vjerujem!

Ne znam sta je tebi rekao Lucifer!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 vel 2010 13:03 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 pro 2009 21:43
Postovi: 101
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
LeMonde napisao:
ironičan i ciničan...

da... oni sa ironijom i cinizmom su na ispravnom putu...
ja koji trazim zenu koju mi je Bog dao da zejdno svjetlimo ja sam na krivom putu...

oni sa ironijom i cinizmom koji ce u nedelju biti isprani od svojih grijeha na pričesti, oni su na pravom putu.

i ne pokusavam dokazati da sam u pravu... jednostavno branim njeno svjetlo kojim ona svijetli.

ti možeš misliti sta zelis... to je tvoje pravo...


da, siguran sam da sam susreo Boga... siguran sam jer vjerujem!


Kako očekuješ da ne budemo ironični i cinični? Imaš 31 godinu a na katoličkom forumu izvaljuješ bisere poput:

LeMonde napisao:
Otac mi je Nebo, a Majka mi je Zemlja


LeMonde napisao:
ja trazim zenu da zajedno svjetlimo


Pa ja plačem od smijeha!

A drugi razlog za cinizam i ironiju jest osjećaj da si ovdje ipak došao provocirati i zezati, stoga se i pale adekvatni obrambeni mehanizmi:
Netko reagira pomirljivo na izjave poput "otac mi je nebo a majka zemlja", ja pak prvo "pucam" tek onda pitam. Pomiri se s tim!

I ne brini se ti za moje grijehe koje ispovjedam, to je između mene i mojeg Oca.
..koji nije Nebo...
("...a Majka Zemlja..."?? Božesačuvaj...)

BTB!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 305 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 31  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 16 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr